Економіка

До уваги бізнес-спільноти району!

Упродовж жовтня-листопада 2019 року за ініціативи Представництва Європейського Союзу відбудеться Європейський тиждень підприємництва.

Європейський тиждень підприємництва в Україні є частиною загальноєвропейської кампанії з розвитку малого та середнього бізнесу, сприяння підприємництву та інформування про підтримку ЄС розвитку приватного сектору. Це ініціатива ЄС, яка надає підтримку приватному сектору в країнах Східного партнерства, в тому числі в Україні.

27 листопада 2019 року за участю керівництва Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради відбудеться бізнес-зустріч в рамках Європейського тижня підприємництва, метою якої є налагодження діалогу бізнесу та влади.

Захід розпочнеться о 10.00 годині 27 листопада 2019 року за адресою:  с. Чубинське, Бориспільського району (вул. Київська, 5, заміська резиденція «KIDEV» (Бориспільське шосе).

Участь у заході безкоштовна за попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.glu/92AySnhMPJChasyv7.

Більш детальна інформація за посиланням: https://www. Facebook. com/euweek та за телефоном 286-82-33.

Запрошуємо бізнес-спільноту району прийняти участь у даному заході.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Щодо конкурсу на найкращу концепцію туристичного бренду Київщини

Київська обласна державна адміністрація оголошує старт конкурсу на найкращу концепцію туристичного бренду Київщини! До участі у конкурсі запрошуються усі талановиті особистості, креативні та дизайнерські студії, які бажають долучитися до покращення туристичної привабливості Київської області. Концепція повинна бути орієнтована як на зовнішнього, так і внутрішнього споживача. Головний приз -всеукраїнське визнання як творця бренду Київщини та контракт у розмірі 250 тисяч гривень (Згідно умов конкурсу, частина премії має бути спрямована на створення брендбуку та виготовлення сувенірної промоатрибутики. Детальніше можна дізнатися у Положенні про конкурс).

Лише три обов’язкові умови, за яких заявку буде допущено до розгляду:

•    Ідея бренду має бути авторською;

•    Заявка містить ескіз логотипу та гасло (українською та англійською мовами) до нього;

•    Заявка містить опис концепції бренду.

Заявки приймаються до 23:59 22 листопада 2019 року. Переможця буде оголошено вже 2 грудня 2019 року. За потреби, переможцю буде надана фахова допомога в розробці брендбука туристичної Київщини, а організатори проведення конкурсу забезпечать якісне та вчасне виробництво предметів сувенірної промоатрибутики.

Надсилайте ваші творчі ідеї на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У разі виникнення питань звертайтеся за вищевказаним імейлом або телефоном +380663480072 (Віталій).

ПОЛОЖЕННЯ про відкритий творчий конкурс на визначення розробника туристичного бренду і брендбуку для Київської області

Бізнес-форум в рамках Європейського тижня підприємництва

13 листопада 2019 року за участю голів Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова та Київської обласної ради Миколи Стариченка відбудеться бізнес-форум в рамках Європейського тижня підприємництва, на якому підприємці Київської області зможуть отримати відповіді на питання куди, що і як експортувати, як розвивати діловий клімат, де взяти гроші для бізнесу та як правильно його поширювати у маси.

Крім того, до участі до участі в бізнес-форумі долучаються проекти USAID, BRDO, SMEDO та FORBIZ, Німецько - Український фонд, завдяки якому стало можливим запровадження на території Київської області нових інструментів фінансово-кредитної підтримки бізнесу, а також керівники індустріальних парків «Біла Церква» та «Мироцьке», що є інструментом залучення інвестицій та розвитку промислового комплексу регіону.

Захід розпочнеться о 10.00 годині 13 листопада 2019 року в м. Біла Церква (б-р М. Грушевського, 13, 8-й поверх, конферен-зал Смарт). Участь у заході безкоштовна за попередньої реєстрації. Більш детальна інформація за посиланням: https://www. Facebook. com/euweek та за телефоном 286-82-33.

Запрошуємо бізнес-спільноту району прийняти участь у даному заході.

 

Голова Баришівської райдержадміністрації    О.А. Левченко

Щодо участі у IV Міжнародному форумі «INNOVATION MARKET»

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує,  що 5-7 листопада 2019 року у Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр-т, 15) відбудеться IVМіжнародний форум «INNOVATIONMARKET».

Форум проходитиме за розпорядженням Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, Міністерства освіти та науки, Національної академії наук України.

Протягом всіх днів роботи Форуму працюватимуть секційні зали «Енергетика», «Культура», «Інтелектуальна власність», «Освіта та наука». В програмі заплановано конкурс інноваційних проектів та Innovation Hackathon організований для учнів академії наук України.

