Краще працювати чи ні?

Таке запитання задає працівникам Управління Пенсійного фонду у Баришівському районі  майже кожен пенсіонер, який  в силу тих чи інших обставин виявив бажання працювати. Однозначної відповіді  не це питання немає. Адже, що краще,  має вирішити кожен для себе сам.

Існує ціла низка особливостей обчислення пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове пенсійне страхування”, в залежності від того, працює одержувач пенсії чи ні. Відповідно, зміна цього стану (звільнення або працевлаштування) може суттєво вплинути на рівень пенсійного забезпечення, а саме призвести до зменшення або збільшення розміру пенсії, а при несвоєчасному повідомленні пенсіонером органів Пенсійного Фонду про такі обставини – до накопичення значних безпідставно одержаних сум пенсій, які доведеться відшкодовувати.

Наводимо перелік основних виплат, які призначаються до пенсій виключно непрацюючим особам або розмір яких безпосередньо залежить від того, чи працює пенсіонер:

- надбавки непрацюючим пенсіонерам, які мають на своєму утриманні непрацездатних членів сім'ї. Розмір такої надбавки на одного утриманця складає 150,00 грн. на місяць;

- пенсії за вислугу років виплачуються лише за умови залишення роботи, яка дає право на цю пенсію;

- пенсії по інвалідності, що обчислені у розмірі пенсії за віком, пенсіонерам-інвалідам, які не досягли пенсійного віку, та мають необхідний стаж відповідно до ст.33 Закону України “Про загальнообов’язкове пенсійне страхування”, лише за умови залишення роботи;

- пенсії у зв`язку з втратою годувальника, що призначаються непрацюючим членам сім`ї померлого, які зайняті доглядом за дітьми померлого годувальника до досягнення ними восьми років;

- особам, звільненим за скороченням штатів та яким призначена пенсія за віком за 1,5 року до досягнення ними пенсійного віку, виплата призначеної пенсії в разі їхнього працевлаштування припиняється;

- індексація пенсій відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення".

Слід мати на увазі, що до 1 січня 2015 року за жінками зберігається право виходу на пенсію в 55 років. Але за двох умов — за наявності не менш як 30 років страхового стажу та обов’язкового звільнення з роботи, тобто виплата дострокових пенсій припиняється до досягнення пенсійного віку, якщо жінка знову влаштувалася на роботу.

Виплата спеціальних пенсій (держслужбовцям, науковим, науково-педагогічним працівникам, тощо) у період роботи на посадах, які дають право на їх призначення, виплачується в розмірі трудових пенсій, обчислених відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а після звільнення з таких посад – у розмірі, обчисленому відповідно до відповідних спеціальних законів. Зазначений порядок виплати пенсій не поширюється на пенсіонерів, яким призначено пенсію та які влаштувалися на роботу до набрання чинності Закону України № 3668 (тобто до 1 жовтня 2011 року).

Працюючі пенсіонери не мають права на підвищення пенсії у разі збільшення прожиткового мінімуму, відповідно до Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», який вступив у дію з першого жовтня 2011 року. Тим, хто працює, перерахунок пенсії зроблять лише після звільнення з роботи — за тим прожитковим мінімумом для непрацездатних, який діятиме на дату звільнення.

Пенсіонери, які є фізичними особами - підприємцями або працюють на умовах, передбачених законодавством, у фізичних осіб-підприємців, належать до категорії працюючих пенсіонерів. Є випадки, коли особи, зареєструвавши свою підприємницьку діяльність ще в 90-х роках, не повідомили про це органи Пенсійного фонду. До того моменту, поки цими громадянами не буде надано довідку-повідомлення про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, вони значаться в органах Пенсійного фонду працюючими пенсіонерами. А це впливає на їх пенсійне забезпечення.

Шановні пенсіонери! Щоб запобігти переплаті пенсії у зв`язку з неповідомленням про працевлаштування, необхідно при зарахуванні на роботу повідомити про це управління Пенсійного фонду України у Баришівському районі письмово та надати документи, що підтверджують дату прийому на роботу. Краще попередити безпідставне одержання  пенсійних виплат, ніж потім утримувати суми переплат з пенсії. Адже кожен пенсіонер при призначенні пенсії підписує заяву, в якій зобов’язується  своєчасно повідомляти органи, що призначають та виплачують пенсію про всі обставини, що можуть вплинути  на його  пенсійне забезпечення.

Н.Бібікова, заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Баришівському районі