I (Районний) етап змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України»

З метою  залучення дітей до занять з футзалу, виявлення кращої команди, закріплення дружніх стосунків між учнями Баришівського району в Баришівській ДЮСШ 24 січня 2018 року було проведено І (районний) етап Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України» серед учнів 5 класів (U-11) Баришівського району. В яких прийняли участь 50 спортсменів з шести навчальних закладів.

Спортсмени змагалися в дружній запеклій грі, яка закінчилася для всіх гарним настроєм та задоволенням від зустрічі.

Незважаючи на свій юний вік спортсмени є фанатами, вболівають за футбол та здобувають хорошу майстерність в даному виді спорту.

В змаганнях взяли участь Баришівський НВК, Рудницьке НВК, Садова ЗОШ, Баришівська ЗОШ ім. Миколи Зерова, Коржівська ЗОШ, Морозівський НВК ім. Д.Поповича. Після проведених матчів місця розподілилися так:

І місце Баришівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Зерова – 9 очок

ІІ місце Коржівська ЗОШ– 6 очок

ІІІ місце Морозівский НВК– 4 очок

ІV місце Садова ЗОШ– 3 очок

Vмісце Баришівський НВК– 1 очок

VIмісце Рудницький НВК– 0 очок

Своєю підтримкою вони завдячують директорам навчальних закладів, які винайшли можливості відправити команди на змагання та своїм наставникам вчителям  фізичного виховання.

В.П. Бенескул, т.в.о. директора