Історія

На шляху глибокого системного реформування Пенсійної системи України стало створення у грудні 1990 року Українського республіканського відділення Пенсійного фонду СРСР, яке з січня 1992 року перетворено на Пенсійний фонд України.

Одночасно із розбудовою молодої незалежної держави відбувався і розвиток Пенсійного фонду України. Постановою КМУ від 01.06.1994 року № 345 було визначено статус Пенсійного фонду як Центрального органу виконавчої влади.  Згідно з цим Положенням було утворено Баришівський райвідділ Пенсійного фонду України, функції якого виконували відповідальні уповноважені.

В 1998 році створюються структурні підрозділи:

-        відділ обліку надходження платежів;

-        відділ виконання бюджету та бухобліку;

-        відділ організації та впровадження персоніфікованого обліку.

В 2001 році на базі райвідділу створюється управління ПФУ у Баришівському районі. З березня місяця того ж року Пенсійний фонд прийняв на себе функції призначення та виплати пенсій. В управлінні був створений відділ пенсійного забезпечення.

З 1994 року по 1998  начальником відділу була призначена Коваленко Валентина Олександрівна.

З 1998 року по 2004 рік  райвідділ ПФУ очолював Боньковський Олексій Миколайович.

З 2004 року  по  серпень 2011 керівник управління  -  Галецький Сергій Васильович.

З  жовтня 2011 року управління очолює Маренич Федір Васильович.

Наказом начальника головного управління Пенсійногго фонду України від 14.08.12 № 264_о призначена на посаду начальника управління пенсійного фонду у Баришівському районі Коваленко Наталія Володимирівна.