Агропромисловий комплексФінансова підтримка сільгосптоваровиробників
Цей Меморандум передбачає об’єднання зусиль у створенні сприятливих умов у фінансово-кредитному забезпеченні сільгосптоваровиробників зреалізації окремих напрямів фінансової підтримки за бюджетною програмою КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників». Фінансова підтримка передбачена за програмами: державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції; фінансова підтримка розвитку фермерських господарств; часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва; фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.
Нарада з працівниками сільськогосподарських підприємств району
У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, голова районної ради В.А. Гуменюк, заступник директора департаменту аграрної політики та сільського господарства – начальник управління рослинництва Л.В. Сухомлин, начальник управління соціально-економічного розвитку та фінансового забезпечення департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації К.М. Каліберда, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Г.П. Василяка, спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівники та головні бухгалтери сільськогосподарських підприємств району. Під час засідання наради розглянули питання порядку денного: 1. Про хід проведення комплексу осінньо-польових робіт в районі 2019 року. Стан розрахунків за оренду земельних паїв, сплата ПДФО за 2019 рік (в розрізі об’єднаних громад та сільських рад). 2. Земельна реформа. Ринок землі та його аспекти. 3. Обговорення. Питання відповіді.
Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Фото О. Надоленка Як фермерам отримати компенсацію вартості придбаного насіння
Суб'єкти підтримки: 1) фермерське господарство, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень; 2) сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (молочарського, м’ясного напрямів, до складу якого входять не менше 20 членів, плодово-ягідного, овочевого напрямів, а також із заготівлі та переробки продукції бджільництва, дикорослих ягід, грибів і рослин). Щоб отримати компенсацію треба: Подати Заявку (форма затверджена) до одного з уповноважених банків. У заявці – має міститися пакет документів, які потрібно додати: 1. документи щодо діяльності одержувача та його офіційного статусу; 2. документи щодо купівлі самого насіння: • копія сертифіката, що засвідчує сортові якості насіння; • копія сертифіката, що засвідчує посівні якості насіння; • копія платіжного доручення про оплату за насіння; • копія накладної (товарно-транспортної накладної) на придбане насіння; 3. акт (копія) про висів придбаного насіння; форма затверджена. Вказуються: культура – сорт/гібрид - площа (у га) – витрати насіння (за нормою та фактичні) – вартість 1 т. насіння та загальна вартість (без пдв, у грн.). У разі купівлі насіння у ФОП, які не включені до Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва, додаються: • свідоцтво на насіння - на сертифіковане насіння; • свідоцтво на гібридне насіння - на насіння гібридів першого покоління; • атестат на насіння - на базове насіння. Одержувачі бюджетних коштів можуть (але не обов’язково) подати документи двічі на рік: для насіння, придбаного та висіяного навесні цього року, документи варто подати не пізніше червня; для насіння, придбаного для посіву озимих культур, документи можна подати до 1 листопада.
Головний спеціаліст відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Симоненко Т.В. Круглий стіл з бджолярами
В ході засідання круглого столу розглядались такі питання: 1. Перспективний розвиток бджільництва в районі. 2. Фітосанітарна безпека бджіл під час обробітку засобами захисту рослин.
Полуцький Я.В., заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Виїзна колегія
Основними питаннями які розглядалися, були: - ознайомлення зі структурою посівних площ сільськогосподарських культур під «Урожай – 2019 року»; - хід підготовки до проведення комплексу зернозбиральних робіт ранньої групи зернових в 2019 році. Огляд культури поля.
Г.П. Василяка, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Навчання з працівниками сільськогосподарських підприємств району
У програмі навчання висвітлювалися наступні питання: 1. Роль, значення засобів хімізації в системі заходів по вирощуванню і захисту сільськогосподарських культур. Класифікація пестицидів і агрохімікатів за призначенням. 2. Токсичність пестицидів і гігієнічні вимоги до них, правила зберігання, відпуску та застосування, правила та умови торгівлі пестицидами та агрохімікатами. Заходи по охороні від забруднення навколишнього природного середовища. 3. Фактори які можуть спричинити отруєння. Умови праці та заходи запобігання негативного впливу пестицидів на працівників, робота яких пов’язана з застосуванням пестицидів і агрохімікатів, забруднення кормів пестицидами. Правила особистої гігієни, перша долікарська допомога, самодопомога при отруєнні пестицидами та агрохімікатами.
Г.П. Василяка, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Утворення галузевого ягідного кластеру на базі ОТГ Київської області
Начальник управління агропромислового розвитку Василяка Г. П. До уваги мешканців району!
З метою врахування думки мешканців міст, сіл та селищ області на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації розміщено Анкету щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021-2027 роки: https://www.kyivregioneconomy.com/strategiya-kiyivskoyi-oblast-2027 Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку, щодо розвитку Київської області. Результати опитування будуть опрацьовані та доведені до відома керівного комітету із розробки Стратегії, створеного відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18.03.19 № 146, а також робочої групи, склад якої подано на затвердження керівному комітету. Метою опитування є забезпечення принципу відкритості при розробці регіональних стратегічних документів та врахування інтересів зацікавлених сторін і гендерних груп. Але головне - це можливість донести до влади позицію громадян, які мешкають та працюють на території області, щодо того, як вони бачать перспективу розвитку області, в чому полягає її унікальність, які, на їх переконання, напрями економічної діяльності будуть конкурентоспроможними на ринку країни та в міжнародному масштабі в наступні 10 років, як досягти того рівня економічного розвіитку, який би забезпечив їм відчуття щастя.
Управління агропромислового розвитку Баришівської райдержадміністрації Бухгалтерський семінар
Начальник управління агропромислового розвитку Василяка Г. П. Засідання розширеної наради
Г.П. Василяка, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Бухгалтерський семінар для сільськогосподарських підприємств
ПРОГРАМА СЕМІНАРУ: 1. БЮДЖЕТ 2019: 2. НОВАЦІЇ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА: 3. ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ ПО НОВОМУ З 2019 РОКУ: 4. ТРУДОВІВІДНОСИНИ: 5. ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ: 6. ЄДИНИЙ ПОДАТОК 4 ГРУПИ: 7. ПДФО, ВЗ і ЄСВ: 8. ПОДАТКИ НА МАЙНО, РЕНТА ЗА ВОДУ, ЕКОПОДАТОК: 9. РОЗРАХУНКОВО-КАСОВІ ОПЕРАЦІЇ: 10. СУДОВА ПРАКТИКА: 11. Звітність: 12. ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:
Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації |
|