І знову перемоги…

17 лютого в селі Пуща Водиця  відбувся чемпіонат Київської області з Комбат самозахист ІСО присвячений пам'яті воїнам-інтернаціоналістам та учасникам АТО.

Загалом участь у чемпіонаті столичної області взяли 192 юних бійця.

22 спортсмени Баришівщини спортивного клубу "Джубат" та вихованці ЦПР "Мрія" (керівник Шевелюк В.С.) боролися за звання чемпіонів та у важких поединках здобули призові місця: з золотом повернулися Артем Гарматюк, Денис Семенюк, Вікторія Пушня та Віктор Бабенко;  срібро:Платон Попов, Тимофій Ященко, Тимофій Томчук, Артур Балаян, Дмитро Щербак, Мирослава Март'янова, Ілля Куц, Родіон Куц, Аліна Лисенко, Олександр Хуторненко; бронзу: Ростислав Кучер, Костянтин Крамаренко, Евгений Бодак,  Кирил Шеневідько, Яна Кожуховська.

На церемонії відкриття, Сергій Тимофєєв (начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації)тренеру Шевелюку В. С. вручив посвідчення майстра спорту України міжнародного класу .

Поїздка на змагання відбулася за підтримки управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА (начальник – В.В.Коцюрбій) .

Головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту  Баришівської РДА   О.Л.Нитченко