«Олімпійський рух: історія та сьогодення»

Сьогодні в дитячій бібліотеці ЦПР «Мрія» відбулося засідання круглого столу для учнів ЗНЗ смт Баришівки 7-8 класів «Олімпійський рух: історія та сьогодення» в рамках проведення «Олімпійського тижня 2017».

На захід були запрошені Бородавка Віталій (чемпіон України 2016 року, чемпіон Європи 2017 року з Taegwondo(ІТФ) (м. Ліверпуль, Англія) та Усенко Олександр Володимирович (майстер спорту СРСР з важкої атлетики, срібний призер Європейських ігор 2015 року з важкої атлетики серед спортсменів ветеранів).

На даному засіданні діти ознайомилися з історією олімпійського руху та досягненнями спортсменів нашого району за 2017 рік.

В організації круглого столу приймали участь завідуюча районною бібліотекою для дітей О.І. Биба, районний методичний кабінет (Предко Н. Д.) та відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації