Зустріч з трудовим колективом ТОВ „Ультра Лезер”

17 травня  2019 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Баришівського об’єднаного управління ПФУ Київської області Олена Орлова  провела зустріч  з трудовим колективом ТОВ „Ультра Лезер”. Метою проведення зустрічі було роз’яснення питань щодо реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, які саме переваги на сьогоднішній день має сучасний електронний сервіс надання послуг. Також надано роз’яснення, як підключити безкоштовну послугу інформування громадян за допомогою налаштування сервісу sms-інформування  про стан призначення та перерахунку пенсій, сплату роботодавцями єдиного соціального внеску. Присутніх було ознайомлено з накопичувальною системою загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та системою недержавного пенсійного забезпечення.

На завершення присутнім було запропоновано зареєструватися на ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України для отримання дистанційних послуг та підключити послугу  sms-інформування.

МСО Веселинівка

16 травня 2019 року,  начальником Баришівського відділу обслуговування громадян Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Чередніченко Надією Степанівною, проведено виїзний прийом громадян «мобільного соціального офісу» при Веселинівському старостинському округу.

Під час зустрічі надано роз’яснення на всі поставлені запитання, роздані  буклети щодо змін у пенсійному законодавстві. Проведено опитування пенсіонерів, щодо вчасності виплати пенсії через вузол поштового зв’язку.

Виставка робіт з вишивки

В День вишиванки, в приміщенні Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області проведено виставку робіт з вишивки учениці третього класу, донечки головного спеціаліста управління - Олі Слюсар, роботи якої неодноразово займали призові місця на дитячих фестивалях та конкурсах.

Баришівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області відзначає Всесвітній День вишиванки

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

Вшановуючи національні традиції українського народу, сьогодні, одягнувши вишиванки працівники управління теж долучилися до відзначення Дня вишиванки.

Зустріч в трудовому колективі

15 травня 2019 року, головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Баришівського об’єднаного  управління Пенсійного фонду Україниу Київській областіОзюменко Леся Іванівна,провела зустріч з трудовим колективом Баришівського районного споживчого товариства. В розмові було наголошено, що кожна гривня несплачених внесків – це недоотримана пенсія застрахованою особою, а для конкретної людини може бути відсутність права на пенсійне забезпечення, втрата страхового стажу.

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне страхування» страховий стаж - це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок.

Якщо сума нарахованих страхових внесків менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно нарахованим внескам.

У разі наявності заборгованості із єдиного внеску, неподання звітності до органів Державної фіскальної служби щодо нарахування та сплати  єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у Вашій індивідуальній відомості про застраховану особу буде відсутня інформація про страховий стаж, що в свою чергу не надасть  можливість отримання всіх соціальних виплат, в т.ч. і пенсій, в повному обсязі.

Для реалізації конституційних прав громадян  в пенсійній сфері працівникам необхідно самим відстоювати свої інтереси у роботодавців у питаннях легалізації заробітної плати та підвищення її рівня. Саме роботодавці мають стати справжніми партнерами для громадян та органів Пенсійного фонду у вирішенні проблем пенсійного страхування.

Було запропоновано учасникам зустрічі  скористатися послугою сервісу СМС- інформування, та роздано інформаційні буклети. Послугою СМС- інформування скористалося   4 особи.