Новини

Всеукранський молодіжний форум

ЗАПРОШУЄМО на ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ !!!

 

З 01 по 02 грудня 2020 року відбудеться IV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць в онлайн форматі.

Програмою заходу передбачено:

-       дискусії щодо діджитал інструментів молодіжної роботи в малих громадах;

-       презентація найкращого міжнародного досвіду та прикладів систем освіти для фахівців, які працюють з молоддю;

-       проведення майстер-класів від українських та міжнародних експертів щодо інноваційних форм роботи з молоддю;

-       презентація найкращих практик роботи з молоддю в Україні (на підставі результатів Конкурсу найкращих практик роботи молоді в Україні 2020 року).

 

Детальну інформацію щодо заходу можна отримати за посиланням: https://www.facebook.com/yw4forumua/posts/429313381796440

 

Сектор освіти, культури, молоді та спорту.

25 листопада 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг

25 листопада 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-43/

Щоденна інформація про ситуацію з коронавірусом COVID-19 станом на 09.00 "23" листопада 2020 року по Баришівському району

Щоденна інформація про ситуацію з коронавірусом COVID-19 станом на 09.00 "23" листопада 2020 року по Баришівському району

·   лабораторно підтверджений ПЛР випадок COVID-19 – 346 осіб, (смт Баришівка – 179, с. Волошинівка – 11, с. Коржі – 6, с. Корніївка – 4

с. Морозівка – 25, с. Перемога – 7, с. Рудницьке – 4, с. Садове – 2,

 с. Селичівка – 20,с. Семенівка – 5, с. Селище – 10, с. Григорівка – 3, 

с. Недра – 7, с. Власівка – 4, с. Сезенків– 7, с. Дернівка – 7, с. Лукаші– 5, с. Гостролуччя– 5, с. Пасічна– 7, с. Поділля – 5, с.Веселинівка – 3, с. Ярешки – 1, с. Лук'янівка– 4; с. Бзів – 9, с. Паришків – 2, с. Тарасівка – 2.

·  підозра на COVID-19 – 3 осіб (самоізоляція) + 16 осіб (госпіталізовані).

 

Обстежено на COVID-19 методом ПЛР – 6 осіб.

Отримано 26 протоколів попередніх обстежень, з них 11 позитивних.

На лікуванні в інфекційному відділенні Баришівської ЦРЛ перебуває 16 хворих та9 пацієнтів з підозрою на COVID-19.

 

*за інформацією, наданою КНП «Баришівська ЦРЛ» Баришівської селищної ради (керівник – Буняк Г.М.), КНП «ЦПМСД» Баришівської районної ради (головний лікар – Коврига П.О.), Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦ МОЗУ» (завідувач – Попович  В.П.).

День Гідності і Свободи

Дорогі баришівчани! Шановні українці!

Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи!

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року). Події двох Майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є сильною, суверенною і незалежною нацією.  Ми відродилися як сучасна європейська  нація,  нація  гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

 В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління,  завзяття  творців  української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

 В цей день  ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.  Усі вони залишаються в пам’яті народу назавждиє гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Ми не маємо морального права забути  подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО і ООС, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низько вклоняємось Героям Небесної Сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.

Ми маємо усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні!     Героям СЛАВА!

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації  Валентина ЗОЗУЛЯ

День Гідності і свободи

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, 20 листопада 2020 року на Меморіалі Слави відбулося урочисте покладання квітів, приурочене Дню Гідності і Свободи, в якому взяла участь і голова Баришівської районної державної адміністрації Валентина Зозуля.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх полеглих захисників України, Героїв Небесної Сотні і поклали квіти до Пам'ятного знаку.

20 листопада – Всесвітній день дитини!

Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ООНприйняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.Це світле свято насамперед створене для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей.  Базовим документом, спрямованим на захист дітей, є Конвенція «Про права дитини», прийнята Організацією Об’єднаних Націй. Це найперша у світовій історії глобальна угода щодо прав дитини: 191 країна світу ратифікувала Конвенцію, зобов’язавшись узгодити власне законодавство з її положеннями. Україна приєдналась до неї у 1991 році.

