Виїзний прийом село Волошинівка

22 червня 2017 року в приміщенні Волошинівської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян з питань пенсійного забезпечення за участю начальника Баришівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій – Бодак І.Г. Баришівського об’єднаного управління ПФУ Київської області.

На особистий прийом звернулось 5 осіб. Основним питанням, яке турбувало пенсіонерів – це підвищення розміру пенсії у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян з 01.05.2017 р. та зміни в пенсійному законодавстві з 01.10.2017 р. Пенсіонерам було надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.05.2017 р. та з 01.10.2017 р.

В ході виїзного прийому було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності виплати пенсій поштовим відділенням та оновлені інформативні матеріали управління при сільських радах.

Інформація по виплаті пенсій 16.06.2017

Баришівське об’єднане управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що банки  профінансовано та виплачено пенсій з 12.06.2017 по 18.06.2017р. в сумі  4569395,59грн.

ПАТ «Укрпошта» ЦПЗ №3 профінансовано та виплачено пенсії з  14.06.2017р. по 20.06.2017р.в сумі  4977194,41грн.

Головний бухгалтер  Т.А.Верес

Виїзний прийом громадян з питань пенсійного забезпечення

08 червня 2017 року в приміщенні Коржівської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян з питань пенсійного забезпечення за участю начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій в м. Березані – Бердник В.М. Баришівського об’єднаного управління ПФУ Київської області.

На особистий прийом звернулось 2 особи. Основним питанням, яке турбувало пенсіонерів – це підвищення розміру пенсії у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян з 01.05.2017 р. та зміни в пенсійному законодавстві з 01.10.2017 р. Пенсіонерам було надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.05.2017 р. та з 01.10.2017 р. також обговорено питання отримання послуг через веб-портал Пенсійного фонду.

В ході виїзного прийому було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності виплати пенсій поштовим відділенням та оновлено інформативні матеріали на стенді.

Начальник відділу  В.М.Бердник

Відкриття агентських пунктів з надання пенсійних послуг

Баришівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про відкриття агентських пунктів обслуговування громадян з надання пенсійних послуг в приміщеннях Лукашівської,  Садівської,  Подільської,  Морозівської  та  Перемозької сільських рад.

Прийом громадян проводитиметься спеціалістом сільської ради  щодня (крім вихідних) з 9.00 до 12.00 год.

Спеціалістом Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області :

-         в приміщенні Лукашівської сільської ради в останній вівторок кожного місяця з 9.00 год. до 12.00 год.;

-         в  приміщенні Садівської сільської ради в останній четвер кожного місяця з 9.00 год. до 12.00 год.;

-         в приміщенні Подільської сільської ради в останній четвер кожного місяця з 9.00 год. до 12.00 год.;

-         в приміщенні Морозівської сільської ради в останню середу кожного місяця з 9.00 год. до 12.00 год.;

-         в приміщенні Перемозької сільської ради в останню п’ятницю кожного місяця з 9.00 год. до 12.00 год.;

Спеціалісти надають наступні послуги:

1.     Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо).

2.     Попередній запис на прийом до керівництва Фонду.

3.     Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, права та обов'язки платників ЄСВ та застрахованих осіб.

4.     Прийом замовлень на видачу довідок:

- про розмір пенсії;

- про перебування на обліку;

- про заробітну плату за формою ОК-5 (ОК-2, ОК-7).

5.     Видача виготовлених довідок.

6.     Надання у разі потреби консультацій і допомоги у заповненні документів.

7.     Видача пенсійного посвідчення та прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення.

8.     Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання, та виплати недоотриманої пенсії.

9.     Здійснення попередньої правової експертизи змісту і належного оформлення документів для проведення оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.

10.Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.

11.Надання зразків та бланків заяв, інших документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій.

12.Прийом звернень, заяв, скарг, запитів про надання інформації та інформації про результати розгляду.

13.Надання загальної інформації про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсій, яке здійснюється органами Пенсійного фонду України.

14.Надання інформації про результати розгляду заяв та звернень громадян.

Школа майбутнього пенсіонера

09 червня 2017року начальником відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів Баришівського об’єднаного управління ПФУ Київської області Орловою О.Д. було проведено навчання в рамках проекту „Школа майбутнього пенсіонера”. Основною темою „заняття” було роз`яснення щодо переваги користування сучасним електронним сервісом ВЕБ-порталу Пенсійного фонду України, всі присутні мали змогу отримати наочне роз`яснення щодо користування веб-ресурсом. Також були розглянуті питання: запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, єдиних принципів нарахування пенсій.