Проведення навчання по вивченню законодавства щодо пенсійного забезпечення

16 липня 2019 року в приміщенні ПАТ КБ «Приват банк» проведено навчання по вивченню законодавства щодо пенсійного забезпечення учасниками «Школи майбутнього пенсіонера» за участю начальника відділу з питань виплати пенсій № 4 управління з питань виплати пенсій головного управління Пенсійного фонду України у Київськійобласті – Василякою Мариною Миколаївною.

Під час проведення навчання всім присутнім було надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві, щодо переваг послуг через ВЕБ - портал електронних послуг Пенсійного фонду України та щодо підключення послуги «Інформування громадян шляхом відправленн СМС – повідомлень».

Виїзний прийом село Семенівка

11 липня 2019 року в приміщенні Семенівської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян з питань пенсійного забезпечення за участю начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 4 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України у Київській області – Інни Бодак.

На особистий прийом звернулось 4 особи. Основним питанням, яке турбувало пенсіонерів – це зміни в пенсійному законодавстві з 01.07.2019 р.

Пенсіонерам було надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.07.2019 р., щодо переваг послуг через ВЕБ - портал електронних послуг Пенсійного фонду України, щодо підключення послуги «Інформування громадян шляхом відправлення СМС - повідомлень» та щодо легалізації заробітної плати та впливу єдиного внеску на розмір майбутньої пенсії.

В ході виїзного прийому було проведено опитування пенсіонерів щодо своєчасності виплати пенсій поштовим відділенням та оновлені інформативні матеріали управління при сільських радах.

Зустріч з фізичню ососбою підприємцем

02 червня  2019 року заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №8 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олена Орлова  провела зустріч з фізичною особою підприємцем З. Коняєва. Метою проведення зустрічі було роз’яснення питань щодо реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, які саме переваги на сьогоднішній день має сучасний електронний сервіс надання послуг. Також надано роз’яснення, як підключити безкоштовну послугу інформування громадян за допомогою налаштування сервісу sms-інформування  про стан призначення та перерахунку пенсій, сплату роботодавцями єдиного соціального внеску. Ознайомлено з накопичувальною системою загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та системою недержавного пенсійного забезпечення. Було надано роз’яснення щодо формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Зустріч з трудовим колективом Волошинівського старостинського округу

08 липня  2019 року заступник начальника відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №8 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олена Орлова провела зустріч  з трудовим колективом Волошинівського старостинського округу. Метою проведення зустрічі було роз’яснення питань щодо реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, які саме переваги на сьогоднішній день має сучасний електронний сервіс надання послуг. Також надано роз’яснення, як підключити безкоштовну послугу інформування громадян за допомогою налаштування сервісу sms-інформування  про стан призначення та перерахунку пенсій, сплату роботодавцями єдиного соціального внеску. Присутніх було ознайомлено з накопичувальною системою загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та системою недержавного пенсійного забезпечення.

Зустріч з пенсіонерами в пункті прийому громадян з надання пенсійних послуг

27.06.2019 в приміщенні Подільського  старостинського округу  відбувся виїзний  прийом  громадян з питань пенсійного забезпечення за участю головного спеціаліста  відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №4 управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області   -  Т.Довгопол.

Одним з основних питань це умови  проведення індивідуально-масових перерахунків з 01.07.2019 року.

Під час прийому, всіх відвідувачів проінформовано про реєстрацію на  ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та підключення    послуги  “ Інформування громадян шляхом відправлення смс-повідомлень”.