Зустріч в трудовому колективі відділу у Баришівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області

22 січня 2019 року в приміщенні відділу у Баришівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській областіпроведено навчання по вивченню законодавства щодо пенсійного забезпечення за участю заступника начальника Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України – Бодак Інни, в присутності заступника начальника відділу у Баришівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області – Рахуби Валентина.

Під час проведення навчання всім присутнім було надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.01.2019 р., щодо переваг послуг через ВЕБ - портал електронних послуг Пенсійного фонду України, підключення послуги «Інформування громадян шляхом відправлення смс - повідомлень», а також щодо легалізації заробітної плати та впливу єдиного внеску на розмір майбутньої пенсії.

Виїзний прийом громадян с.Селище

17 січня 2019 року,  начальником відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Василякою Мариною, проведено виїзний прийом громадян «мобільного соціального офісу» в селі Селище.

Під час зустрічі надані роз’яснення щодо перерахунку пенсій з 1 грудня 2018 року, у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян з 1435,00 грн. до 1497,00 грн. Перерахунки пенсій з 1 січня 2019 року для осіб, які досягли віку 65 років за наявності у жінок 30 років, чоловіків 35 років страхового стажу, встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, яка визначена з 1 січня 2019 року Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» на рівні 4173,00 грн. Отже, мінімальний розмір пенсії, становитиме 1669,20 грн. (4173,00 х 40%).

Надано роз’яснення щодо умов виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії. На всі поставлені запитання надано обґрунтовану відповідь, роздані  буклети щодо змін у пенсійному законодавстві. Надано інформацію про запровадження органами Пенсійного фонду нової послуги «Інформування громадян шляхом відправлення СМС – повідомлень», а також реєстрацію користувачів електронної послуги на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Запровадження накопичувальної пенсії переноситься

У меморандумі з МВФ Україна зобов’язалася відкласти запровадження другого рівня пенсійної системи.

Про це йдеться у тексті меморандуму між Україною та МВФ про економічну та фінансову політику в межах нової програми на 2018-2020 роки.

Згідно з документом, протягом дії 14-місячної програми stand-by МВФ в Україні буде призупинено введення другого рівня пенсійної системи.

Всі понадпланові бюджетні доходи в 2019 році будуть спрямовуватись на зниження державного боргу.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року в Україні набув чинності закон про пенсійну реформу.

Він передбачає введення з 1 січня 2019 року накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування.

Проте, 14 листопада Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді відкласти введення накопичувального рівня пенсійної системи з 1 січня 2019 року на 2020 рік.

Згідно з документом, перерахування страхових внесків до накопичувальної системи пенсійного страхування запроваджується з 1 січня 2020 року замість 1 січня 2019 року. Учасниками накопичувальної системи пенсійного страхування є особи, які за станом на 1 січня 2020 року будуть підлягати загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню відповідно до цього закону, що діє. Застраховані особи, яким на 1 січня 2020 року (раніше 2019 року) залишиться менше 10 років до досягнення пенсійного віку, матимуть право прийняти рішення не сплачувати страхові внески до накопичувальної системи пенсійного страхування. Особи, які досягли пенсійного віку, не можуть бути платниками страхових внесків до Накопичувального фонду. Крім того, Кабінету Міністрів доручено до 1 липня 2019 року (раніше до 1 липня 2018 року) забезпечити створення інституційних компонентів функціонування накопичувальної системи пенсійного страхування.

О.Орлова, начальник відділу адміністрування,супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації

День відкритих дверей в Баришівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області

17 січня 2019 року в Баришівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області відбувся День відкритих дверей. Заступник начальника Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Бодак Інна ознайомила відвідувачів з останніми змінами в пенсійному забезпеченні. Також, розповіла про перевагу послуг через ВЕБ - портал електронних послуг Пенсійного фонду України, підключення послуги «Інформування громадян шляхом відправлення смс - повідомлень», а також щодо легалізації заробітної плати та впливу єдиного внеску на розмір майбутньої пенсії.

Навчання по вивченню законодавства щодо пенсійного забезпечення

15 січня 2019 року у відділі державної реєстрації Баришівської селищної ради проведено навчання по вивченню законодавства щодо пенсійного забезпечення за участю заступника начальника Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області – Бодак І.

Під час навчання було надано роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.01.2019 р., щодо умов призначення пенсій за віком, по інвалідності, в разі втрати годувальника, щодо переваг послуг через ВЕБ - портал електронних послуг Пенсійного фонду України та щодо підключення послуги «Інформування громадян шляхом відправлення СМС - повідомлень».

#Баришівка #ПФУ #UkraineNOW