«Школа майбутнього пенсіонера»

17 травня 2018 року, начальником Баришівського відділу обслуговування громадян Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Чередніченко Надією Степанівною, проведено навчання у «Школі майбутнього пенсіонера»  з працівниками ТВ БВ 10026/0916 філії ГУ по місту Києву та Київській області АТ «Ощадбанк» (Баришівка), щодо визначення права на призначення пенсії, які періоди роботи враховуються до страхового стажу. Можливість «придбання» стажу, якого не вистачає для призначення пенсії, за період коли особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню. Як визначається середній заробіток для обчислення пенсії.

Під час зустрічі надано роз’ясненнята буклети щодо змін у пенсійному законодавстві.

Зустріч в трудовому колективі КП Баришівської районної ради «Райводоканал»

17 травня 2018 року в приміщенні КП Баришівської районної ради «Райводоканал» проведено навчання по вивченню законодавства щодо пенсійного забезпечення за участю заступника начальника Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України – Бодак Інни Григорівни.

Під час проведення навчання всім присутнім було надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.04.2018 р., щодо переваг послуг через ВЕБ - портал електронних послуг Пенсійного фонду України, а також щодо легалізації заробітної плати та впливу єдиного внеску на розмір майбутньої пенсії.

Флешмоб „Реєструйтесь на ВЕБ-ПОРТАЛІ ПФУ та контролюйте сплату єдиного внеску. Подбайте про своє майбутнє зараз”

17 травня 2018 року  спеціалісти Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області провели флешмоб: „Реєструйтесь на ВЕБ-ПОРТАЛІ ПФУ та контролюйте сплату єдиного внеску. Подбайте про своє майбутнє зараз”. Напротязі флешмобу учасники розповсюджували інформаційні буклети.

Зустріч з трудовим колективом Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації

18 травня 2018 року начальником відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Баришівського об’єднаного управління ПФУ Київської області Орловою О.Д. була проведена зустріч з трудовим колективом Управління освіти,  молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації. Метою проведення зустрічі було роз’яснення питань щодо реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, які саме переваги на сьогоднішній день має сучасний електронний сервіс надання послуг. Також були розглянуті питання: запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, як саме працює накопичувальна системата та що передбачено пенсійною реформою; легалізація заробітної плати: негативні наслідки від приховування доходів і отримання заробітної плати в „конвертах”та подання звітності ЄСВ.

На завершення присутнім було запропоновано зареєструватися на ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України для отримання дистанційних послуг та роздано буклети з роз’яснювальною інформацією.

Присутніх-9 чол. Зареєстровано на веб-порталі-4 чол.

Баришівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області приєдналося до відзначення Всесвітнього Дня вишиванки

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. – IV ст. н. е.

День вишиванки – відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.
В 2018 році День вишиванки припадає на 17 травня. Вшановуючи  національні традиції та цінності українського народу, сьогодні, одягнувши вишиванки, керівництво та працівники управління теж долучилися до відзначення Дня вишиванки.