Діяльність архівного сектору

Робота проведенаархівнимсектором

Баришівськоїрайонної державної адміністрації

 з 13.03.2017 по 24.03.2017 року

1. Підготовлено та надано листи керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо надання переліку діючих юридичних осіб, зареєстрованих в Баришівському районі.

2. Підготовлено інформацію щодо формування Списків юридичних осіб – джерел формування національного архівного фонду, які передають документи до архіву;  юридичних осіб – джерел формування національного архівного фонду, які не передають документи до архіву;  юридичних осіб, в діяльності яких не утворюються документи НАФ у зоні комплектування.

3. Складено списки юридичних осіб – джерел формування національного архівного фонду, які передають документи до архіву;  юридичних осіб – джерел формування національного архівного фонду, які не передають документи до архіву;  юридичних осіб, в діяльності яких не утворюються документи НАФ у зоні комплектування.

4. Підготовлено та надано листи  керівникам Управління освіти та Відділу культури щодо проведення виставки в Державному архіві Київської області  оригінальних карт  «Київщина на картах  XVI-XIXстоліття».

4.Проведено пошук інформації на запити громадян та виконано 4 тематичні довідки.

5.Проведено уточнення документів постійного терміну зберігання Волошинівської сільської ради відповідно опису № 3.

6. Проведено підшивку 10 справ  фонду  159 (радгосп «Пилипчанський»).

7. Оформлено 10 титульних листків фонду 159.

8. Підготовлено та наклеєно  11 ярликів на архівні бокси.

9. Підготовлено інформацію та проведено організаційну роботу  щодо проведення консультації секретарям та бухгалтерам сільських, селищних рад з питань передавання документів до архівів району в разі ліквідації юридичної особи.

10. Проведено консультацію секретарям та бухгалтерам сільських, селищної рад на тему: « Порядок передавання до архівів району документів сільських, селищних рад, що реорганізовуються відповідно до Закону України «Про добровільне об`єднання громад».

11. Надано консультацію та практичну допомогу у підготовці Номенклатури справ на 2017 рік Управління АПР Баришівської райдержадміністрації.

12. Складено історичну довідку Пилипчанської сільської ради.

13. Оформлено Опис № 1 Пилипчанської сільської ради за 1944-2009 роки.

13. Складено Опис № 2-К та № 3 Пилипчанської сільської ради за 1944-2009 та роки.

14. Складено описи №1, № 2-К, № 3 Пилипчанської сільської ради за 2010-2014 роки.

15.Проведено пошук інформації для складання історичних довідок: Ярешківської, Недрянської, Семенівської, Пилипчанської, Яблунівської, Садівської, Лехнівської сільських рад.

16. Надання консультації бухгалтеру ПАТ «Молнія», щодо передавання документів підприємства за 1975-1992 роки.

17. Проведено та підготовлено протокол засідання Експертної комісії.

18.Читальний зал  відвідало 3  користувача, яким  видано 5 справ.

 

Завідувач архівного сектору  Н.Г. Голіяд