ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ

 

  ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ     

БАРИШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Баришівщина – чудовий край. Мальовнича природа, багаті земельні ресурси, пам’ятки історії та культури, вигідне географічне розташування дозволяє запропонувати діловим партнерам цікаві форми співробітництва по переробці сільськогосподарської продукції, виробництву товарів народного споживання, розвитку сфери послуг.

Активізація інвестиційної діяльності створить умови для появи нових робочих місць, зростання вкладень в основний капітал, відновить роботу всіх галузей економіки, з метою ефективнішого використання історичного, виробничого, інтелектуального потенціалу та перспективного розвитку району.

Ми впевнені, що спільними зусиллями наш район стане таким, яким бачить його громада - привабливим та комфортним для проживання, з високим рівнем добробуту мешканців та активною громадою, що є запорукою благополуччя та процвітання.

Тож гостинно запрошуємо вБаришівський край. Познайомтесь з ним, полюбіть його так, як любимо його ми – баришівчани.

Голова Баришівської

райдержадміністрації Зозуля Валентина Олександрівна

 

Інвестиційний паспорт району є однією зі складових комплексу системних заходів направлених на реалізацію Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Баришівському районі на 2019-2021роки.

В інвестиційному паспорті зібрано інформацію станом на 01.01.2019, яка розкриває ресурсний, виробничий, людський потенціал району, потребу в додаткових інвестиційних ресурсах.

 

Історична довідка.

Баришівський район був утворений 7 березня 1923 року. Центр району -   смт Баришівка.

Вперше Баришівка згадується в Троїцькому літописі в 1125 році як городище Баруч. Із джерел сімнадцятого століття ми дізнаємось про городище Баришовське.

Пращури баришівчан захищали свою незалежність в битвах із Золотою ордою, литовськими феодалами та польською шляхтою. Гучною хвилею прокотились по баришівській землі народні повстання під проводом Наливайка, Павлюка та Острянина.

Трагічними сторінками ввійшов в історію регіону початок двадцятого століття – громадянська війна, голодомор. Ще трагічнішими стали більш історично – близькі події середини цього віку - Велика Вітчизняна війна. За два роки окупації гітлерівці знищили тисячі громадян, спалили ряд сіл, вивезли народне добро до Німеччини.

Друга половини ХХ століття характерна будівництвом великих підприємств та інтенсифікацією виробництва с/г продукції.

Після Чорнобильської трагедії зазнав змін територіальний устрій району, було побудовано біля десятка нових поселень, район прийняв більше 9 тисяч жителів Поліського краю.

На сьогодні Баришівщина – потужний регіон столичної області, що має великі резерви для розвитку.

В районі налічується 33 населених пункта. В населених пунктах діє одна селищна та 20 сільських рад.

Природно-географічний потенціал

Баришівський район має вигідне географічне та стратегічне положення відносно столиці України м. Києва.

Відстань від районного центру смт Баришівка до м. Києва - 67 км. Протяжність автомобільних доріг Київ - Харків та Київ – Суми територією району відповідно становить 30,4 км та 40,02 км.

Район перетинає Південно – Західна залізниця Київ – Харків.

Відстань від районного центру до аеропорту Бориспіль - 40 км.

Площа району становить958 квадратних кілометра /95 800 га/, що становить 3,4 від площі області.

Територія району розміщена на Придніпровській низовині. Поверхня рівнинна. Максимальна висота над рівнем моря – 134 метри.

Стратегічне розташування.

Район має кордони: на заході з Бориспільським та Броварським районами Київської області; на сході з Яготинським районом Київської області; на півночі зі Згурівським районом Київської області та Бобровицьким районом Чернігівської області; на півдні з Переяслав-Хмельницьким районом Київської області.

Баришівський район

                   

 Ресурсно – сировинний потенціал

 

Річки району – це ліві притоки Дніпра. Річка Трубіж з його притоками Недрою та Ільтою, Красилівкою та Сухоберезицею негустою сіткою розчленовують район.

Географічні координати: територія району розміщена на Придніпровській низовині. Поверхня рівнинна. Максимальна висота над рівнем моря – 134 метри.

Ґрунтовий покрив не відзначається різноманітністю. Переважають чорноземи – 53%, решта дерново-підзолисті, болотні, торф’яні та солончакові ґрунти.

 

Населення

Населення району станом на 01.01.2019 року становить 34,8 тис. осіб, в тому числі міське – 10,8 тис. осіб, при щільності 36 осіб на один квадратний кілометр.

Розподіл населення за віком:

·        Не репродуктивний вік (0-14 років) 14,7 %.

·        Репродуктивний вік (15-59 років) 51,9 %.

·        Після продуктивний вік 33,4 %.

Трудові ресурси

Кількість активних працівників складає 18,1 тис. осіб. В тому числі чоловіків –

8,6 тис., жінок – 9,5 тис.

Кількість зайнятого населення:

·        Бюджетні організації 13,2 %;

·        Приватний сектор 86,8 %.

Крім того середня кількість зайнятих в економіці:

·        сільськогосподарський сектор 2389чол.

·        промисловість 547 чол.

·        інше 15164 чол.

