Спорт

Спартакіада Київської області серед учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

У п'ятницю, 20 квітня, в місті Ірпінь Київської області відбулась I спартакіада Київської області серед учасників ліквідації аварії на Чорнобильській  АЕС, присвячена пам’яті Героїв Чорнобиля.

Організаторами  спартакіади є: департамент соціального захисту населення КОДА, управління фізичної культури і спорту КОДА та Київська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».     Спартакіада включала 4 види спорту: шахи, шашки, теніс і дартс. По шашках і дартсу крім чоловіків брали участь і жінки.В обласній спартакіаді взяли участь 26 команд від міст і районів області.

В команду від Баришівського району, яку очолиланачальник управління соціального захисту населення Маценко Людмила Володимирівна, увійшли 6ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС:Білик Микола Петрович (настільний теніс), Пономаренко Віталій Васильович (шахи), Ковальчук Микола Степанович (дартс), Кучеренко Станіслав Гаврилович (шашки), Ященко Тетяна Петрівна (шашки), Дуб Віра Максимівна (дартс).

В напруженій і цікавій боротьбі I місце з настільного тенісу зайняв наш учасник Білик Микола Петрович.Переможцями Спартакіади стала команда Макарівського району, команда Білоцерківського району зайняла друге місце, а Баришівський район – третє.

Переможці відзначені  кубками, медалями та дипломами Київської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Управління соціального захисту населення вітає переможців і дякує всім учасникам за активну участь у спартакіаді.

Управліннясоціальногозахистунаселеннярайдержадмністрації