Інформація про Баришівський Центр ПМСД

Факс: (04576) 4-18-22.

Керівний склад:

Фіров Василь Федорович

Головний лікар Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівського району Київської області

тел. 5-14-68

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення району

Грищенко Раїса Мирославівна

Головна медична сестра

Тел. 5-24-72

В зв’язку з реформуванням медицини для забезпечення належної доступності і якості первинної медико-санітарної допомоги населенню, відповідно до статтей 16, 18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», статтей 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20.05.2011 р. №301 «Про внесення змін до Переліку закладів охорони здоров’я» та згідно рішення Баришівської районної ради №663-26-06 від 19 листопада 2012 року в Баришівському районі створений Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівського району Київської області для покращення надання медичної допомоги населенню сіл району.

1. Мережа Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівського району включає в себе 33 заклади, в тому числі:

- Баришівська медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини;

- 9 медичних амбулаторій по селах:

с. Веселинівка;

с. Гостролуччя;

с. Коржі;

с. Лехнівка;

с. Лук’янівка;

с. Морозівка;

с. Перемога;

с. Садове;

с. Семенівка

- 14 фельдшерсько-акушерських пунктів:

с. Бзів;

с. Волошинівка;

с. Корніївка-1;

с.Корніївка-2;

с. Лукаші-1;

с.Лукаші-2;

с. Недра;

с. Паришків;

с. Поділля;

с. Сезенків;

с. Селище;

с. Яблуневе;

с. Селичівка;

с. Ярешки.

- 9 фельдшерських пунктів:

с. Більшовик;

с. Борщів;

с. Власівка;

с. Дернівка;

с. Леляки;

с. Масківці;

с. Пилипче;

с. Рудницьке;

с. Хмельовик.

КЗ «Центр ПМСД» має 25 ліжок денного стаціонару, в тому числі:

Терапевтичні – 8, в смт.Баришівка, ЦРЛ, поліклінічне відділення;

Педіатричні – 3, смт,Баришівка , ЦРЛ, поліклінічне відділення;

Лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини:

с.Веселинівка – 2;

с.Садове – 3;

с.Морозівка – 2;

с.Лехнівка – 2;

с.Гостролуччя – 2;

с.Перемога – 3.

Обслуговування хворих денного стаціонару проводиться медичним персоналом в межах штатного розкладу КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району.

КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Баришівского району обслуговує 37 тис. населення.

В закладі працює всього 135 працівників охорони здоров'я, в тому числі 15 лікарів, 64 осіб середнього медперсоналу, 35 осіб молодшого медичного персоналу, 21 осіб іншого обслуговуючого персоналу.

Також запрошуємо на роботу 1 лікаря-педіатра  (робота в дитячій консультації), 5 лікарів загальної практики-сімейних лікарів (робота в медичних амбулаторіях сіл Гостролуччя, Морозівка, Семенівка, Коржі, Баришівка) та 2 медичних сестри (фельдшера) (робота в Рудницькому та Ярешківському фельдшерському пунктах) .

Основні напрямки в роботі лікувальних закладів:

- забезпечення та надання населенню первинної медичної допомоги за місцем проживання (перебування),

- обслуговування дитячого та дорослого населення,

- проведення профілактичних періодичних медичних оглядів декретованих груп населення,

- диспансерний нагляд за пацієнтами, що перебувають на диспансерному обліку,

- проведення профілактичної роботи серед населення з метою виявлення захворювань на ранніх стадіях,

- медичне обслуговування потерпілого населення,

- виконання програми по боротьбі з захворюваннями на туберкульоз.

В КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» працює цілий ряд висококваліфікованих спеціалістів, які надали медичну допомогу не одній сотні пацієнтів, або врятували життя.