Соціальна сфера

Освіта

Надання освітніх послуг в районі забезпечують 22 загальноосвітніх навчальних заклади з денною формою навчання, де здобувають освіту 3945 учнів:

·        навчально-виховний комплекс «Гімназія ЗОШ  І-ІІІ ст.» – 1 од.;

·        навчально-виховний комплекс «Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. – ясла-садок» - 1 од.;

·        навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів – ясла-садок ім. Д. Поповича Баришівської районної ради – 1 од.;

·       опорний навчальний заклад Волошинівський навчально - виховний комплекс «ЗОШ І - ІІІ ст. ясла-садок ім. Р.Лужевського– 1 од.;

·        навчально-виховний комплекс«ЗОШ  І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» – 5 од.;

·        навчально-виховний комплекс«ЗОШ І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» – 7 од.;

·        «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» - 6 од.

Позашкільну освіту надають 4 заклади:

·        цент позашкільної роботи (ЦПР) «Мрія»;

·        Баришівський міжрайонний навчально - виробничий комбінат (МНВК);

·        дитяча-юнацька спортивна школа;

·        Баришівська районна дитяча музична школа;

Кількість дошкільних навчальних закладів (ДНЗ) – 8 од.

В районі діє 4 прийомних сімей: «Кодола», «Сипаткіних», «Петренко», «Мельниченко».

Охорона здоров’я

 

Мережа закладів охорони здоров’я району включає Баришівську центральну районну лікарню та КЗ «Центр ПМСД», 10 лікарських медамбулаторій, 13 ФАПів та 9 ФП, діяльність яких спрямована на збереження та покращення здоров’я населення, забезпечення потреб населення в лікарських засобах і медичному обслуговуванні.

 

Культура, спорт, туризм

В районі створені необхідні умови для проведення дозвілля як підростаючому поколінню, так і жителям старшого віку. Діють 31 клубних установ, 33 бібліотеки, 2 музеї.

На території Баришівського району, в лісовій зоні, знаходиться оздоровчий заклад - обласний дитячий санаторій «Поляна», який має статус лікувально-санаторного центру радіаційного захисту дитячого населення.

Близькість розташування столиці України, міста Києва, відкриває нові можливості розвитку району – туристичної галузі. На території району розробляється 4 туристичних маршрути.

 

Мережа закладів спорту включає в себе 2 стадіони, 1 спортивний зал та 9 приміщень для  фізкультурно – оздоровчих занять,  19 спортивних залів, 18 спортивних майданчиків з 3 майданчиками що мають тренажерне обладнання та 1 тенісний корт, 14 футбольних полів.10 закладів освіти, облаштовані гімнастичними майданчиками з тренажерним обладнанням. В 2018 році було встановлено скейт-парк та спортивні тренажери в парку «Липняки».

В районі діють дві спортивні школи: ДЮСШ Баришівської районної ради, де займаються 406 вихованців та Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос», яка налічує 132 вихованця.

На базі ДЮСШ Баришівської районної ради працює відділення інваспорту, де займаються 25 спортсменів різних нозологій - з вадами опорно-рухового апарату, розумово-фізичного розладу, слуху та зору.

 

 

 

Споживчий ринок

Споживчий ринок району характеризується високим рівнем насиченості основними продовольчими та непродовольчими товарами, стабільним постачанням та відсутністю товарного дефіциту.

Реалізація продовольчої та промислової продукції здійснюється в стаціонарних магазинах, на торгівельних майданчиках та у формі виносної торгівлі.

На території району функціонують 4 офіційно зареєстровані ринки змішаного асортименту. Станом на 01.01.2019 року в районі зареєстровано 355 стаціонарних підприємств торгівлі, працюють 83 об’єкти побутового обслуговування населення та 88 закладів ресторанного господарства.

 

Нерухомість та житло

1. Кількість багатоповерхових будинків 165 од.

2. Кількість приватних будинків 19508 од.

3. Середня вартість оренди житла 2500,0 грн./міс.

4. Середня вартість квартири/будинку 290,0 дол. кв. м.

 

Виробництво.

 Агропромисловий комплекс

Головний сектор економіки району – аграрний. Валове виробництво сільськогосподарської продукції становить майже 89,0% від загального обсягу виробництва.

Виробничою діяльністю займаються: 2 акціонерних товариства, 4 приватно — орендних підприємства, 18 товариств з обмеженою відповідальністю, понад 69 селянсько - фермерських господарств.

Основні напрямки розвитку сільського господарства:

- рослинництво (вирощування зернових та технічних культур);

- тваринництво (ВРХ та свині);

- птахівництво.

Природно - кліматичні умови району є найбільш сприятливими для вирощування зернових (озимих і ярих пшениці та ячменя, кукурудзи, проса, гречки), технічних (соняшника, ріпаку).

Наявність розвиненого сільського господарства дає змогу говорити про можливість інвестування в установки по виробництву біогазу з сільськогосподарських, промислових, побутових відходів, що забезпечить не тільки виробництво енергії, біодобрив, а також дозволить зробити довкілля більш чистим.

На території району діє 2 свинокомплекса сільськогосподарського підприємства ТОВ «Нива Переяславщини». Підприємство займається відгодівлею та вирощуванням свиней. Виробництво продукції складає 43,7 тис. голів свиней у рік. Також цим підприємством у с. Гостролуччя розпочато будівництво свинокомплексу на 30 тис. голів свиней.

