Зустріч з учасниками «Школи майбутнього пенсіонера»

21 березня 2018 року в приміщенні управління соціального захисту населення Баришівської районної державної адміністрації проведено навчання з учасниками «Школи майбутнього пенсіонера» при Баришівському об’єднаному управлінні ПФУ Київської областіза участю заступника начальника Баришівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій – Володько С.В.

Основним питанням, яке турбувало майбутніх пенсіонерів – це порядок проведення перерахунків пенсій. Під час проведення навчання всім присутнім було надано роз’яснення на всі поставлені запитання.

Проведення навчання з питань пенсійного забезпечення в Баришівській загальноосвітній школі I-III ступенів ім. Миколи Зерова

20 березня 2018 року в приміщенні Баришівської загальноосвітньої школи I-IIIступенів ім. Миколи Зерова проведено навчання по вивченню законодавства щодо пенсійного забезпечення за участю заступника начальника Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України – Бодак Інни Григорівни.

Під час проведення навчання всім присутнім було надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.10.2017 р. та з 01.01.2018 р.

Виїзний прийом громадян в с. Селище

12 березня 2018 року в приміщенні Селищанської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян з питань пенсійного забезпечення за участю заступника начальника Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області – Бодак Інни Григорівни.

На особистий прийом звернулось 5 осіб. Основним питанням, яке турбувало пенсіонерів – це повернення відсотків за достроковий вихід на пенсію жінок, підвищення розміру пенсії та зміни в пенсійному законодавстві з 01.01.2018 р. Пенсіонерам було надано роз’яснення на всі поставлені запитання.

В ході виїзного прийому було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності виплати пенсій поштовим відділенням та оновлені інформативні матеріали управління при сільських радах.

Виїзний прийом з реалізації право просвітницького проекту „Я маю право!”

6 та 15 березня 2018 року, в рамках проекту „Я маю право!”, був проведений виїзний прийом громадян першим заступником начальника Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Таран Тетяною Павлівною в приміщеннях Лукашівської,   Лук’янівської сільських радах та в Березанській  міській раді.

 Основним питанням, яке турбувало пенсіонерів – це правила виходу на пільгову пенсію, право громадян на достойну заробітну плату та пенсію, реєстрація на веб-порталі Пенсійного фонду України, підвищення розміру пенсії та зміни в пенсійному законодавстві з 01.01.2018 р. Пенсіонерам було надано роз’яснення на всі поставлені запитання.

В ході виїзного прийому було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності виплати пенсій поштовим відділенням та оновлені інформативні матеріали управління при сільських радах.

Прийом громадян в агентських пунктах обслуговування громадян з надання пенсійних послуг

01 березня 2018 року в приміщенні Садівської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян з питань пенсійного забезпечення за участю головного спеціаліста відділу обслуговування громадян Топчан В.М.  Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області .

Під час проведення прийому було надано роз’яснення щодо умов  призначення пенсії за віком з 1 січня 2018 року, а також  що  враховується до страхового стажу для  призначення пенсії за віком.