Діти – це особлива соціально-демографічна група населення з віковими обмеженнями від народження до 18 років, яка має свої права, інтереси, специфічні проблеми, але не може відстоювати і захищати їх перед суспільством. Унаслідок цього сьогодні досить гостро постає проблема захисту дітей та їхніх прав.

В цей день ми, дорослі, повинні ще глибше усвідомити ту відповідальність, яка лежить на нас за долі малюків, підлітків та юнацтва. Наповнювати життя підростаючого покоління радістю, захищати дитячий спокій, створювати умови для духовного і фізичного розвитку дітей – наш святий обов’язок та головне завдання. Адже кожна дитина має право на щасливе дитинство, сімейний затишок, гарну освіту, повноцінний відпочинок, якісну охорону здоров’я та медичну допомогу, на захист від байдужості та жорстокого поводження.

Діти завжди були і залишаються найбільшою цінністю. Вони – головне, що є в кожної матері, в кожного батька, в кожній державі. Тож давайте не шкодувати своїх сил, часу та енергії для того, щоб, ставши дорослими, вони згадували про дитинство як про найсвітліший період свого життя!

У Всесвітній день дитини ми приєднуємося до цієї славної ініціативи і вітаємо всіх наших дітей! Вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі! Зі святом вас, і нехай цей день залишить у вас тільки приємні спогади,адитинство приносить тільки радість!

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації  Валентина ЗОЗУЛЯ

ДТЕК Київські регіональні електромережі підключив два додаткові мобільні номери для звернень клієнтів

ДТЕК Київські регіональні електромережі турбується про своїх клієнтів та розширює канали комунікації з компанією. Відтепер для вирішення питань, що пов’язані з роботою оператора системи розподілу клієнти можуть зателефонувати ще на два додаткові мобільні номери. Для абонентів оператора мобільного зв'язку Lifecell це номер (093)495-70-40, а для Vodafone (099)495-70-40.

Щомісяця кол-центр ДТЕК Київські регіональні електромережі обслуговує близько 100 тисяч дзвінків. Більшість запитів стосуються обліку електричної енергії та забезпечення електропостачання. Завдяки розширенню каналів зв`язку мобільними номерами, мешканці області зможуть економити не тільки час, а й гроші, адже дзвінки на єдиний міський київський номер для них тарифікуються як міжміські.

«Покращуючиклієнтський сервіс ми орієнтуємося на потреби людей. Ми ставимо перед собою завдання збільшити кількість каналів взаємодії та підвищити їх зручність. Тому ми підключаємо ще додаткові нові телефонні лінії мобільних операторів, про які просили мешканці області. Оператори кол-центру працюють 24/7 та готові надати вичерпну відповідь на усі запитання клієнтів. Один фахівець відповідає мінімум на 160 звернень щодня. А з початку запровадження карантину оператори кол-центру обробили майже 700 тисяч дзвінків», зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

У телефонному режимі можна передати покази лічильника, подати заявку на його розпломбування, залишитизаявку на ремонт, проконсультуватися з питань приєднання до електромереж та з усього спектру послуг, які надає ДТЕК Київські регіональні електромережі (оператор системи розподілу). Всі ці послуги тепер доступні і за новими мобільними номерами: (099)495-70-40 (Vodafone) та (093)495-70-40 (Lifecell). Стаціонарний номер кол-центру (044)459-07-40 та мобільний (067)495-70-40 (Київстар) працюватимуть в звичному режимі.

КлієнтамДТЕК Київські регіональні електромережі доступне також онлайн обслуговування. В компанії можна замовити онлайн 50% сервісів. На офіційному сайтідистанційно обрати день візиту електромонтера для перевірки, параметризації чи ремонту лічильників. Послугавже доступна для перших 11-ти районів. Працює сервіс подачі заявдля приєднань до електромереж ДТЕК Київські регіональні електромережі через систему онлайн на сайті компанії. Також можна передати покази лічильника через мобільний додаток«Мережі онлайн».Додаток доступний у AppStoreта Google Play Market. В мобільному додатку також можна дізнаватись про графік аварійних та планових робіт в електричних мережах та повідомляти компанію про помічені дефекти на електроустановках в Київській області.

 

Довідка

ДТЕК Мережірозвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК– найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

 

Відділ комунікацій ДТЕК Київські регіональні електромережі

Тел.: (044)4928300

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

День працівників гідрометеорологічної служби України!

