Спільна нарада

26.03.2019 р. на  виконання  доручення № 2-1 (п.2 від 22.01.2019 року)  голови  Київської обласної державної адміністрації в приміщенні Баришівської районної державної  адміністрації була проведена спільна нарада за участю: заступника голови Баришівської райдержадміністрації О. Плясецького, голови комісії з припинення  Баришівського об’єднаного управління Київської області Н. Коваленко, головного державного ревізора - інспектора ГДРІ Бориспільського управління ГУ ДФС у Київській області І. Клименко,  начальника Баришівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління у Київській області М.Старенького, в. о. державного інспектора праці  Баришівської об’єднаної громади С. Галецького, заступника начальника управління соціального захисту населення Баришівської райдержадміністрації Л. Сухенко з  питання сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальноообовязкове соціальне страхування і легалізації трудових відносин з фізичними особами .

Привітання Плевако

Баришівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області вітає з ювілеєм від дня народження ПЛЕВАКО Валентину Яківну, в минулому працівника Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Зичимо міцного здоров’я, злагоди, чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

Виїзний прийом село Паришків

14 березня 2019 року в приміщенні Паришківського старостинського округу відбувся виїзний прийом громадян з питань пенсійного забезпечення за участю головного спеціаліста Баришівського відділу обслуговування громадян Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області – Людмили Бобренко.

На особистий прийом звернулось 5 осіб. Основним питанням, яке турбувало пенсіонерів – це зміни в пенсійному законодавстві з 01.03.2019 р. Пенсіонерам було надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.03.2019 р.

В ході виїзного прийому було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності виплати пенсій поштовим відділенням та оновлені інформативні матеріали управління при сільських радах.

Зустріч в трудовому колективі

20 березня 2019 року, голова комісії з припинення  Баришівського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України у Київській області Коваленко Наталія Володимирівна, провела зустріч з трудовим колективом СФГ „Добробут”. В розмові було наголошено, що кожна гривня несплачених внесків – це недоотримана пенсія застрахованою особою, а для конкретної людини може бути відсутність права на пенсійне забезпечення, втрата страхового стажу.

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне страхування» страховий стаж - це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок.

Якщо сума нарахованих страхових внесків менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно нарахованим внескам.

Було запропоновано учасникам зустрічі  скористатися послугою сервісу СМС- інформування, та роздано інформаційні буклети.

Баришівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Київської області інформує

З метою виконання доручення №2-1 (п.2 від 22.01.2019 року ) голови Київської обласної державної адміністрації  щодо проведення заходів з питання сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування і легалізації трудових відносин, 15 березня 2019 року проведена спільна нарада за участю заступника міського голови Хруль Р.Ф., першого заступника начальника Баришівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Таран Т.П., начальника управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради Москаленко Л.А., начальника Березанського міського відділу  державної виконавчої служби Іораш С.М., головного державного ревізора- інспектора ГДРІ Бориспільського управління ГУ ДФС у Київській області Клименко І.І., начальника відділу з питань праці - інспектора праці управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради  Качанова І.В.

На засіданні були присутні фізичні особи - підприємці – боржники.

Обговорені заходи, шляхи та методи роботи з питання сплати та погашення ними заборгованості по єдиному соціальному внеску.

Учасники наради прийняли рішення щоквартально проводити засідання за результатами проведеної роботи щодо погашення заборгованості по ЄСВ.