Економіка

Щодо комплексного виставкового заходу

З 2 по 5 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-а) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

XI Міжнародну спеціалізовану виставку «Київський технічний ярмарок» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

XI Міжнародну спеціалізовану виставку « PLastExpoUA» (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і  каучуку);

Міжнародну спеціалізовану виставку «Лак@Фарба Expo UA » (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка):

ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Addit Expo 3D» (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua,  та за телефоном (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec -expo.com.ua.

 Вхід на виставки безкоштовний.