Шановні працівники гідрометеорологічної служби!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників гідрометеорологічної служби України!

Інформація Гідрометцентру про погоду стала невід’ємною складовою нашого життя, яку ми щоденно отримуємо через засоби масової інформації, плануючи свій робочий день, вихідні чи відпустку. Відомості, які надає нам метеостанція, використовуються не лише в приватному житті, а й дуже необхідні в багатьох сферах діяльності.

 Ефективність ведення господарської діяльності у різних галузях великою мірою залежить саме від своєчасного надання об’єктивної гідрометеорологічної  інформації, достовірності прогнозів. Часто ваша робота допомагає відвернути загрозу життю людей та запобігти матеріальним збиткам від небезпечних природних явищ.Без ваших прогнозів уже неможливо уявити повсякденного життя наших громадян.

 Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння, наполегливість, професіоналізм, за оперативні та достовірні прогнози.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, добробуту, щастя, миру і добра, нових успіхів у повсякденній праці. Нехай поруч із вами завжди буде затишок та комфорт,  в родинах панує достаток і благополуччя, а у ваших душах і ваших оселях завжди буде ясно і сонячно!

 


Голова Баришівської районної державної адміністрації  Валентина ЗОЗУЛЯ

Підробки та фальсифікат у насінництві існують

В 25% випадків фальсифіковане насіння - причина низької врожайності посівів. На даний час маємо ситуацію, коли на насіннєвому ринку присутні підробки насіннєвого та садивного матеріалу. Порушуючи права інтелектуальної власності на сорт рослин, в обігу зустрічається насіння, яке не відповідає сорту та з дуже низькими показниками якості. Отже, придбаннянасіння без відповідних сортових та посівних документів пов’язане з дуже високими ризиками. Купуючи контрафактне чи фальсифіковане насіння, аграрії стикаються з такими проблемами як погані сходи або взагалі їхня відсутність, низька врожайність, низька якість врожаю, різнобій сорту, хвороби.

Споживачів ошукують шляхом змішування насіння високої якості з тим, що взагалі несхоже, абозамість генерації насіння заявленої у документах використовують нижчі генерації, можуть під маркою дорогого імпортного насіння продавати дешевий фальсифікований матеріал.

Тому  Головне Управління Держпродспоживслужби в Київській області при виборі, купівлі насіння радить дізнатися  чи включений даний сорт до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні ,звернути  увагу на наявність у продавців сертифікатів на насіння. Кожна партія насіння, яка призначена для реалізації, повинна супроводжуватись сертифікатом, що засвідчує сортові якості насіння та сертифікатом, що засвідчує посівні якості насіння. Сертифікати  являються державними документами і підтверджують сортові та посівні якості партії насіння. Строк дії сертифіката, що засвідчує сортові якості насіння або садивного матеріалу, є необмеженим. Строк дії сертифіката, що засвідчує посівні якості насіння або садивного матеріалу визначений пунктом 29 Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал, затвердженого постановою КМУ від 21 лютого 2017 р. № 97. Гарантійний термін зберігання якості насіння повинен відповідати терміну чинності «Сертифікату, що засвідчує посівні якості насіння». Перевірити їх чинність можна в  Реєстрі сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал, який знаходить цілодобово у вільному доступі. На їх основі продавець зобов’язаний виписати вам супровідні документи, які визначені згідно з ДСТУ 4138-2002 “Насіння сільськогосподарських культур. Методи визначення якості”, а саме:

- «Атестат на насіння» - на оригінальне (добазове) та елітне (базове) насіння;

- «Свідоцтво на насіння» - на насіння репродукцій (сертифіковане);

- «Свідоцтво на гібридне насіння» - на насіння гібридів першого покоління.

Для партій насіння овочевих, баштанних культур та кормових коренеплодів виписується також Довідка про сортові і посівні якості насіння згідно ДСТУ 6006:2008. Всі вищеперераховані документи підтверджують гарантію якості насіння згідно з ДСТУ 4138-2002.