Секцією «Енергетика» традиційно третій рік проводиться тренінг керівників міст, об’єднаних територіальних громад, селищних рад. Тема цього тренінгу «Від проектів латання дір – до проектів розвитку регіонів».

Учасники тренінгу отримають знання про управління ресурсами та ознайомляться з найсучаснішими технологіями в управлінні енергетичною, транспортною інфраструктурами, поводженні з відходами та водо забезпеченням, дізнаються про нові бізнеси, що з’являються в Україні на тлі стрімкого розвиту технологій, зможуть поділитися своїми проблемами і познайомитись з тими хто допоможе їх вирішити.

Запрошуємо керівників міст, об’єднаних територіальних громад, селищних рад взяти участь у тренінгу з поширення досвіду використання нових технологій, бізнес - моделей в реальних проектах сталого розвитку. За додатковою інформацією просимо звертатись за тел. (044) 206-87-17.

 

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  В.М.Яценко

Оголошення для жителів Баришівського району, торговельних організацій, операторів ринків, юридичних осіб тощо!

Національним банком України прийнято рішення про вилучення з 01 жовтня 2019 року з готівкового обігу монет номіналом 1, 2 та 5 копійок (постанова Правління Національного банку України від 20.06.2019 №82 «Про вилучення з готівкового обігу монет дрібних номіналів»).

Рекомендуємо суб’єктам господарювання розповсюдити відповідні матеріали на об’єктах транспорту та транспортної інфраструктури, в органах соціального захисту населення, у навчальних та лікувальних закладах, у бібліотеках, клубних закладах тощо.

Про долучення підприємств району до опитування

Відповідно до п.70 Плану пріоритетних дій Уряду на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1106-р, з 04 по 15 листопада 2019 року буде проведено Другий український індустріальний тиждень, головною метою якого є стимулювання використання сучасних підходів до підвищення конкурентноспроможності вітчизняних промислових підприємств.

В рамках даного заходу, просимо взяти участь в опитуванні щодо проблем та перспектив розвитку промисловості Київської області до 31.10.2019 за наступним посиланням: https://forms.gle/Te3MGcfodvBuviUo9, результати якого будуть включені до підсумкового аналітичного звіту та представлені на щорічному форумі «Нова індустріальна політика» 4 грудня 2019 року на базі Торгово-промислової палати України за участі керівництва держави.

 

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації   В.М.Яценко

Щодо участі у міжнародній виставці PHILOXENIA

Департамент економічного розвитку і торгівлі інформуєщо8-10 листопада2019 рокувм. Салоніки (Греція) відбудеться міжнародна виставка PHILOXENIA. Виставка організовується за підтримки та під егідою Міністерства туризму Греції, за участі як експонента Грецької національної організації туризму, а також усіх основних національних туристичних органів.

Протягом своєї 35-ї річної історії існування, PHILOXENIA вважається однією з найуспішніших виставок для сектору туризму і є найбільшим виставковим заходом подібного спрямування у південно-Східній Європі.

Разом з PHILOXENIA відбудеться виставка готельного обладнання HOTELIA2019, на якій будуть представлені новітні тенденції та розробки в будівництві, реконструкції, оздобленні та обладнанні туристичних об’єктів.

За попередньою домовленістю з організаторами виставки стенд площею 12 квадратних метрів може бути наданий безкоштовно. Разом з тим, необхідно сплатити 228 євро за встановлення зазначеного стенду та реєстраційний внесок 100 євро плюс ПДВ.

Детальну інформацію про виставку можна отримати з посиланням https://philoxenia.helexpo.gr/en.

Контакти: +302310291188, ел.п. philoxenia@ helexpo.gr

У разі зацікавленості, Посольство України в Грецькій Республіці готове надати сприяння українським учасникам під час підготовки та участі у виставці.

 

Начальник відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  В.М.Яценко

Щодо участі у міжнародній культурно-просвітницькій поїздці «Європейська співдружність»

Департамент економічного розвитку і торгівлі інформує, що відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Під час поїздки її учасники матимуть можливість взяти участь у щорічному Параді квітів 2020 року у Нідерландах – грандіозному святі квіткового мистецтва.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками поїздки видаються сертифікати міжнародного зразка. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.

Додаткова інформація та реєстрація відбуватиметься за телефонами:044-501-01-15, 063-147-43-10, 050-447-49-68, 063-737-40-47, 067-407-77-98, 093-214-64-17.

 

Начальник відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  В.М.Яценко

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

Шановні суб’єкти господарювання: 03-04 жовтня 2019 року, у місті Житомирі в рамках Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь відбудеться ярмарка-продаж продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва, метою якої є популяризація продукції провідних вітчизняних виробників.

Виставка покликана продемонструвати найкращі досягнення підприємств, обмін досвідом, цікавими ідеями, інноваційними технологіями з колегами всіх регіонів України та Республіки Білорусь.

