Відділ економічного розвитку і торгівлі

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

БАРИШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Підпорядкованість:

Департамент економічного розвитку і торгівлі

Київської обласної державної адміністрації

Поштова адреса: Київська область, смт Баришівка, площа Миру, 1

Начальник відділу - Яценко Валентина Михайлівна

Головні спеціалісти - Хоменко Світлана Іванівна

Степанчук Оксана Олександрівна

тел. 5-17-66

Графік роботи

Понеділок – четвер 8.00 – 17.00

П’ятниця 8.00 – 16.00

Обідня перерва 12.00 – 12.45

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

1. Сприяє комплексному соціально – економічному розвитку району, аналізує його стан та тенденції розвитку відповідної галузі, проводить оцінку внутрішньорайонної диференціації економічного і соціального розвитку району.

2. Розробляє проекти регіональної стратегії розвитку, забезпечує координацію виконання регіональної стратегії розвитку та підготовку звітів про її виконання.

3. Вносить пропозиції у розроблення проектів програм соціально-економічного і культурного розвитку області на середньо- та короткостроковий періоди, забезпечує координацію виконання завдань, визначених цими програмами, на території району.

4. Розробляє проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку району на короткостроковий період та забезпечує контроль за виконанням їх показників.

5. Розробляє прогнози економічного і соціального розвитку району на середньостроковий період та програми соціально-економічного і культурного розвитку району на короткостроковий період, вносить пропозиції до проектів державних цільових програм, метою яких є розв’язання проблем розвитку району.

6. Здійснює державний контроль за дотриманням суб’єктами господарювання чинного законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринкової діяльності та побутового обслуговування населення району.

7. Проводить моніторинг цін на основні види продовольчих товарів в торгівельній мережі району, аналізує динаміку та вплив на економічний і соціальний розвиток району.

8. Розробляє та організовує реалізацію заходів, спрямованих на нарощування інвестиційних ресурсів, створення сприятливого інвестиційного клімату.

9. Готує пропозиції щодо погодження інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки.

10. Розробляє проект районної програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в районі, забезпечує його виконання.

11. Бере участь у підготовці пропозицій щодо визначення середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності.

12. Готує та подає департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації пропозиції щодо включення інноваційних проектів за районними програмами, які входять до компетенції відділу, до державних програм і їх фінансування шліхом кредитування з державного бюджету.

13. Розробляє проект районної програми розвитку малого і середнього підприємництва, забезпечує його виконання.

14. Сприяє формуванню інфраструктури підтримки малого і середнього підприємництва в районі.

15. Сприяє розвитку науки і техніки, впровадженню нових технологій, підвищенню технічного рівня виробництва і якості продукції.

16. Сприяє розвитку державної зовнішньоекономічної політики.

17. Бере участь у розробленні стратегічних і програмних документів з питань залучення зовнішньої допомоги ЄС відповідно до пріоритетних напрямів економічного і соціального розвитку району.

18. Забезпечує реалізацію державної політики у сфері закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів.

19. Готує презентаційні матеріали щодо залучення інвестицій в економіку району та результатів впровадження інвестиційних проектів на території району.

20. Забезпечує у межах своїх повноважень разом з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації участь підприємств та організацій району у виставково-ярмаркових заходах.

21. Вносить в установленому порядку пропозиції з питань удосконалення законодавства України.

22. Здійснює в установленому порядку моніторинг показників розвитку району для визнання територій депресивними.

23. Вносить пропозиції до проектів програм транскордонного співробітництва.

24. Здійснює інші передбачені законом повноваження.