 

Промисловість

Провідними бюджетоутворюючими галузями промисловості в районі є: харчова, хімічна та деревообробна.

Основу промислового потенціалу складають майже 33 підприємств, які дають 14,1 % надходжень до Зведеного бюджету району. Найбільші з них: ТОВ «Ультра Лезер», (виробництво шкіри), ПАТ «Молнія» (виробництво пластмасової застібки), ТОВ «Кондитерський дім «Шантіль» (виробництво кондитерських виробів), ТОВ «Укрполімерконструкція» (виготовлення полімерних труб), ТОВ «ХЕЧ ТЕК УКРАЇНА» (виготовлення складових для промислових інкубаторів) та інші.

На ТОВ «Укрполімерконструкція» працює лабораторія по контролю за якістю продукції (полімерних труб) та цехи по виробництву фітингу (трійники, коліна, перехідники для полімерних труб), побутових газових балончиків й труб для зрошування в сільському господарстві.

В районі успішно розвивається підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ «ХЕЧ ТЕК УКРАЇНА», яке є представником виробника зі світовим ім’ям HatchTech, країна Нідерланди. Дане підприємство вже третій рік успішно працює в сфері виготовлення складових для промислових інкубаторів. За час свого існування підприємство розширило виробництво, створило нові робочі місця.

 

В 2018 році введено в експлуатацію завод по виробництву металоконструкцій для електромереж ТОВ «Металогальва Україна» в с. Коржі Баришівського району.

Завод спеціалізується на гарячому цинкуванні металоконструкцій. Він унікальний не тільки для Київщини, а й усієї України. Оскільки виробництво дозволяє покривати гарячим цинком конструкції завдовжки до 13 метрів і вагою до 8 тонн (подібний лише в Черкасах). Підприємство використовує ресурсозберігаючі та екологічно чисті технології. Залучено в будівництво 8,5 млн. дол. США та створено 223 робочих місця.

В районі функціонує підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ «Т. МЕТЕР УКРАЇНА», яке займається управлінням нерухомим майном, комплексним обслуговуванням об’єктів, наданням в оренду власного нерухомого майна. З початку діяльності підприємства в район було залучено 20,5 млн. грн. іноземних інвестицій.

Продовжує успішно розвиватися підприємство ТОВ «Ультра Лезер», український виробник шкіри для пошиття ременів, взуття, галантереї. На даному етапі завершена модернізація підприємства: закуплено високоякісне італійське обладнання, встановлені сучасні очисні споруди й комунікації.

Одним з найбільш значних недоліків промислового комплексу району є відсутність повноцінної переробної промисловості. Майже вся сільськогосподарська продукція реалізовується за межі району в якості сировини. Це дає можливість говорити про залучення інвестицій на створення та розвиток підприємств з переробки зернових та технічних культур. Крім того, доцільним є інвестування харчової промисловості.

 

 

 

 

 

Транспортні комунікації

Залізничне сполучення, напрямки:

Напрямки

Оплата за проїзд, грн.

Повний

Студентський

Дитячий

Абонементні

Баришівка – Гребінка

Баришівка – Київ - Пасажирський

12,00

10,00

6,00

5,00

9,00

7,50

259,74

259,93

 

Міжнародний аеропорт Бориспіль знаходиться на відстані 40 км від районного центру смт Баришівка (0,5 години їзди на автомобілі).

Транспортні маршрути району обслуговують 5 перевізників:

·       ТОВ Троїцька артіль

·       ФОП «Лук’яненко О.П.»

·       ФОП «Солдатенко Н.О.»

·       ФОП «Ламазян В.Г.»

·       ФОП «Семеніст Я.Я.»

Технічна інфраструктура

По Баришівському району проведено 809,740км газових мереж. Газифіковано 38 населених пунктів, в т.ч. смт Баришівка.Послуги з газопостачання в районі надає ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ».

Водопостачання населених пунктів району здійснюють 6 підприємств, з них найбільше КП БРР «Райводоканал».

Загальна протяжність водопровідних мереж складає 170,4 км, в тому числі загальна протяжність існуючих водопровідних мереж селища складає 23,7км.

Послуги з централізованого водопостачання та водовідведення надаються жителям смт Баришівка та сіл: Борщів, Сезенків, Лук'янівка, Рудницьке, Лукаші – 1, Лукаші – 2, Бзів, Семенівка, Пасічна, Волошинівка. 

Підприємство ПрАТ «Київобленерго»,Баришівський районний підрозділ,надає послуги по постачанню електроенергії.

Теплопостачання здійснює КПТМ «Баришівкатепломережа», на обслуговуванні в якої знаходиться 15 котелень, з них 3 надають послуги населенню з централізованого теплопостачання в смт Баришівка. Також тепло подається бюджетним установам у селах:Морозівка, Волошинівка, Веселинівка, Гостролуччя, Селище, Перемога, Семенівка, Сезенків.

Протяжність теплових мереж становить 7,846 км.

Послуги електрозв’язку надає Київська обласна дирекція ПАТ «Укртелеком».

На території смт Баришівка знаходиться телекомунікаційні системи:

-  «Vodafone»;

-   «Київстар»;

-  «Лайф».

Фінансова система

12.1. Перелік банківських установ:

·Баришівське відділення АТ «Райффайзен Банк Аваль»– начальник Пушня Наталія Олексіївна, тел. 5-10-81, 5-26-88, вул. Богдана Хмельницького, 20.

