Прес-служба КОДА

25 листопада 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг

25 листопада 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-43/

18 листопада 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг

18 листопада 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-42/

на сторінках в ФБ:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2410335922607875

 

Управління комунікацій Київської ОДА

Щодо недопущення інфекції SARS-CoV-2

Відповідно до інформації Посольства Королівства Данія в Україні, у зв’язку із виявленням інфекції SARS-CoV-2на норкових фермах, Уряд Данії прийняв рішення про забиття норок на всіх норкових фермах по всій території Данії. При цьому розведення норок буде заборонено і в 2021 році. При проведенні вказаних заходів буде знищено близько 17 млн.норок.

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (ОІЕ), враховуючи значне поширення інфекції серед людей, існує можливість зараження деяких тварин при тісному контакті з інфікованими людьми.

У собак, котячих (домашні коти, тигр), норок та тхорів після тісного контакту з інфікованими людьми (або людьми, які підозрюються на зараження $АЯ8-СоУ-2), було лабораторно підтверджено наявність SARS-CoV-2.

Природна інфекція SARS-CoV-2 серед сільськогосподарської норки, крім Данії, на сьогодні зареєстрована в Нідерландах, Італії, Іспанії, Швеції та Сполучених Штатах Америки (США).

Інфекція може супроводжуватися симптомами (клінічні ознаки та підвищена смертність) або протікати безсимптомно. Передача збудника SARS-CoV-2тваринам від людей вважається основним джерелом інфекції.

При цьому доведено можливість передачі збудника SARS-CoV-2 від норок до людини. Результати епідеміологічних досліджень підтвердили випадки передачі інфекції від норки до людини в Нідерландах і Данії.

Починаючи з червня 2020 року в Данії було виявлено 214 випадків захворювання людей на СОVID-19 варіантами коронавірусу SARS-CoV-2, пов’язаними з вирощуванням норок в промислових масштабах. Серед цих 214 зареєстрованих випадків - 12 випадків з унікальним варіантом коронавірусу SARS-CoV-2.

Відповідно з опублікованими Всесвітньою організацією охорони здоров’я тварин (ОІЕ) результатами оцінки ризику передачі коронавірусу  SARS-CoV-2 встановлено три ступені ризику: високий - передача збудника від людини до тварини; помірний - передача від тварин до людини; дуже високий - передача між тваринами.

Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (ОІЕ) під час поводження та догляду за усіма тваринами необхідно дотримуватися основних гігієнічних вимог, а саме: миття рук перед та після перебування біля тварин, після їх годівлі, а також уникнення потрапляння слини тварин на людину.

Люди з підозрою або у яких підтвердили зараження SARS-CoV-2 не допускаються до прямого контакту з тваринами, включаючи сільськогосподарських тварин, тварин зоопарку, інших тварин у неволі та дикій природі і зокрема з видами, у яких встановлено сприйнятливість до зараження  SARS-CoV-2.

Враховуючи вказане просимо, у межах компетенції, вжити заходів щодо посилення біобезпеки в господарствах з утримання хутрових звірів, особливо норок. Забезпечити аналіз динаміки поширення захворювання на СОVID-19 працівників ферм з утримання хутрових тварин та динаміки збільшення загибелі в господарствах хутрових звірів, в першу чергу норок.

У разі позитивної динаміки захворювання серед людей і тварин інформувати Баришівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (04576) 5-46-76.

 

Інф. Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес

ПРЕС-АНОНС

24 листопада о 10:00 – Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес»

24 листопада 2020 р. о 10:00 Держенергоефективності під егідою Міненерго ініціює широкомасштабний Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес».

Здобуття енергонезалежності та сталий розвиток - один із пріоритетів України. Ключовими інструментами для цього є підвищення енергоефективності та розвиток «зеленої» енергетики.

Потенціал «зеленого» фінансування в Україні, за оцінками IFC, може сягнути
70 млрд євро до 2030 року. Лише за останні 5 років залучено 6,7 млрд євро інвестицій в український ринок енергоефективності та «зелених» проєктів.

Заміщення імпорту газу залишається актуальним. У 2019 р. Україна спожила майже 30 млрд м3 газу. З них понад 14 млрд м3 газу імпортовано. На це витрачено близько 3 млрд доларів, які можна було б заощадити завдяки місцевому паливу.

Тож, у часи децентралізації усі ці напрями набувають ще більшої актуальності для голів громад. Адже широке впровадження енергоефективних і «зелених» проєктів – це активізація економічних процесів, економія витрат на імпорт енергоресурсів, успішне проходження опалювальних сезонів і,  головне, покращення добробуту людей.

Програма онлайн-форуму– на сайті Держенергоефективності:http://www.saee.gov.ua/uk/online-forum

У рамках заходу планується брифінг для ЗМІ. Деталі за контактами: тел: +38 096-906-85-95, 044 590-59-65, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">saeepressa@gmail.com.

Організатори– Держенергоефективності під егідою Міненерго.
Ключові теми, які буде обговорено під час онлайн-форуму:

·      пріоритети державної політики у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики;

·      нові законодавчі ініціативи, участь в EUGreen Deal, міжнародне партнерство;

·      біоенергетика як надійний шлях заміщення газу та вирішення енергетичних і екологічних питань громад;

·      енергоефективність як складова забезпечення енергонезалежності регіонів;

·      особливості реалізації та фінансування «зелених» проектів;

·      експрес-огляд успішних «зелених» проектів у регіонах.

