Відбулася зустріч

19 жовтня 2017 року  відбулася зустріч Таран Т.П.- першого заступника начальника Баришівськогооб”єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області з Качановим І.В. – завідувачем сектору - інспектором праці сектору контролю за додержанням законодавства про працю. Обговорені питання співпраці, контроль щодо страхувальників юридичних осіб та фізичних осіб – суб”єктів підприємницької діяльності, по яких у застрахованих осіб відсутні нарахування заробітної плати. Сплановані подальші спільні дії у вирішенні питання  зниження показників періодів не зарахованого стажу для відновлення прав осіб у загальнообов”язковому державному соціальному страхуванні.

Також проведена зустріч  з  Іораш С.М. – начальником   відділу Державної  виконавчої служби Березанського МУЮ  з  питання погашення заборгованості до Пенсійного фонду України.

Зустріч в трудовому колективі К П „Баришівкатепломережа”

19 жовтня в приміщенні Комунального підприємства „Баришівкатепломережа” проведено зустріч з трудовим колективом за участю начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій у м. Березані – Бердник Валентиною Миколаївною.

Основним питанням, яке турбувало присутніх – це реформування пенсійної системи України в сучасних умовах, проведення перерахунків раніше призначених пенсій. Під час зустрічі було надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.10.2017 р.

Проведено зустріч з працівниками

17жовтня 2017 року в приміщенні філії смт. Баришівки ТОВ «Торговий дім річмен», начальником Баришівського відділу обслуговування громадян Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Чередніченко Надією Степанівною, було проведено зустріч з працівниками, щодо обговорення пенсійної реформи, осучаснення раніше призначених пенсій за єдиними правилами обрахунку пенсії, роль страхового стажу для визначення права на пенсію в 60 років чи в 63 роки.Можливість «придбання» стажу, якого не вистачає для призначення пенсії, за період коли особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню. Скасування  обмеження виплати для пенсіонерів, які працюють. Під час зустрічі надано роз’ясненнята буклети щодо змін у пенсійному законодавстві.

Проведено навчання по вивченню ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»

18 жовтня 2017 року в приміщенні Управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА проведено навчання по вивченню ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIIIза участю начальника Баришівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій – Бодак І.Г.

Проведено навчання по вивченню законодавства 12.10.2017

12 жовтня 2017 року в приміщенні Березанського міського територіального центру обслуговування громадян   проведено навчання по вивченню законодавства щодо пенсійного забезпечення за участю головного спеціаліста відділу  обслуговування громадян у м. Березані – Мельник Н.С.

Під час проведення навчання всім присутнім було надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.10.2017 р.