Інформація про стан роботи Центру надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації за 2017 рік

За 2017 рік через Центр надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації (далі - Центр) з початку року надано 7869 послуг. З них 6282 послуг Держгеокадастру, 953 послуги Державної міграційної служби, 422 послуги відділу містобудування та архітектури адміністрації, 66 послуг Головного територіального управління юстиції в Київській області, 112 послуг Відділу державної реєстрації Баришівської РДА.

В тому числі через Центр за вказаний період надано 34 послуги дозвільних органів, а саме Баришівського сектору ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій (зареєстровано 6 декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єктам господарювання вимогам пожежної безпеки), видано 14 експлуатаційних дозволів управління Держпродспоживслужби в Баришівському районі, 8 експлуатаційних дозволів анульовано, 6 дозволів на спеціальне водокористування Державного агентства водних ресурсів України.

Робота Центру здійснювалася згідно чинного законодавства, відповідно до Положення про Центр, Регламенту його роботи, на виконання доручень керівництва адміністрації і функцій Центру. Також суб’єктам звернення надавалися консультації та вичерпна інформація щодо переліку адміністративних послуг, порядку та способів їх надання. Здійснювалася постійна взаємодія між Центром та представниками суб’єктів надання адміністративних послуг.