Онлайн-форум проводиться спільно із партнерами:

-     Українсько-данський енергетичний центр;

-     Проєкт GIZ«Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»;

-     Представництво Фонду ім. Ф. Еберта в Україні;

-     Проєкт UNIDO/GEFUKRIEE«Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»;

-     Енергетична Асоціація «Українська Воднева Рада»;

-     Ініціатива UNIDO – PFAN «Private Financing Advisory Network».

Участь у Форумі безкоштовна.

Реєстрація учасників обов’язкова! З метою отримання доступу до онлайн-трансляції реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/TcomhwkMXLR2SwnQA

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ на форум:тел: +38 096-906-85-95, 044 590-59-65, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.(Управління комунікації Держенергоефективності).

Covid-19

11 листопада 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг

11 листопада 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Брифінг проведе директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-41/

на сторінках в ФБ:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2404256679882466

 

Щодо Програми стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 27.10.2020 № 4497/3.4 щодо оголошення конкурсу на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2021 році інформуємо.

З метою надання можливості громадянам з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування, отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-анал ітичного забезпечення законодавчого процесу, набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України щороку реалізується Програма стажування молоді (далі - Програма).

Учасники Програми проходять стажування у секретаріатах комітетів Верховної Радії України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного і неповного робочого часту. Протягом шести місяців стажування вони залучаються до законопроектної роботи, здійснення аналітичних досліджень, допомагають в організації проведення комітетських та парламентських слухань, круглих столів, інших фахових заходів. Особлива увага приділяється навчанню учасників - молодь відвідує низку навчальних закладів щодо специфіки роботи парламенту та його взаємодії з іншими органами влади та особливостями проходження державної служби.

Відбір учасників Програми здійснюється на конкурсній основі Комісією з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України. Можлива кількість учасників - 50 осіб, з них ЗО осіб - за формою повного робочого часу. Учасникам Програми за формою стажування повного робочого часу передбачена виплата стипендій у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Взяти участь у конкурсі можуть громадяни України віком до 35 років, які отримали рівень вищої освіти не нижче першого (бакалаврського).

Конкурс проходитиме у два тури - оцінювання анкет та співбесіда. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, мають до 15 листопада 2020 року заповнити електронну форму анкети за посиланням, яке розміщено в оголошенні на вебсайтах Верховної Ради України, Управління кадрів Апарату Верховної Ради України та громадської організації «Ліга інтернів». З детальною інформацією щодо умов та порядку проведення конкурсного відбору, переліку необхідних документів та строків їх подання можна ознайомитись на офіційному веб-порталі парламенту України в розділі «Громадськості» або на сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України у розділі «Оголошення» за посиланням: http://vrkadry.rada.gov.ua/news/ogoloshenia/73326.html

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1200 послуг — місце, строки, вартість,  а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та
36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.

Гід з державних послуг — це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян — не надавати відповідні документи.

На Гіді з державних послуг працює зворотний зв’язок. Якщо користувач не знайшов інформацію про послугу чи виявив помилку в наявній інформації, можна скористатись зворотним зв’язком — і послуга обов’язково з'явиться на сервісі. Зворотний зв'язок допомагає покращити сервіс, виявити проблемні напрямки та найбільш популярні послуги.

Які найпопулярніші державні послуги в Україні?

–      Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань;

–      Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

–      Державна реєстрація фізичної особи-підприємця;

–      Реєстрація місця проживання;

–      Реєстрація місця проживання дитини до 14 років;

–      Реєстрація народження.

Проєкт реалізовано завдяки підтримці проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та за сприяння проєкту SURGe, що фінансується Урядом Канади.

28 жовтня 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг

28 жовтня 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-39/

на сторінках в ФБ:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2392054864435981

 

Департамент комунікацій та взаємодії з громадськістю Київської ОДА

21 жовтня 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг

21 жовтня 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Проведе брифінг директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/shanovni-predstavniki-zmi-7/

на сторінках в ФБ:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2386088661699268

16 жовтня 2020 року о 13:00 год відбудеться он-лайн брифінг

16 жовтня 2020 року о 13:00 год відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Проведе брифінг директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко.

 

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/shanovni-predstavniki-zmi-6/

на сторінках в ФБ:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2381782002129934

 

Департамент комунікацій та взаємодії з громадськістю Київської ОДА

13 жовтня 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг

13 жовтня 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

 

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/shanovni-predstavniki-zmi-5/

на сторінках в ФБ:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2379011109073690

Департамент комунікацій та взаємодії з громадськістю Київської ОДА

08 жовтня 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг

08 жовтня 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Брифінг проведе директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко. 

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/shanovni-predstavniki-zmi-4/

на сторінках в ФБ:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2375351032773031

 

Департамент комунікацій та взаємодії з громадськістю Київської ОДА

06 жовтня 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг

06 жовтня 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/shanovni-predstavniki-zmi-3/

на сторінках в ФБ:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2373730852935049

 

Департамент комунікацій та взаємодії з громадськістю Київської ОДА

«Чиста» енергія для Вашої родини»

16 вересня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг

16 вересня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Проведе брифінг заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/shanovni-predstavniki-zmi/

на сторінках в ФБ:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2357916271183174

 

27 серпня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг

27 серпня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-35/

на сторінках в ФБ:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2342134882761313

 

20 серпня 2020 року об 11:00 відбудеться он-лайн брифінг

20 серпня 2020 року об 11:00 відбудеться он-лайн брифінг голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-34/

на сторінках в ФБ:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2336648396643295