·Баришівське відділення філії ПАТ «КРЕДі АГРІКОЛЬ БАНК» –начальник Казімка Максим Євгенович, тел. 5-23-66, вул. Богдана Хмельницького, 14, кв. 11.

·Печерська філія ЗАТ КБ «Приват – банк», начальник Антипенко Олена Володимирівна, тел. 5-14-55, 5-21-97, вул. Центральна, 31.

·Баришівська філія Бориспільського відділення ВАТ «Ощадбанк України» – керуючий Бандурін Дмитро Євгенович, тел. 5-14-45, тел. 5-19-33, вул. Київський шлях, 25.

 

Страхові компанії:

Баришівське районне відділення Київської обласної дирекції головного офісу Національної Акціонерної страхової компанії «Оранта», – начальник Питель Ігор Васильович, тел. 097 8907462, вул. Центральна, 29.

Філія Приватного Акціонерного ТОВ «Страхова компанія «Провідна», директор Ганжа Ірина Миколаївна, тел. 4-16-15, вул. Центральна, 55, кв. 2.

Баришівське відділення страхової компанії «Київ РР», директор Ліберацька Юлія Володимирівна, тел. 098 8973727, вул. Польова, 4.

Структури підтримки бізнесу

За ініціативи Баришівської райдержадміністрації з метою залучення суб’єктів підприємницької діяльності до участі у формуванні державної політики у сфері підприємництва в районі діють Координаційна Рада підприємців Баришівського району та Координаційна Рада підприємств, установ, організацій приватних підприємців смт Баришівка.

Центр надання адміністративних послуг

З метою спрощення процедур отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання; організації надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб'єктів звернень; підвищення комфортності отримання заявниками адміністративних послуг; протидії корупції; підвищення поінформованості заявників про порядок, способи та умови отримання адміністративних послуг в районі - діє центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Розпорядженням голови Баришівської РДА затверджено перелік адміністративних послуг, що надаватимуться через ЦНАП.

Особливості та конкурентні переваги району

·  вдале географічне розташування відносно обласного центру та основних ринків збуту продукції;

·  сприятливі кліматичні умови;

·  наявність кваліфікованої робочої сили;

· наявність вільних земельних ділянок;

· сприятлива для сільськогосподарського виробництва структура земельних ресурсів;

· технічне оснащення галузі сільського господарства;

· екологічно чистий район, не території якого розміщений дитячий санаторій;

· розвинена соціально-культурна сфера;

· туристична привабливість: безліч місць придатних для зеленого туризму, наявність лісових насаджень, пам'ятних та історичних місць.

Органи влади

до компетенції яких входить впровадження інвестиційних проектів

Голова Баришівської райдержадміністрації – Олег Анатолійович Левченко, тел. 4-14-46, площа Миру, 1, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Голова Баришівської районної ради – Гуменюк Володимир Антонович, тел., 5-15-53, площа Миру, 1, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Голова Баришівської ОТГ – Вареніченко Олександр Павлович, тел. 5-21-33, 5-23-47, вул. Центральна, 27, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі – Яценко Валентина Михайлівна, площа Миру, 1, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник відділу містобудування та архітектури – Сторчак Анатолій Іванович, 5-13-74.

Начальник відділу в Баришівському районі Головного Управління Держгеокадастру в Київській області – Івченко Євген Петрович, тел. – 5-19-96, вул. Центральна, 23, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник управління агропромислового розвитку – Василяка Галина Петрівна, тел. – 5-16-53, площа Миру, 1, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

В.о. начальника управління освіти, молоді та спорту – Гапич Світлана Борисівна, тел. 5-15-48, пров. Банний, 3, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Партнерство Баришівщини

 

Баришівський район з 1990 року, після підписання двостороннього договору про побратимство між громадою м. Пуллах та Баришівським районом, підтримує тісні стосунки з Німецьким містом в різних сферах діяльності.

В результаті тісної співпраці між містами-побратимами район постійно отримує допомогу як адресну так і цільову.

Велику допомогу надають баварські побратими на медичну галузь, Службу надзвичайних ситуацій та Територіальний центр соціального обслуговування населення Баришівського району. Так з 1991 року по теперішній час було надіслано допомогу у вигляді: дороговартісного медичного устаткування, обладнання, меблів, стоматологічного обладнання, велосипедів. Також було придбано автомобілі швидкої допомоги «Мерседес», «Фольксваген», «Опель», апарати ультразвукової діагностики, фіброгастроскоп, сучасні рентгенапарати. Баришівська пожежна частина отримала пожежний автомобіль MAGIRUS DEUTZ, оснащений не тільки звичними засобами пожежогасіння та висувною драбиною, а ще й автономною системою збору води з гідрантів або відкритих водойм. В Територіальний центр соціального обслуговування було придбано авто ЗАЗ-ТF 5540 «Ланос» вартістю 80,0 тис. грн. для розвезення гарячих обідів 32-ом підопічним відділення соціальної допомоги, жителям населених пунктів: Перемога, Гостролуччя, Селище, Рудницьке, Лук’янівка - соціальний проект «Їжа на колесах». Також Баришівщина отримала допомогу від громади Пуллаха – пральну машину та реанімаційний автомобіль «Форд», обладнаний сучасною апаратурою, три комп’ютери, пересувний палатний рентгенапарат, дефібрилятор та електрокардіограф.

