Про Центр надання адміністративних послуг

На виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги» та з метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг Баришівською районною державною адміністрацією (далі - адміністрація) було утворено Центр надання адміністративних послуг (далі - Центр) як структурний підрозділ адміністрації, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Центр функціонує на підставі Положення і Регламенту, затверджених відповідним розпорядженням голови адміністрації. Також розпорядженням голови адміністрації визначено перелік адміністративних послуг,  що надаються через Центр.

На кожну адміністративну послугу затверджені інформаційні та технологічні картки, які містять вичерпну інформацію щодо  переліку документів, необхідних для отримання послуги, порядок та спосіб їх подання, її платність чи безоплатність, розмір та порядок внесення плати, акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги тощо.

Заявники мають можливість отримати всю необхідну інформацію щодо певної адміністративної послуги як самостійно з інформаційних стендів, що розміщені в місцях очікування в приміщенні Центру, так і звернувшись за консультацією безпосередньо до адміністраторів, які також можуть надати кваліфіковану допомогу в написанні заяв, заповненні відповідних бланків, форм та ін.

Центр розташовано за адресою:

Київська область, смт Баришівка, пл. Миру, 1, перший поверх приміщення Баришівської райдержадміністрації

Телефон: (04576) 4-12-53

Начальник Центру – Кордонець Катерина Олександрівна