Економіка

Щодо початку роботи комітету із розробки проектів Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 років та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках

В області розпочато роботу з розробки проектів Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 років та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках на засадах smart-спеціалізації, про що оголошено на офіційному веб-сайті Київської облдержадміністрації (http://koda.gov.ua/news/uvaga-zaproshuiemo-vzyati-uchast-u-rozr/).

З метою координації цієї роботи розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.03.2019 №146 утворено комітет із розробки Стратегії та Плану заходів. Також буде створена робоча група із розробки Стратегії та Плану заходів. Наразі департаментом економічного розвитку і торгівлі здійснюється збір пропозицій щодо кандидатур до складу зазначеної робочої групи.

Діяльність робочої групи з розробки Стратегії та плану заходів буде базуватися на опрацюванні пропозицій, які надходитимуть до департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації від суб’єктів регіонального розвитку в установленому порядку.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації