Бізнес-форум в рамках Європейського тижня підприємництва

13 листопада 2019 року за участю голів Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова та Київської обласної ради Миколи Стариченка відбудеться бізнес-форум в рамках Європейського тижня підприємництва, на якому підприємці Київської області зможуть отримати відповіді на питання куди, що і як експортувати, як розвивати діловий клімат, де взяти гроші для бізнесу та як правильно його поширювати у маси.

Крім того, до участі до участі в бізнес-форумі долучаються проекти USAID, BRDO, SMEDO та FORBIZ, Німецько - Український фонд, завдяки якому стало можливим запровадження на території Київської області нових інструментів фінансово-кредитної підтримки бізнесу, а також керівники індустріальних парків «Біла Церква» та «Мироцьке», що є інструментом залучення інвестицій та розвитку промислового комплексу регіону.

Захід розпочнеться о 10.00 годині 13 листопада 2019 року в м. Біла Церква (б-р М. Грушевського, 13, 8-й поверх, конферен-зал Смарт). Участь у заході безкоштовна за попередньої реєстрації. Більш детальна інформація за посиланням: https://www. Facebook. com/euweek та за телефоном 286-82-33.

Запрошуємо бізнес-спільноту району прийняти участь у даному заході.

Голова Баришівської райдержадміністрації    О.А. Левченко