Надзвичайно важливим для жителів Баришівського району є придбання за рахунок громади м. Пуллаха фіброгастродуоденоскопа, вартістю 13,0 тис. євро. Завдяки придбанню приладу в Баришівській центральній районній лікарні відбулося відкриття кабінету гастрофібродуоденоскопії для обстеження слизової оболонки шлунка і дванадцятипалої кишки та діагностики гастроентерологічних захворювань.

Результатом роботи партнерства Баришівка-Пулах є залучений міжнародний фонд «Регіна», за участі якого було закуплено комп’ютерну техніку, медичне обладнання, промінювач «Лелека» для малюків на загальну суму 678,5 тис.грн.

 


 

 Проекти міжнародної допомоги

В Баришівському районі протягом 2018 року і на даний час діють проекти міжнародної допомоги за участі німецького міста-побратима Пуллах та німецького некомерційного товариства «EngagementGlobal».

Протягом 2018 року в рамках проекту «Підвищення кваліфікації, рівня знань і практичних навиків вузькопрофільних лікарів Баришівської ЦРЛ і Березанської міської лікарні та обмін досвідом у роботі з німецькими фахівцями», в місті Пассау, пройшло стажування групи вузькопрофільних медичних фахівців, з яких 2 лікаря були представниками центральної районної лікарні смт Баришівка.Для медичних фахівців були створені не лише комфортні умови для навчання й стажування, більше того – вони були оточені постійною увагою й відчували щиру гостинність.

В рамках спільного проекту «Вчителі», в минулому році, партнерським об’єднанням «Баришівка – Пуллах» та управлінням освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації, делегація вчителів ЗНЗ Баришівського району, в кількості 6 чоловік, відвідала м. Пуллах. Метою поїздки було ознайомлення з досвідом роботи вчителів, навчальних закладів м. Пуллах, проведення спільних заходів, семінарів та майстер-класів, набуття досвіду роботи. Вчителі отримали унікальну можливість спілкування німецькою мовою, було цікаво освоїти нові методики і підходи у викладанні, поспілкуватися та поділитися досвідом з колегами, розширити своє професійне коло знайомств та відчути культуру країни Німеччини.

В районі діє проект «Реконструкція системи гарячого водопостачання з використанням сонячних колекторів в стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання людей при Баришівському районному територіальному центрі соціального обслуговування по вул. Садовій, 4-б в селі Перемога Баришівського району» за участі німецького міста-побратима Пуллах та фонду «Nakopa». Метою проекту є покращення умов перебування підопічних в стаціонарному відділенні с. Перемога, зменшення витрат на енергоносії, забезпечення людей гарячою водою.

 

 

 

 

 

Перелік інвестиційних проектів

№ п/п

Назва інвестиційного проекту

Інвестор

Сума проекту

Кількість створених робочих місць

Стадія впровадження

Освоєння проекту,

%

1

2

 

3

4

5

7

1

Будівництво комплексу з переробки органічних відходів у біогаз у с. Бзів

СТОВ ім. Леся Сердюка

58000,0 тис. грн.

-

2015-

2019

95 %

2

Будівництво свинокомплексу на 30 тис. голів свиней у с. Гостролуччя

СП ТОВ «Нива Переяславщини»

300000,0

тис. грн.

-

2018-

2019

25 %

 
 

Перелік вільних незадіяних приміщень станом на 01.01.2019

 

№ п/п

Назва приміщення

Адреса приміщення

Вільна площа м2

Форма власності

П.І.Б. керівника, телефон

смт Баришівка

1

Недобудоване приміщення хірургічного комплексу

смт Баришівка,

вул. Київський шлях

3871,0

Комунальна власність

Вареніченко Олександр Павлович

Голова Баришівської ОТГ

тел. 5-21-33, 5-14-91

2

Недобудоване приміщення навчального корпусу Баришівської ЗОШ № 3

смт Баришівка,

вул. Софіївська

11049,0

Комунальна власність

Вареніченко Олександр Павлович

Голова Баришівської ОТГ

тел. 5-21-33, 5-14-91

3

Виробничий комплекс ТОВ «Віта Україна»

 

смт Баришівка,

вул. Торф'яна,26 а

6297,0

Приватна

власність

Міщенко Олександр Борисович

Заступник директора тел. 067 505 23 72

4

Виробничий комплекс ТОВ ВТК «Старпласт»

смт Баришівка

вул. Польова,1

2400,0

Приватна

власність

Божко Олександр Петрович

Головний енергетик

тел. 067 656 33 36

с. Бзів

5

Очисні споруди

с. Бзів

 

-

Комунальна

власність

Казімірова

Людмила Іллівна

В.о. старости Бзівського старостинського округу

тел. 3-03-40

6

Котельня

с. Бзів

вул. Свято-Миколаївська, 35а

261,1

Комунальна

власність

Казімірова

Людмила Іллівна

тел. 3-03-40

В.о. старости Бзівського старостинського округу

7

Дитячий садок

с. Бзів

 

617,0

Комунальна

власність

Казімірова

Людмила Іллівна

В.о. старости Бзівського старостинського округу

тел. 3-03-40

с. Волошинівка

8

Колишній гуртожиток

с. Волошинівка,

вул. Миру, 23

400,0

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

с. Гостролуччя

9

Приміщення бані

с. Гостролуччя, вул. Лісова,3а

98,0

Комунальна власність

Галушко Василь Андрійович

В.о. старости Гостролуцького старостинського округу

тел. 2-45-84; 2-45-10.