За детальною інформацією звертатися у відділ економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації до 23 вересня 2019 року.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

Шановні суб’єкти господарювання: як власники продовольчих магазинів, де проводиться продаж хліба та хлібобулочних виробів, так і постачальники даної продукції!

На численні звернення споживачів району просимо Вас безперебійно постачати в район всі види соціальних сортів хліба, зокрема «Арнаут», які виробляють столичні заводи-виробники.

 

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації  В.М. Яценко

До уваги суб҆єктів підприємницької діяльності!

З жовтня 2018 року в Україні функціонує п’ятирічна програма допомоги USAID«Конкурентноспроможна економіка України» (далі – КЕУ) з бюджетом 42 млн.дол.США.

Основними завданнями програми є сприяння розвитку сильної, відкритої та диверсифікованої економіки України шляхом підтримки конкурентоспроможності підприємств малого і середнього бізнесу (далі – МСБ) та стартапів на українському і міжнародних ринках, допомога створенню сприятливого бізнес-клімату, заснованого на сталих економічних реформах надасть змогу скористатися перевагами від угод про міжнародну торгівлю у рамках діяльності Світової  організації торгівлі.

Одним із ключових інструментів реалізації цих завдань є грантові програми КЕУ національного масштабу. Згадані програми у поєднанні з необхідною технічною допомогою надаються для підвищення конкурентоспроможності, інвестицій та збуту продукції на внутрішньому та міжнародному ринках, а також покращенню бізнес-клімату.

Учасниками грантових програм можуть бути підприємства МСБ, фізичні особи-підприємці, галузеві бізнес-асоціації, торгові асоціації, аналітичні центри, ІТ-компанії, об’єднання підприємців, прибуткові та неприбуткові неурядові організації. На сьогодні пріоритетними напрямами грантованої програми визначено суб’єкти підприємництва, які спеціалізуються на виробництві меблів, схеми ІТ-технологій та інших інноваційних сфер виробництва і технологій.

Отримати грантову підтримку можуть суб’єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані в Україні, а також мають добру репутацію і відповідають усім чинним нормам цивільного та податкового законодавства України. Грантовані заявки повинні супроводжуватись детальним і реалістичним бюджетом, кінцева сума якої залежить від запропонованих грантових заходів. Тип гранту залежить від запланованої діяльності та формату підприємства грантоотримувача і визначається в процесі переговорів.

У разі зацікавленості просимо звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації. Контактна особа – Степанчук Оксана Олександрівна (096) 912-73-80.

Щодо початку роботи комітету із розробки проектів Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 років та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках

В області розпочато роботу з розробки проектів Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 років та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках на засадах smart-спеціалізації, про що оголошено на офіційному веб-сайті Київської облдержадміністрації (http://koda.gov.ua/news/uvaga-zaproshuiemo-vzyati-uchast-u-rozr/).

З метою координації цієї роботи розпорядженням голови облдержадміністрації від 18.03.2019 №146 утворено комітет із розробки Стратегії та Плану заходів. Також буде створена робоча група із розробки Стратегії та Плану заходів. Наразі департаментом економічного розвитку і торгівлі здійснюється збір пропозицій щодо кандидатур до складу зазначеної робочої групи.

Діяльність робочої групи з розробки Стратегії та плану заходів буде базуватися на опрацюванні пропозицій, які надходитимуть до департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації від суб’єктів регіонального розвитку в установленому порядку.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Щодо комплексного виставкового заходу

З 2 по 5 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-а) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

XI Міжнародну спеціалізовану виставку «Київський технічний ярмарок» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

XI Міжнародну спеціалізовану виставку « PLastExpoUA» (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і  каучуку);

Міжнародну спеціалізовану виставку «Лак@Фарба Expo UA » (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка):

ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Addit Expo 3D» (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua,  та за телефоном (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec -expo.com.ua.

 Вхід на виставки безкоштовний.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Баришівської районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Баришівської районній державній адміністрації» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробник – Центр надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації.

Прийняття проекту розпорядження «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації» та його реалізація сприятиме реалізації основних принципів державної політики у сфері надання адміністративних послуг у частині забезпечення оперативності, доступності та зручності для суб’єктів звернень при наданні адміністративних послуг.

Вказаний проект розпорядження та аналіз його регуляторного впливу  буде розміщено на офіційному сайті Баришівської районної державної адміністрації  (http://www.adm-baryshivka.gov.ua/)в рубриці «Регуляторна політика» розділ «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу поштою за адресою: Центр надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації: 07501, смт Баришівка, пл. Миру, 1 або на електронну адресу -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Керівник апарату адміністрації, Т.О. Брилюк