Ці документи видає споживачеві виробник чи реалізатор насіння. У разі перепродажу посередник (перекупник) видає нові супровідні документи на якість насіння (під свою відповідальність).Сертифікати на насіння або садивний матеріал та супровідні документи є дійсними на всій території України.Будь-яка партія насіння, що призначена для реалізації повинна бути затарована і промаркована етикетками встановленого зразка. Етикетки мають відповідати формі передбаченій наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.07.2017 р № 348 «Про затвердження Порядку маркування та пакування партій насіння і форми етикетки. Номер партії насіння та інші відомості про партію, що вказуються в сертифікаті повинні збігатися з даними, зазначеними на етикетці для маркування партії насіння. Етикетка повинна містити всю необхідну інформацію про партію насіння: суб’єкт, культура, сорт, категорія/генерація, номера партії та етикетки, маса, місяць та рік пакування, відомість щодо протруєння та ін.

З метою врегулювання спірних питань між суб’єктами господарювання стосовно посівних якостей придбаного насіння і товарних якостей придбаного садивного матеріалу визначена офіційна процедура проведення арбітражного (експертного) визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу (Постанова Кабінету міністрів України № 615 від 18 серпня 2017 «Про затвердження Порядку арбітражного (експертного) визначення якості насіння і садивного матеріалу» та «Порядку оформлення заяв для проведення арбітражного (експертного) визначення якості насіння і садивного матеріалу»). На вимогу заявника у разі встановлення невідповідності посівних якостей насіння або товарних якостей садивного матеріалу акредитовані лабораторії Держпродспоживслужби здійснюють арбітражне аналізування.

Нагадуємо, що Порушення порядку та умов ведення насінництва та розсадництва (Стаття 104–1 Кодексу), а саме: виробництво, заготівля, пакування, маркування, затарювання, зберігання насіння, садивного матеріалу з метою продажу без додержання методичних і технологічних вимог або реалізація їх без документів про якість, а так само інше введення в обіг насіння, садивного матеріалу з порушенням встановленого порядку – є підставою для накладення штрафу на громадян до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від семи до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Головний спеціаліст відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва  ГУ Держпродспоживслужби в Київській області  Симоненко Т.В.

18 листопада 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг

18 листопада 2020 року о 15:00 год відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-42/

на сторінках в ФБ:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/posts/2410335922607875

 

Управління комунікацій Київської ОДА

День студента

Шановне студентство Баришівщини!

Щиро вітаю вас зі святом молодості та надії, енергії та мрій, романтики та оптимізму – Міжнародним днем студента!

Це свято, яке для кожного асоціюється з молодістю, романтикою, палким бажанням досягнути вершини знань та невичерпною енергією. Це цікавий, веселий та водночас дуже відповідальний етап у житті кожної людини, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів.

Бути студентом – означає бути незалежним, неупередженим, безстрашним, вірити в свої сили. Адже для вас – молодих та сміливих – немає нічого недосяжного.

Студенти завжди вирізнялися прагненням до національного відродження та утвердження української державності. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у громадських перетвореннях значною мірою залежить майбутнє рідного краю.

Вірю,що кожен із вас віднайде в суспільстві місце, гідне визнання і пошану! Будьте впевнені в своїх силах, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує вам доля, і не втрачайте дух свободи! Миру вам, сил, натхнення, віри в краще майбутнє і хай здобуті вами знання та вміння стануть запорукою ycпiшного майбутнього.

Бажаю вам міцного здоров’я, кохання, особистого щастя, успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років.

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації  Валентина ЗОЗУЛЯ

Щодо недопущення інфекції SARS-CoV-2

Відповідно до інформації Посольства Королівства Данія в Україні, у зв’язку із виявленням інфекції SARS-CoV-2на норкових фермах, Уряд Данії прийняв рішення про забиття норок на всіх норкових фермах по всій території Данії. При цьому розведення норок буде заборонено і в 2021 році. При проведенні вказаних заходів буде знищено близько 17 млн.норок.

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (ОІЕ), враховуючи значне поширення інфекції серед людей, існує можливість зараження деяких тварин при тісному контакті з інфікованими людьми.

У собак, котячих (домашні коти, тигр), норок та тхорів після тісного контакту з інфікованими людьми (або людьми, які підозрюються на зараження $АЯ8-СоУ-2), було лабораторно підтверджено наявність SARS-CoV-2.