10

Приміщення дитячого садка

с. Гостролуччя,

вул. Якова Богдана, 5

264,0

Комунальна власність

Галушко Василь Андрійович

В.о. старости Гостролуцького старостинського округу

тел. 2-45-84

с. Коржі

11

Приміщення громадського центру

с. Коржі,

 пл. Незалежності, 1

150,0

Комунальна власність

Науменко Віктор Іванович

В.о. старости Коржівського старостинського округу

тел. 2-22-90; 2-22-02.

12

Приміщення котельні

с. Коржі,

вул. Промислова, 40/10

350,0

Комунальна власність

Науменко Віктор Іванович

В.о. старости Коржівського старостинського округу

тел. 2-22-90; 2-22-02.

с. Лукаші

13

Комплекс будівель недіючої школи

с. Лукаші,

вул. Чича, 5

868,0

Комунальна

власність

Рошко Василь Михайлович

В.о. старости Лукашівського старостинського округу

тел. 3-82-74

с. Масківці

14

Телятник-родилка

с. Масківці

вул. Центральна

500,0

Приватна

власність

Король Іван Андрійович - підприємець

с. Масківці

15

Приміщення їдальні

с. Масківці

вул. Шевченка, 5а

100,0

Приватна

власність

ТОВ “РУБІ РОЗ Ко., ЛТД”

16

Приміщення молокоприймального пункту

с. Масківці

вул. Шевченко, 1а

8,2

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

В.о. старости Масківецького старостинського округу

тел.: 2-33-95

17

Приміщення продуктового магазину

с. Масківці

вул. Шевченко,3а

192,3

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

В.о. старости Масківецького старостинського округу

тел.: 2-33-95

18

Приміщення школи

с. Масківці

вул. Шевченко,7а

424,0

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

В.о. старости Масківецького старостинського округу

тел.: 2-33-95

19

Приміщення млина

с. Масківці

вул. Центральна, 15м

80,5

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

В.о. старости Масківецького старостинського округу

тел.: 2-33-95

20

Корівник

с. Масківці

вул. Центральна

1200,0

Приватна

власність

ТОВ “РУБІ РОЗ Ко., ЛТД”

с. Перемога

21

Дитячий садок

с. Перемога,

пров. Каштановий, 2а

800,0

Комунальна власність

Рихлик Тетяна Миколаївна

В.о. старости Перемозького старостинського округу

Тел.: 3-43-42

22

Баня

с. Перемога,

вул. Братів Ковалів, 3

300,0

Комунальна власність

Рихлик Тетяна Миколаївна

В.о. старости Перемозького старостинського округу

Тел.: 3-43-42

с. Паришків

23

Стара школа

с. Паришків,

вул. Шкільна, 2

755,2

Комунальна

Щербина Олена Федорівна

В.о. старости Паришківського старостинського округу

тел.: 3-23-36

с. Поділля

24

Пожежне Депо

с. Поділля,

вул. Покровська, 44

88,0

Комунальна власність

Бойко Павло Михайлович

В.о. старости Подільського старостинського округу

Тел.: 2-33-80

25

Молокоприймальний пункт

с. Поділля,

вул. Покровська

50,0

Приватна власність

Бондаренко Анатолій Тимофійович

Директор СТОВ «Деренківець»

Тел.: 2-33-43

26

Будинок престарілих

с. Поділля,

вул. Покровська

100,0

Приватна власність

Бондаренко Анатолій Тимофійович

Директор СТОВ «Деренківець»

Тел.: 2-33-43

27

Баня

с. Поділля

вул. Шкільна

200,0

Приватна власність

Бондаренко Анатолій Тимофійович

Директор СТОВ «Деренківець»

Тел.: 2-33-43

с. Рудницьке

28

Торговий комплекс

с. Рудницьке

вул. Шевченка, 4а

5400,0

Приватна власність

СТзОВ «Рудницьке»

вул. Гагаріна,1

Тел.: 3-92-99

29

Дитячий садок

с. Рудницьке

вул. Шевченка

1100,0

Комунальна

власність

Чорна Марія Іванівна

В.о. старости Рудницького старостинського округу

Тел.: 3-92-67

30

Баня

с. Рудницьке

вул. Київська, 4

400,0

Приватна власність

СТзОВ «Рудницьке»

вул. Гагаріна,1

Тел.: 3-92-99

с. Селище

31

Дитячий садок

с. Селище, вул. Паризької Комуни, 46

273,0

Комунальна власність

Прядко Ольга Миколаївна

В.о. старости Селищанського старостинського округу

Тел.: 2-82-88

32

Дитячий садок недобудований

с. Селище, вул. Лесі Українки, 23

1105,8

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

33

Баня

с. Селище,

вул. Ватутіна, 28

239,4

Комунальна власність

Прядко Ольга Миколаївна

В.о. старости Селищанського старостинського округу

Тел.: 2-82-88

с. Семенівка

34

Баня-крупорушка

с. Семенівка

вул. Шевченка, 31а

193,1

Приватна власність

Сошка Галина Василівна - підприємець

тел. 067-595-98-50

с. Яблуневе

35

Спортивна кімната

с. Яблуневе,

вул. Шевченка, 1/2

216,0

Комунальна власність

Холявко Микола Петрович

Голова Яблунівської сільської ради

Тел.: 2-62-44

 
 
