Щодо участі у IV Міжнародному форумі «INNOVATION MARKET»

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує,  що 5-7 листопада 2019 року у Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр-т, 15) відбудеться IVМіжнародний форум «INNOVATIONMARKET».

Форум проходитиме за розпорядженням Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, Міністерства освіти та науки, Національної академії наук України.

Протягом всіх днів роботи Форуму працюватимуть секційні зали «Енергетика», «Культура», «Інтелектуальна власність», «Освіта та наука». В програмі заплановано конкурс інноваційних проектів та Innovation Hackathon організований для учнів академії наук України.

Секцією «Енергетика» традиційно третій рік проводиться тренінг керівників міст, об’єднаних територіальних громад, селищних рад. Тема цього тренінгу «Від проектів латання дір – до проектів розвитку регіонів».

Учасники тренінгу отримають знання про управління ресурсами та ознайомляться з найсучаснішими технологіями в управлінні енергетичною, транспортною інфраструктурами, поводженні з відходами та водо забезпеченням, дізнаються про нові бізнеси, що з’являються в Україні на тлі стрімкого розвиту технологій, зможуть поділитися своїми проблемами і познайомитись з тими хто допоможе їх вирішити.

Запрошуємо керівників міст, об’єднаних територіальних громад, селищних рад взяти участь у тренінгу з поширення досвіду використання нових технологій, бізнес - моделей в реальних проектах сталого розвитку. За додатковою інформацією просимо звертатись за тел. (044) 206-87-17.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  В.М.Яценко