Природна інфекція SARS-CoV-2 серед сільськогосподарської норки, крім Данії, на сьогодні зареєстрована в Нідерландах, Італії, Іспанії, Швеції та Сполучених Штатах Америки (США).

Інфекція може супроводжуватися симптомами (клінічні ознаки та підвищена смертність) або протікати безсимптомно. Передача збудника SARS-CoV-2тваринам від людей вважається основним джерелом інфекції.

При цьому доведено можливість передачі збудника SARS-CoV-2 від норок до людини. Результати епідеміологічних досліджень підтвердили випадки передачі інфекції від норки до людини в Нідерландах і Данії.

Починаючи з червня 2020 року в Данії було виявлено 214 випадків захворювання людей на СОVID-19 варіантами коронавірусу SARS-CoV-2, пов’язаними з вирощуванням норок в промислових масштабах. Серед цих 214 зареєстрованих випадків - 12 випадків з унікальним варіантом коронавірусу SARS-CoV-2.

Відповідно з опублікованими Всесвітньою організацією охорони здоров’я тварин (ОІЕ) результатами оцінки ризику передачі коронавірусу  SARS-CoV-2 встановлено три ступені ризику: високий - передача збудника від людини до тварини; помірний - передача від тварин до людини; дуже високий - передача між тваринами.

Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (ОІЕ) під час поводження та догляду за усіма тваринами необхідно дотримуватися основних гігієнічних вимог, а саме: миття рук перед та після перебування біля тварин, після їх годівлі, а також уникнення потрапляння слини тварин на людину.

Люди з підозрою або у яких підтвердили зараження SARS-CoV-2 не допускаються до прямого контакту з тваринами, включаючи сільськогосподарських тварин, тварин зоопарку, інших тварин у неволі та дикій природі і зокрема з видами, у яких встановлено сприйнятливість до зараження  SARS-CoV-2.

Враховуючи вказане просимо, у межах компетенції, вжити заходів щодо посилення біобезпеки в господарствах з утримання хутрових звірів, особливо норок. Забезпечити аналіз динаміки поширення захворювання на СОVID-19 працівників ферм з утримання хутрових тварин та динаміки збільшення загибелі в господарствах хутрових звірів, в першу чергу норок.

У разі позитивної динаміки захворювання серед людей і тварин інформувати Баришівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (04576) 5-46-76.

 

Інф. Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Щиро вітаю вас із професійним святом, який, відповідно до Указу Президента України, щороку відзначається 16 листопада.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. Телебачення, радіо, телефон, пошта та інтернет стали тим інструментом, за допомогою якого рівень контактування і швидкість реагування  підвищились у тисячі разів.

Ваша місія – об’єктивне інформування громадян про новини вкраїні та світі, впровадження сучасних інформаційних технологій.  Щодня, завдяки вашій праці, люди  мають змогу отримувати чи не найголовніший продукт нашого часу – інформацію.

У цей день хочу подякувати  за вашу невтомність та креативність. У кожному цікавому проекті, кожному  якісному творчому продукті відчувається  безмежна фантазія, вільна думка та щире серце тих, хто виробляє теле- та радіопередачі.

Бажаю вам вдячних глядачів та слухачів, високих гонорарів та рейтингів, натхнення, оригінальних ідей та вдалої їх реалізації. Миру, щастя, здоров’я, добра і  злагоди вам і вашимродинам, невичерпної енергіїта оптимізму!

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації Валентина ЗОЗУЛЯ

Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес

ПРЕС-АНОНС

24 листопада о 10:00 – Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес»

24 листопада 2020 р. о 10:00 Держенергоефективності під егідою Міненерго ініціює широкомасштабний Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес».

Здобуття енергонезалежності та сталий розвиток - один із пріоритетів України. Ключовими інструментами для цього є підвищення енергоефективності та розвиток «зеленої» енергетики.

Потенціал «зеленого» фінансування в Україні, за оцінками IFC, може сягнути
70 млрд євро до 2030 року. Лише за останні 5 років залучено 6,7 млрд євро інвестицій в український ринок енергоефективності та «зелених» проєктів.

