Розширена апаратна нарада

16 травня 2017 року у великому залі  Баришівської районної державної адміністрації відбулася розширена апаратна нарада під головуванням в.о. голови адміністрації Гордієнком В. М.

На нараді виступила начальник Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Коваленко Наталія Володимирівна, яка доповіла про стан погашення заборгованості зі сплати платежів до Пенсійного фонду України по Баришівському району.

Зазначила, що власні надходження до Баришівського об’єднаного управління ПФУ станом на 01.05.2017 року склали 347,7 тис. грн., що на 5,6 тис. грн. більше від планового завдання,  що становить 101,6 % .

Заборгованість з основних платежів  по Баришівському району станом на 1 травня 2017 року складає 43,5 тис. грн. Боржниками є 3 юридичні особи (ВАТ „Коржівське” – 17,0 тис. грн., ПП ”GRAIN” – 23,3 тис. грн., ТОВ „Агрофірма Шовкове” – 2,7 тис. грн.) та 1 фізична особа-підприємець (ФОП Гончарук Л.В. – 0,6 тис. грн.). З них 3 боржника з безнадійним боргом, заборгованість яких становить 26,5 тис. грн., 1  банкрут – 17,0 тис. грн.

В порівнянні з початком року  заборгованість по страхових внесках на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування не зменшилась.

За звітний період 1 підприємство повністю погасило заборгованість по пільгових пенсіях в сумі 2,3 тис. грн. (СТОВ „Рудницьке”). По підприємству-банкруту ТОВ „Агрофірма „Поділля”  пройшла процедура ліквідації, за рішенням суду та списано  420,7 тис. грн. заборгованості до ПФУ. По 2-х підприємствах-банкрутах продовжується співпраця з арбітражними керуючими (ВАТ „Коржівське” – Хринюк О.С., заборгованість 59,9 тис. грн., ПСП „Ільта” – Бас Р.О., заборгованість  2,9 тис. грн.).

 Сума боргу  з відшкодування  витрат  на  виплату  та  доставку  пільгових пенсій, призначених відповідно до пунктів  “б-з” ст. 13 Закону України “Про пенсійне забезпечення”, станом на 1 травня 2017 року склала 49,0тис. грн., що на 422,1 тис. грн. менше, ніж на початок року. В загальній сумі заборгованості по пільгових пенсіях економічно–активні платники становлять 6,5%, банкрути – 93,5%. Боржником з дієвим статусом боргу  станом на 01.05.2017 року являється ТОВ „ПМК-12” - 3,2тис. грн. 

Щомісячно управлінням надавалась інформація на комісію Баришівської РДА з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Також надавалась інформація до Баришівського відділу Бориспільської  місцевої прокуратури.

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 01 ТРАВНЯ 2017 РОКУ

Законом України “Про Державний бюджет України на 2017рік” з 1 травня2017року збільшено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність із 1247,00грн. до 1312,00грн.(на 65,00грн.).

Мінімальний розмір пенсії за віком при наявності у чоловіків 25, у жінок – 20 років страхового стажу (якщо пенсія призначена до 01.10.2011), та мінімальний розмір пенсії при наявності у чоловіків 35, у жінок – 30 років страхового стажу (якщо пенсія призначена після 01.10.2011) встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 01.05.2017 року – 1312,00 грн. провадиться перерахунок:

·   мінімального розміру пенсії непрацюючим пенсіонерам відповідно до ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;

·   доплати за понаднормовий стаж непрацюючим пенсіонерам відповідно до   ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;

·   пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною";

·   мінімального розміру пенсії по втраті годувальника;

·   мінімального розміру пенсії по втраті годувальника членам сімей військовослужбовців;

·   підвищень, передбачених Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

·   мінімальних розмірів пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”;

·   надбавки на утриманців відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”;

·   довічної державної стипендії відповідно до Указу Президента України № 358\2006;

·   підвищень, передбачених Законом України "Про жертви нацистських переслідувань" та доплати до підвищень;

·   мінімальних розмірів пенсій по інвалідності внаслідок аварії на ЧАЕС;

·   щомісячної державної адресної допомоги інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;

·   державної соціальної допомоги на догляд інвалідам війни з числа військовослужбовців 1,2,3 груп та інших інвалідів війни 1,2,3 груп;

·   щомісячної державної адресної допомоги інвалідам війни та учасникам бойових дій;

·   доплати до мінімального розміру пенсії непрацюючим шахтарям, на яких поширюється дія Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» та працівникам, зайнятим обслуговуванням зазначених осіб відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;

·   доплати до мінімального розміру пенсії незалежно від факту роботи шахтарям, на яких поширюється дія Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» та яким призначена пенсія по інвалідності відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення»;

·   доплати до пенсії за втрату годувальника членам сімей шахтарів, смерть яких настала внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання.

Пенсіонерам не потрібно звертатись до органів Пенсійного фонду за перерахунком, оскільки територіальними управліннями Фонду в області він буде проведений автоматизованим способом.

Розмір підвищення до пенсії в кожному конкретному випадку буде індивідуальний, він залежить від багатьох складових: страхового стажу, розміру заробітної плати, з якої призначено пенсію, виплати індексації, наявності підвищень та надбавок до пенсії та інше.

У бюджеті Пенсійного фонду України на ці потреби передбачені відповідні фінансові ресурси. Пенсіонери, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі отримають у травні.

 

І. Бодак, начальник Баришівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Баришівського об’єднаного управління  Пенсійного фондуУкраїни Київської області

Зустріч з трудовим колективом 21.04.2017

21 квітня 2017 року головним спеціалістом сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем Баришівського об’єднаного управління ПФУ Київської області Сидоренко О.О. була проведена зустріч з трудовим колективом ПАТ «Березаньпродтовари». Метою проведення зустрічі було роз’яснення питань щодо реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Також були розглянуті питання: запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, єдиних принципів нарахування пенсій.

Зустріч з трудовим колективом 03.05.2017

03 травня 2017 року головним спеціалістом сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем Баришівського об’єднаного управління ПФУ Київської області Сидоренко О.О. була проведена зустріч з трудовим колективом Березанського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Метою проведення зустрічі було роз’яснення питань щодо реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Також було розглянуто питання щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Зміна номера телефону

Баришівське об’єднане управління пенсійного фонду України повідомляє, щодо зміни номеру телефону в громадській приймальні в місті Березані з 6-17-62 на 6-28-89.