Інформація по виплаті пенсій 17.02.2017

Баришівське об’єднане управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що банки  профінансовано та виплачено пенсій з 07.02.2017 по 19.02.2017р. в сумі 8149976,16 грн.

Поштове відділення №3 профінансовано та виплачено пенсії з  08.02.2017р. по 21.02.2017р. в сумі 7463768,53грн.

Головний бухгалтер Т.А.Верес

Дня вшанування учасників бойових дій

15 лютого 2017 року з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан відбувся мітинг та покладання квітів до Пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам, у якому взяли участь виконуючий обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М.Гордієнко, голова Баришівської районної ради В.А.Гуменюк, заступник голови районної ради С.І. Богдан, голова селищної ради О.П. Вареніченко, голова Баришівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, полковник С.М. Рощин, воїни-інтернаціоналісти, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, спеціалісти Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, учні загальноосвітніх навчальних закладів смт Баришівка, громадськість.

Зі словами вдячності до воїнів-інтернаціоналістів звернувся голова Баришівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, полковник С.М. Рощин, побажавши їм та їхнім родинам міцного здоров'я, впевненості в завтраш­ньому дні, оптимізму, успіхів і благополуччя.

Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто пожертвував власним життям заради мирного майбутнього та покладено квіти до підніжжя Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ 01.01.2017

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби» від 6 грудня 2016 року №1769-VII, який набув чинності 7 січня 2017 року, частину третю статті 2 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі-Закону), викладено в іншій редакції.

Змінами передбачено, що пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за цим Законом, у разі призову їх на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийняття на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, органів та підрозділів цивільного захисту під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення виплата пенсій не припиняється. Після звільнення із служби цих осіб виплата їм пенсії здійснюється з урахуванням додаткової вислуги років від часу призову їх на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або до повторного прийняття їх на службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, до дня фактичного звільнення. Якщо новий розмір пенсії цих осіб буде нижчим за розмір, який вони отримували до призову або повторного прийняття їх на службу, виплата їм пенсії здійснюється у розмірі, який вони отримували до призову або прийняття на службу в особливий період.

Таким чином, починаючи з 7 січня 2017 року пенсії, призначені відповідно до Закону, виплачуються особам, які уклали контракт, в тому числі і новий контракт в особливий період, не залежно від терміну, на який контракт укладено.

Підставою для поновлення виплати призначеної пенсії є наявність контракту, укладеного в період особливого періоду.

Завідувач  Баришівського сектору обслуговування громадян № 1 Н.С. Чередніченко

Проведені зустрічі з громадськими організаціями учасників АТО

Першим заступником начальника Баришівського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Київської області Таран Т.П. та заступником начальника управління Бібіковою Н.П. проведені зустрічі на яких проінформовані  громадські організації учасників АТО  „Захисників України Баришівського району” ГО ЗУБР та   ГО Захисники України „Березанська сотня” про  набрання  з 06.02.2017 чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції» від 18.10.2016 № 1683-VIII, що дає право на призначення дострокової пенсії учасникам Антитерористичної операції. Порядок застосування положень Закону №1683 доведено до керівництва ГО. Ознайомлено також з переліком документів, які особа має надати для призначення дострокової пенсії залежно від категорії, до якої вона належить. Надані методичні матеріали для розміщення на дошках оголошення при ГО ЗУБР та ”Захисники України „Березанська сотня”.

Флешмоб 31.01.2017

Спеціалісти Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області влаштували флешмоб  „Зарплата в „конверті” - втрачена пенсія”, який був направлений на протидію „тіньовій” заробітній платі. Мета  акції - звернути увагу громадян селища Баришівка на необхідність легалізації трудових відносин.

Учасники флешмобу пропонували зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України для самостійного контролю за особистими даними, які містяться в Державному реєстрі застрахованих осіб.