Заміщення імпорту газу залишається актуальним. У 2019 р. Україна спожила майже 30 млрд м3 газу. З них понад 14 млрд м3 газу імпортовано. На це витрачено близько 3 млрд доларів, які можна було б заощадити завдяки місцевому паливу.

Тож, у часи децентралізації усі ці напрями набувають ще більшої актуальності для голів громад. Адже широке впровадження енергоефективних і «зелених» проєктів – це активізація економічних процесів, економія витрат на імпорт енергоресурсів, успішне проходження опалювальних сезонів і,  головне, покращення добробуту людей.

Програма онлайн-форуму– на сайті Держенергоефективності:http://www.saee.gov.ua/uk/online-forum

У рамках заходу планується брифінг для ЗМІ. Деталі за контактами: тел: +38 096-906-85-95, 044 590-59-65, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">saeepressa@gmail.com.

Організатори– Держенергоефективності під егідою Міненерго.
Ключові теми, які буде обговорено під час онлайн-форуму:

·      пріоритети державної політики у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики;

·      нові законодавчі ініціативи, участь в EUGreen Deal, міжнародне партнерство;

·      біоенергетика як надійний шлях заміщення газу та вирішення енергетичних і екологічних питань громад;

·      енергоефективність як складова забезпечення енергонезалежності регіонів;

·      особливості реалізації та фінансування «зелених» проектів;

·      експрес-огляд успішних «зелених» проектів у регіонах.

Онлайн-форум проводиться спільно із партнерами:

-     Українсько-данський енергетичний центр;

-     Проєкт GIZ«Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»;

-     Представництво Фонду ім. Ф. Еберта в Україні;

-     Проєкт UNIDO/GEFUKRIEE«Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»;

-     Енергетична Асоціація «Українська Воднева Рада»;

-     Ініціатива UNIDO – PFAN «Private Financing Advisory Network».

Участь у Форумі безкоштовна.

Реєстрація учасників обов’язкова! З метою отримання доступу до онлайн-трансляції реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/TcomhwkMXLR2SwnQA

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ на форум:тел: +38 096-906-85-95, 044 590-59-65, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.(Управління комунікації Держенергоефективності).

Щоденна інформація про ситуацію з коронавірусом COVID-19 станом на 09.00 "16" листопада 2020 року по Баришівському району

Щоденна інформація про ситуацію з коронавірусом COVID-19 станом на 09.00 "16" листопада  2020 року по Баришівському району

·       лабораторно підтверджений ПЛР випадок COVID-19 – 366 осіб, (смт Баришівка – 193, с. Волошинівка – 11, с. Коржі – 6, с. Корніївка – 5

с. Морозівка – 25, с. Перемога – 5, с. Рудницьке – 2, с. Садове – 2,

 с. Селичівка – 21,с. Семенівка – 5, с. Селище – 8, с. Григорівка – 3, 

с. Недра – 7, с. Власівка – 4, с. Сезенків– 12, с. Дернівка – 9, с. Лукаші– 5, с. Гостролуччя– 5, с. Пасічна– 9, с. Поділля – 5, с.Веселинівка – 3, с. Ярешки – 1, с. Лук'янівка– 4; с. Бзів – 8, с. Паришків – 2, с. Тарасівка – 2.

·       підозра на COVID-19 – 10 осіб (госпіталізовані).

 

Обстежено на COVID-19 методом ПЛР – 57 осіб.

Отримано 195 протоколи попередніх обстежень, з них 72 позитивні.

На лікуванні в інфекційному відділенні Баришівської ЦРЛ перебуває 33 хворих та10 пацієнтів з підозрою на COVID-19. 1 пацієнт помер.

 

*за інформацією, наданою КНП «Баришівська ЦРЛ» Баришівської селищної ради (керівник – Буняк Г.М.), КНП «ЦПМСД» Баришівської районної ради (головний лікар – Коврига П.О.), Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦ МОЗУ» (завідувач – Попович  В.П.).

Covid-19

ШАНОВНІ ХЛІБОРОБИ, ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ВАШОГО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА!

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!  Це – свято усіх,  хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.  

Саме завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба. Адже Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю. Саме селянин тримає на своїх плечах землю, саме його праця на землі, в полі, на фермі, на трак­торному стані творить наш добробут.  Йому, селянину, складаємо ми сьогодні шану.