 

Перелік вільних незадіяних земельних ділянок станом на 01.01.2019

№ п/п

Земельна ділянка

Площа

Характеристика

1

 

смт Баришівка

15,0 га

 

Водопостачання: відстань до джерела підключення - 700 м

Каналізація: відстань до джерела підключення - 500 м

Газопостачання: відстань до джерела підключення - 500 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення - 100 м

Відстань до залізничної колії - 700 м

Відстань до автомагістралі - 7 км

Відстань до м. Києва - 55 км

2

с. Масківці

1,6 га

Водопостачання: відстань до джерела підключення - відсутнє

Каналізація: відстань до джерела підключення - відсутнє

Газопостачання: відстань до джерела підключення - 500 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення - 10м

Відстань до залізничної колії – 25 км

Відстань до автомагістралі  - 16 км.

Відстань до м. Києва - 68 км.

3

с. Яблуневе

 

1,7 га

Водопостачання: відстань до джерела підключення – 100 м

Каналізація: відстань до джерела підключення – 500 м

Газопостачання: відстань до джерела підключення - 550 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення - 500 м

Відстань до залізничної колії – 5 км

Відстань до автомагістралі - 12 км

Відстань до м. Києва - 80 км

4

с. Шовкове

10,2 га

Водопостачання: відстань до джерела підключення – 40 м

Каналізація: відстань до джерела підключення – 500 м

Газопостачання: відстань до джерела підключення – 40 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення – 500м

Відстань до залізничної колії – 4 км.

Відстань до автомагістралі – 50 м

Відстань до м. Києва - 66 км

5

с. Коніївка

15,0 га

Водопостачання: відстань до джерела підключення – 500 м

Каналізація: відстань до джерела підключення – відсутнє

Газопостачання: відстань до джерела підключення – 500 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення – 300 м

Відстань до залізничної колії – 17 км

Відстань до автомагістралі – 35 км

Відстань до м. Києва - 120 км

 
 
 

Перелік інвестиційних пропозицій

Інвестиційна пропозиція 1

Найменування інвестиційної пропозиції

Виробничий комплекс

Ініціатор проекту, координати ініціатора проекту

Міщенко Олександр Борисович

Заступник директора

ТОВ «Віта Україна»

смт Баришівка, вул. Торф’яна, 26 а

(067) 5052372

Форма власності

приватна

Кількість нових робочих місць

-

Контактна особа по інвестиційному проекту

 

Міщенко Олександр Борисович

заступник директора

смт Баришівка, вул. Торф’яна, 26 а

067 5052372

Галузь (сфера бізнесу, продукція)

харчове виробництво

Місце реалізації проекту

смт Баришівка, вул. Торф’яна, 26 а

Бізнес-ідея, суть проекту

оренда, викуп

Продукт і технології

складське приміщення

Рівень готовності проекту

95

Загальний обсяг інвестицій

вартість проекту

власні кошти

потрібні інвестиції

власні кошти підприємства

На що саме будуть використані кошти

на розвиток виробництва

Умови для інвестора

-

Термін окупності проекту, (роки)

-

Сильні та слабкі місця, ризики

-

 
 
 

Інвестиційна пропозиція 2

Найменування інвестиційної пропозиції

Виробничий корпус

Ініціатор проекту, координати ініціатора проекту

Божко Олександр

головний енергетик

ТОВ «ВТК «Старпласт»

смт Баришівка, вул. Польова, 1

067 6563336

Форма власності

 

приватна

Кількість нових робочих місць

-

Контактна особа по інвестиційному проекту

 

Божко Олександр

головний енергетик

смт Баришівка, вул. Польова, 1, тел. 067 6563336

Галузь (сфера бізнесу, продукція)

виробництво пластикових пляшок

Місце реалізації проекту

смт Баришівка, вул. Польова, 1

Бізнес-ідея, суть проекту

оренда, викуп

Продукт і технології

виробниче приміщення

Рівень готовності проекту

85

Загальний обсяг інвестицій

власні кошти підприємства

На що саме будуть використані кошти

на розвиток виробництва

Умови для інвестора

-

Термін окупності проекту, (роки)

-

Сильні та слабкі місця, ризики

-

 
 
 
 

Земельна ділянка № 1

Заявник

Баришівська ОТГ

Адреса заявника

Київська область, смт Баришівка,

 вул. Центральна, 27

Сфера діяльності

промислова

Контактна особа

Вареніченко Олександр Павлович

Контактний телефон

04576-5-21-33, 04576-5-14-91

Населений пункт

смт Баришівка

Власник земельної ділянки

Баришівська ОТГ

Площа ділянки, га

15

Кадастрове цільове призначення

землі сільськогосподарського призначення

Пропоноване цільове призначення

промислове призначення

Права користування

землі запасу

Ціна за 1 га грн.

10797,79 грн.

