Інформація про стан роботи Центру надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації

Інформація про стан роботи

Центру надання адміністративних послуг

Баришівської районної державної адміністрації за 2018 рік

За 2018 рік через Центр надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації (далі - Центр) надано 7651 послуг, з них: 6376 послуг відділу Держгеокадастру, 650 послуг Державної міграційної служби, 476 послуг відділу містобудування та архітектури адміністрації, 122 послуги відділу державної реєстрації Баришівської РДА, 7 послуг Головного територіального управління юстиції в Київській області, 20 послуг дозвільного органу, а саме 10 дозволів на спеціальне водокористування Державного агентства водних ресурсів України, видано 8 експлуатаційних дозволів управління Держпродспоживслужби в Баришівському районі, 7 експлуатаційних дозволів анульовано, 4 послуги Головного територіального управління юстиції в Київській області.

Крім того, працівниками Центру було надано 20200 консультацій ( в тому числі в телефонному режимі) щодо переліку адміністративних послуг, порядку та способів їх надання.

Робота Центру здійснювалася згідно чинного законодавства, відповідно до Положення про Центр, Регламенту його роботи, на виконання доручень керівництва адміністрації і функцій Центру.

Начальник Центру надання адміністративних послуг К.І. Дорофеєва