Шановні аграрії району! Низький уклін всім вам за хліб, який є символом достатку і благополуччя народу та країни в цілому, за самовіддану працю,      ві­рність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю. Саме ви справжні господарі землі.  Вірю,  що завдяки вашій праці і любові Україна вистоїть і роз­квітне.

Бажаю всім вам і вашим родинам міцного здоров’я, людського щастя і благополуччя. Хай і надалі рясно колосяться щедри­ми врожаями ваші ниви, хай обходять стороною при­родні стихії, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Нехай не переводиться селян­ський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Давайте із надією дивитися в майбутнє! Буде у нас хліб – буде і пісня. А буде село – буде й Україна!

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації  Валентина ЗОЗУЛЯ

Запровадження «карантину вихідного дня» не вплине на роботу сервісних центрів МВС

У суботу, 14 листопада,  ми працюватимемо за звичним графіком - з 9:00 до 16:45.

Нагадуємо, що з метою дотримання протиепідемічних санітарних вимог та уникнення одночасного знаходження в сервісних центрах МВС значної кількості людей, ми обмежуємо кількість відвідувачів у приміщеннях.

  • Тому надання послуг і надалі здійснюватиметься виключно за попереднім особистим записом, який можливий:
  • онлайн, через функціонал, що розміщений на сайті ГСЦ МВС (запис здійснюється на 15 днів уперед) – до ТСЦ №№ 3242(м.Біла Церква), 3243 (м.Бровари), 3245 (м.Вишгород), 3247 (м.Буча).
  • або, у разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги - за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС відповідної області.
  • Телефон контакт-центру регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Київській області:

(044) 290-37-90 – до ТСЦ МВС №№ 3241(м.Баришівка), 3244 (м.Обухів), 3246 (с.Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район), 3248 (м.Переяслав) і 3249 (с.Винарівка, Ставищенський район).

Просимо вас дотримуватись безпечної дистанції, уникати скупчення людей, частіше мити руки та обов’язково - носити захисні маски.

Бережіть себе!

З турботою про вас #CервісніЦентриМВС !

Щоденна інформація про ситуацію з коронавірусом COVID-19 станом на "11" листопада 2020 року по Баришівському району

Щоденна інформація про ситуацію з коронавірусом COVID-19 станом на "11" листопада  2020 року по Баришівському району

·  лабораторно підтверджений ПЛР випадок COVID-19 – 310 особи;

·  підозра на COVID-19 – 7 осіб (госпіталізовані).

Обстежено на COVID-19 методом ПЛР – 30 осіб.

Отримано 61 протокол обстежень, з них 40 позитивних.

 

На лікуванні в інфекційному відділенні Баришівської ЦРЛ перебуває 38 хворих та 7 пацієнтів з підозрою на COVID-19, виписано з одужанням – 4 пацієнти, помер – 1 пацієнт.

 

*за інформацією, наданою КНП «Баришівська ЦРЛ» Баришівської селищної ради (керівник – Буняк Г.М.), КНП «ЦПМСД» Баришівської районної ради (головний лікар – Коврига П.О.), Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦ МОЗУ» (завідувач – Попович  В.П.).

Стартуй Стартап

З метою залучення якомога більшої кількості жителів Київщини до процесу опанування цифровими навичками, підвищення рівня цифрової компетентності та використання отриманих знань в професійній діяльності та повсякденному житті інформуємо, що на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням:https://osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин можебезкоштовноопанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «Стартуй стартап» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/startuj-startap).

Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап від ідеї до реалізації. Після перегляду серіалу ви зможете:

-  Розуміти, що таке стартап і чим він відрізняється від класичного бізнесу;

-  Надихнутися кейсами українських підприємців;

-  Зрозуміти, як робити перші кроки для створення стартапу;

-  Зрозуміти, хто може допомогти зробити стартап;

-  Віднайти оптимальну бізнес-модель;

-  Навчитися працювати з клієнтами;

-  Навчитися інструментам стартаперів - канва, кастдев та іншим;

-  Зрозуміти, як робити MVP;

-  Навчитися пітчити.

 

Інформація надана департаментом економіки і цифровізації Київської облдержадміністрації