Проведення прийому громадян в пункті прийому з надання пенсійних послуг при Подільському старостинському окрузі

10 вересня 2019 року, заступником начальника Баришівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Надією Чередніченко, проведено виїзний прийом громадян в пункті прийому з надання пенсійних послуг при Подільському старостинському окрузі. Поінформувала про впровадження нового сервісу веб-порталу електронних послуг Фонду – призначення пенсії в «один дотик», якийпередбачає подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді.

Впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

Особливу увагу приділено питанню виплати офіційної, прозорої заробітної плати, адже розмір пенсії за віком залежить від величини страхового стажу і розміру заробітної плати, з якої сплачувалися страхові внески до Пенсійного фонду України.

Надано консультації на всі поставлені запитання під час прийому громадян.

Зустріч з трудовим колективом ТОВ «МЕТАЛО ГАЛЬВА УКРАЇНА»

09 вересня 2019 року заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №8 управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олена Орлова провела зустріч  з трудовим колективом ТОВ «МЕТАЛО ГАЛЬВА УКРАЇНА». Метою проведення зустрічі було роз’яснення питань щодо впровадження нової моделі звернень громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через портал електронних послуг Фонду, роз`яснення питань щодо реєстрації на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, які саме переваги на сьогоднішній день має сучасний електронний сервіс надання послуг. Також надано роз’яснення, як підключити безкоштовну послугу інформування громадян за допомогою налаштування сервісу sms-інформування  про стан призначення та перерахунку пенсій, сплату роботодавцями єдиного соціального внеску. Присутніх було ознайомлено з накопичувальною системою загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та системою недержавного пенсійного забезпечення. Окремо було наголошено щодо легалізації заробітної плати найманих працівників та дотримання норм чинного законодавства про оплату праці з метою соціального захисту населення. Крім того наголосила на залежності трудового стажу від сплати податків і негативних наслідків тінізації доходів громадян.

Проведення навчання по вивченню законодавства щодо пенсійного забезпечення

29 серпня 2019 року в приміщенні ЦНАП Баришівської РДА проведено навчання по вивченню законодавства щодо пенсійного забезпечення учасниками «Школи майбутнього пенсіонера» за участю начальника відділу з питань перерахунків пенсій № 4 управління застосування пенсійного законодавства  головного управління Пенсійного фонду України у Київській області – Інни Бодак.

Під час проведення навчання, всім присутнім було надано роз’яснення щодо запровадження нової моделі звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через вебпортал електронних послуг Фонду.

Також, надано роз’яснення щодо легалізації заробітної плати та впливу єдиного внеску на розмір майбутньої пенсії.

Працівниками головного управління Пенсійного фонду України у Київській області щотижнево проводиться опитування пенсіонерів

Працівниками головного управління Пенсійного фонду України  у Київській області щотижнево проводиться опитування пенсіонерів, які отримують пенсію через виплатні об’єкти поштового зв’язку.

Дана робота проводиться з метою контролю своєчасності та повноти виплати пенсій.

06 вересня 2019 року начальником відділу з питань виплати пенсій  №4 управління з питань виплати пенсій – Мариною Василякою, головними спеціалістами відділу з питань виплати пенсій №4 управління з питань виплати пенсій – Олесею Слюсар та Юлією Сич, а також головним спеціалістом відділу з питань перерахунків пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства – Іриною Даниленко, було здійснено перевірку своєчасності виплати пенсій по селам Яблуневе, Григорівка, Хмельовик, Дубове.

Опитування пенсіонерів проводилось з виїздом на села за участю Яблунівського сільського голови Миколи Холявко.

Впровадження органами Пенсійного фонду України нового сервісу Веб-порталу «Е-пенсія» - призначення пенсії в «один дотик»

28 серпня 2019 року, заступником начальника Баришівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Надією Чередніченко, проведено зустріч з працівниками територіального центру соціального обслуговування Баришівської селищної ради. Поінформувала про впровадження нового сервісу веб-порталу електронних послуг Фонду – призначення пенсії в «один дотик».

Сервіс передбачає:

- подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів, завірені електронним підписом);

- після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.

Сервіс призначення пенсії в «один дотик» є однією зі складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі «Е-ПЕНСІЯ».

Під час зустрічі надано інформаційні матеріали, щодо впровадження нового сервісу.