Додати статтю в розділ "Новини" 15.12.2017 2

14 грудня 2017 року  відбулася зустріч Таран Т.П.- першого заступника начальника Баришівськогооб”єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області з Козинець В.Л. – начальником Баришівського РП. та працівниками. Обговорені питання  контролю  щодо страхувальників юридичних осіб, по яких у застрахованих осіб відсутні нарахування заробітної плати. Приділена  увага   легалізації заробітної плати. Також були  надані відповіді на питання працівників  щодо пенсійного забезпечення, та порядок проведення  Всеукраїнського перерахунку пенсій з 01.10.2017 року.

Додати статтю в розділ "Новини" 15.12.2017

15 грудня 2017 року  відбулася зустріч Таран Т.П. – першого  заступника начальника Баришівського об”єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  з Іораш С.М. – начальником  відділу ДВС Березанського МУЮ   з  питання  погашення заборгованості  до ПФУ,  про стан  виконання  графіку  погашення  заборгованості  ПАТ „Березанський завод ЗБВ”. Акцентували про  необхідность  активізувати й надалі  спільну  роботу  Баришівського об”єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  з відділом  ДВС Березанського МУЮ  в питанні повного погашення  заборгованості.

Додати статтю в розділ "Новини" 01.12.2017

30 листопада2017 року, в центрі позашкільної роботи «МРІЯ» - начальником Баришівського відділу обслуговування громадян Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Чередніченко Надією Степанівною, прийнято участь у семінарі з керівниками закладів освіти та голів профспілкових комітетів закладів освіти району. Під час зустрічі обговорено основні аспекти пенсійної реформи, осучаснення раніше призначених пенсій за єдиними правилами обрахунку пенсії, роль страхового стажу для визначення права на пенсію в 60, 63 чи в 65 років.Можливість «придбання» стажу, якого не вистачає для призначення пенсії. Скасування  обмеження виплати для пенсіонерів, які працюють.  Умови виходу на пенсію за вислугу років працівникам закладів освіти.

Під час зустрічі надано роз’ясненняна всі поставлені запитання та роздані  буклети щодо змін у пенсійному законодавстві.

Додати статтю в розділ "Новини" 01.12.2017 2

28 по 30 листопада 2017 року в агентських пунктах обслуговування громадян з надання пенсійних послуг в приміщеннях сільських рад с. Лукаші, с. Морозівка, с. Перемога, с. Поділля, с. Садове  проведено особистий прийом громадян спеціалістами Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Під час проведення прийому було надано роз’яснення щодо змін у порядку обчислення чорнобильських пенсій, продовжено  ознайомлення  з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Надано роз’яснення щодо збереження права на достроковий вихід на пенсію за віком таких пільгових категорій, як трактористам в сільськогосподарському виробництві, жінкам, які працюють  доярками, свинарками на підприємствах сільського господарства, жінкам, які народили п’ятеро і більше дітей, матерям інвалідів з дитинства.

Виїзний прийом село Бзів

29 листопада2017 року  в приміщенні Бзівської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян  з питань пенсійного забезпечення  та своєчасності виплати пенсії за участю заступника начальника  відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій у м.Березань – Яксун Л.Д.

Пенсіонерам, які звернулися, надано роз’яснення. Проведено опитування  щодо своєчасності отримання пенсій. Надано оновленні інформаційні матеріали.