Економіка

До уваги суб҆єктів підприємницької діяльності!

З жовтня 2018 року в Україні функціонує п’ятирічна програма допомоги USAID«Конкурентноспроможна економіка України» (далі – КЕУ) з бюджетом 42 млн.дол.США.

Основними завданнями програми є сприяння розвитку сильної, відкритої та диверсифікованої економіки України шляхом підтримки конкурентоспроможності підприємств малого і середнього бізнесу (далі – МСБ) та стартапів на українському і міжнародних ринках, допомога створенню сприятливого бізнес-клімату, заснованого на сталих економічних реформах надасть змогу скористатися перевагами від угод про міжнародну торгівлю у рамках діяльності Світової  організації торгівлі.

Одним із ключових інструментів реалізації цих завдань є грантові програми КЕУ національного масштабу. Згадані програми у поєднанні з необхідною технічною допомогою надаються для підвищення конкурентоспроможності, інвестицій та збуту продукції на внутрішньому та міжнародному ринках, а також покращенню бізнес-клімату.

Учасниками грантових програм можуть бути підприємства МСБ, фізичні особи-підприємці, галузеві бізнес-асоціації, торгові асоціації, аналітичні центри, ІТ-компанії, об’єднання підприємців, прибуткові та неприбуткові неурядові організації. На сьогодні пріоритетними напрямами грантованої програми визначено суб’єкти підприємництва, які спеціалізуються на виробництві меблів, схеми ІТ-технологій та інших інноваційних сфер виробництва і технологій.

Отримати грантову підтримку можуть суб’єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані в Україні, а також мають добру репутацію і відповідають усім чинним нормам цивільного та податкового законодавства України. Грантовані заявки повинні супроводжуватись детальним і реалістичним бюджетом, кінцева сума якої залежить від запропонованих грантових заходів. Тип гранту залежить від запланованої діяльності та формату підприємства грантоотримувача і визначається в процесі переговорів.

У разі зацікавленості просимо звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації. Контактна особа – Степанчук Оксана Олександрівна (096) 912-73-80.