День спорту та здоров'я

9 вересня 2017 року на СК Прогрес відбулися вже традиційні змагання районної Спартакіади серед селищної та  сільських рад 2017 року в рамках відзначення Дня фізичної культури.

В  змаганнях взяли участь 13 колективів фізичної культури, їх особисто привітали виконуючий обов’язки  голови Баришівської райдержадміністрації Гордієнко В.М. та голова районної ради Гуменюк В.А. В урочистостях також взяли участь та побажали перемог учасникам голова Баришівської селищної ради Вареніченко О.П., начальникуправління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Коцюрбій В.В. та голова ВФСТ «Колос» - Шинкарук С.М.

Всі команди показали неабияку майстерність та продемонстрували волю до перемоги.Всі учасники були гідні призових місць,та загальнокомандні місця розподілилися наступним чином:вже третій рік поспіль І місце – команда Волошинівської сільської ради, ІІ місце – команда села Коржі, ІІІ місце – команда с.Бзів

На нагородженні були присутні депутат обласної ради Лук’яненко М.А., яка вручила команді Волошинівської сільської ради грошову винагороду, селищний голова Вареніченко О.П., який теж вручив Баришівській команді грошову винагороду. Начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Коцюрбій В.В. та голова ВФСТ «Колос» Шинкарук С.М. - команди-переможців нагородили кубками, дипломами та грамотами відповідних ступенів.

Н.О. Рибалко, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації