Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Баришівської районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Баришівської районній державній адміністрації» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробник – Центр надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації.

Прийняття проекту розпорядження «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації» та його реалізація сприятиме реалізації основних принципів державної політики у сфері надання адміністративних послуг у частині забезпечення оперативності, доступності та зручності для суб’єктів звернень при наданні адміністративних послуг.

Вказаний проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу  буде розміщено на офіційному сайті Баришівської районної державної адміністрації  (http://www.adm-baryshivka.gov.ua/)в рубриці «Регуляторна політика» розділ «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу поштою за адресою: Центр надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації: 07501, смт Баришівка, пл. Миру, 1 або на електронну адресу -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Керівник апарату адміністрації, Т.О. Брилюк