Інформація про КП БРР «Райводоканал»

Вода – наше спільне і безцінне багатство. Без води неможливе життя  та здоров я  людини. Вода  має найважливіше значення для стабільного розвитку населених пунктів та збереження його природного середовища.

Комунальне підприємство Баришівської районної ради «Райводоканал» - підприємство з давньою історією та багатьма трудовими традиціями, завжди з честю виконує поставлені завдання.

Директор  підприємства –  Олексюк Володимир Володимирович.

На підприємстві працює 72 спеціаліста своєї справи, які щоденно цілодобово забезпечують своїх абонентів  якісними послугами.

КП БРР «Райводоканал» надає життєво необхідні послуги  з централізованого водопостачання та водовідведення  жителям  смт Баришівки, сіл: Садове,  Недра, Борщів,  Сезенків,  Лук янівка,  Рудницьке,  Лукаші-1, Лукаші-2, Бзів, Семенівка,  Ярешки, Пасічна, бюджетним установам та організаціям інших форм власності.

92% споживачів – населення,  3,9% - бюджетні установи, 4,1% - споживачі  іншої форми власності. Всього  послугами централізованого водопостачання користується  6716 абонентів І категорії (населення),  а це 14437 жителів, 56 абонентів ІІ категорії (бюджетні установи) та 119 абонентів ІІІ категорії (інші споживачі). Послугами  централізованого водовідведення користується 2273 абоненти  І категорії (населення),  а це 5248 жителів, 30 абонентів ІІ категорії (бюджетні установи) та 52 абоненти ІІІ категорії (інші споживачі).  Забезпеченість населення приладами обліку  складає – 89,3%.

Водопостачання здійснюється з підземних джерел. До складу підземного водозабору входить 28 артезіанських свердловин     із середнім дебітом свердловини 20 куб. м/год., 24 башти «Рожновського».

Загальна протяжність водопровідних мереж становить – 135 км. На водопровідній мережі встановлено 194 пожежних гідранти, 19 водорозбірних колонок. Вода проходить очистку на станції знезалізнення води в смт Баришівка.

Відведення стічних вод здійснюється через сім каналізаційно - насосних станцій (шість в смт  Баришівка, одна в с.Садове) .  Протяжність  каналізаційних колекторів становить  - 45,15 км. Очисних споруд  у КП БРР «Райводоканал» немає, тому  каналізаційні стоки  проходять очистку на очисних спорудах  Березанського КП «Міськводоканал», ТОВ. «СЕМКОР» (Шкірзавод»), ПрАТ «Агрофірма «Березанська  птахофабрика».

КП БРР «Райводоканал»  надає якісні послуги по централізованому водопостачанню і водовідведенню.