Ціна за 1 га  при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

500

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

200

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

100

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ-Харків - 5

Відстань до м. Києва, км

55 км

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль - 40 км

відстань до залізничної колії – 700 м

 
 
 

Земельна ділянка № 2

Заявник

Баришівська ОТГ

Адреса заявника

Київська область, с. Масківці

Сфера діяльності

промислова

Контактна особа

Шостак Василь Михайлович

Контактний телефон

04576-2-33-95

Населений пункт

с. Маківці

Власник земельної ділянки

Баришівська ОТГ

Площа ділянки, га

1,6

Кадастрове цільове призначення

землі сільськогосподарського призначення

Пропоноване цільове призначення

промислове призначення

Права користування

землі запасу

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

відсутня

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

100

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ-Харків, 17

Відстань до м. Києва, км

68

Інші відомості (якщо є)

-

 
 
 

Земельна ділянка № 3

Заявник

Яблунівської сільської ради

Адреса заявника

Київська область, Баришівкий район, с. Яблуневе

Сфера діяльності

промислова

Контактна особа

Холявко Микола Петрович

Контактний телефон

04576-2-62-44

Населений пункт

с. Яблуневе

Власник земельної ділянки

Яблунівська сільська рада

Площа ділянки, га

1,7

Кадастрове цільове призначення

землі сільськогосподарського призначення

Пропоноване цільове призначення

промислове призначення

Права користування

землі запасу

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

500

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ-Харків - 12

Відстань до м. Києва, км

80

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль – 53 км

 

 

Земельна ділянка №4

Заявник

Баришівська ОТГ

Адреса заявника

Київська область, с. Шовкове

Сфера діяльності

землі с/г призначення

Контактна особа

Макаренко Лариса Вікторівна

Контактний телефон

04576 36344

Населений пункт

с. Шовкове

Власник земельної ділянки

Баришівська ОТГ

Площа ділянки, га

10, 2

Кадастрове цільове призначення

комерційна діяльність

Пропоноване цільове призначення

для ведення підсобного сільського господарства

Права користування

оренда

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

500

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

2000

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Відстань до автомагістралі, км

1

Відстань до м. Києва, км

70

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль – 40 км

 
 
 

Земельна ділянка № 5

Заявник

Баришівська ОТГ

Адреса заявника

Київська область, с. Корніївка

Сфера діяльності

землі с/г призначення

Контактна особа

Семененко Андрій Вікторович

Контактний телефон

04576 32299, (095) 0139181

Населений пункт

с. Корніївка

Власник земельної ділянки

Баришівська ОТГ

Площа ділянки, га

15,0

Кадастрове цільове призначення

-

Пропоноване цільове призначення

промислове призначення

Права користування

продаж, оренда

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

-

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

300

Відстань до автомагістралі, км

30

Відстань до м. Києва, км

120

Інші відомості (якщо є)

-

 
 
 
 

Об’єкти будівництва № 1

Найменування об’єкту будівництва

Хірургічний комплекс

Місцезнаходження об’єкту будівництва

смт Баришівка, вул. Київський шлях

Заявник

Баришівська ОТГ

Адреса заявника

Київська область, смт Баришівка, вул. Центральна, 27

Форма власності

комунальна

Частка державної власності

-

Контактна особа

Вареніченко Олександр Павлович

Контактний телефон

04576-5-21-33, 04576-5-14-91

Власник об’єкту

Баришівська ОТГ

Умови використання

-

Вартість (при продажу)

договірна

Ціна за 1 кв. м при оренді, грн.

договірна

Стан об’єкту

незадовільний

Наявність проекту

відсутній

Розмір земельної ділянки, га

0,8

Площа виробничих приміщень, кв. м

-

Матеріал стін та перекриття, даху

приміщення цегляне

Кількість поверхів

3

Наявність виробничого обладнання

відсутнє

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

20

Водопостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ – Харків - 5

Відстань до м. Києва, км

55

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль - 40 км

 
 
 

Об’єкти будівництва № 2

Найменування об’єкту будівництва

Навчальний корпус Баришівської ЗОШ № 3

Місцезнаходження об’єкту будівництва

смт Баришівка, вул. Софіївська

Заявник

Баришівська ОТГ

Адреса заявника

Київська область, смт Баришівка,

вул. Центральна, 27

Форма власності

комунальна

Частка державної власності

-

Контактна особа

Вареніченко Олександр Павлович

Контактний телефон

04576-5-21-33, 04576-5-14-91

Власник об’єкту

Баришівська ОТГ

Умови використання

-

Вартість (при продажу)

договірна

Ціна за 1 кв. м при оренді, грн.

договірна

Стан об’єкту

незадовільний

Наявність проекту

відсутній

Розмір земельної ділянки, га

1,0

Площа виробничих приміщень, кв. м

-

Матеріал стін та перекриття, даху

приміщення цегляне

Кількість поверхів

3

Наявність виробничого обладнання

відсутнє

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

20

Водопостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ – Харків - 5

Відстань до м. Києва, км

55

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль - 40 км

 
 
 

Назва населеного пункту: Баришівський район, смт Баришівка

Адреса державного органу: 07500, площа Миру, 1, смт Баришівка, Баришівський район, Київська область

Назва економічного підрозділу: відділ економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації

Контактна особа: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації – Яценко Валентина Михайлівна

www.baryshivka.com.ua

e – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.