Спорт

Тиждень безпеки

«Фізкульт Ура!» – з такими словами дітлахи групи «Зернятко» (вихователь Павлова Т.І.) завершили тиждень безпеки під час спортивної розваги. До малят завітали і ведмедик, і песик, і кошеня, які гралися як з учасниками розваги, так і з глядачами. Діти увійшли до залу під звуки спортивного маршу і в першу чергу провели загальну ранкову зарядку.

В кінці свята для дошкільнят була проведена естафета з різними атрибутами для різних вікових категорій, де малята ділилися на дві команди і долали під оплески залу різноманітні смуги перешкод. Як завше перемагала дружба, проте кожен учасник змагань отримував солодкий подарунок за участь – золоту шоколадну медаль, яку вручали кошеня і песик. Всі дітлахи були задоволені і з радістю проводжали гостей розваги.

 

Вихователь  ДНЗ «Промінь» Т.І. Павлова

Проведення районного етапу «Олімпійське лелеченя» у 2017 році

12 –го  квітня 2017 року на території спорткомплексу "Прогрес"

 Провели районний етап спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва«Олімпійське лелеченя», керуючись положенням про Київський обласний спортивно-масовий захід серед дітей Олімпійське лелеченя -2017 та з метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху, залучення дітей до занять спортом та змістовного дозвілля, виховання почуттів патріотизму.

В заході прийняли участь 17 навчальних закладів Баришівського району. А саме:

1.Баришівський НВК;

2 Баришівська ЗОШ I-III ступенів ім.М.Зерова;

3.Бзівський НВК;

4.Веселинівський НВК;

5.Волошинівський НВК ім.Р.Лужевського;

6.Коржівська ЗОШ I-III ступенів;

7.Лукашівський НВК;

8.Морозівський НВК;

9.Недрянський НВК;

10.Паришківський НВК;

11.Перемозький НВК;

12.Рудницький НВК;

13.Садова ЗОШ I-III ступенів;

14.Селищанський НВК;

15.Сезенківський НІК;

16.Семенівська ЗОШ I-III ступенів;

17.Яблунева ЗОШ I-III ступенів

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків  – надихнути молоде покоління долучитись до спорту, сприйняти його філософію та жити за олімпійськими цінностями.         Після підняття Олімпійського прапора та виконання Державного гімну України до юних спортсменів звернулися Загорулько О.В.- завідувач районного методичного кабінету Баришівської районної ради та Рибалко Н.О. - начальник відділу молоді та спорту управління освіти,молоді Баришівської райдержадміністрації, які побажали усім учасникам змагань, їхнім учителям та уболівальникам спортивних успіхів та приємного дозвілля.

Окрім представлення команд та спортивних естафет, які відбулися досить жваво та емоційно, юні спортсмени взяли участь у олімпійській вікторині, де продемонстрували свої знання з історії спорту та олімпійського руху.

В результаті цікавої спортивної боротьби переможцями змагань «Олімпійське лелеченя-2017» виявилися команди :

 Iмісце- Лукашівський НВК;

 IIмісце- Волошинівський НВК ім.Р.Лужевського ;

 IIIмісце- Веселинівський НВК, Перемозький НВК

 

Головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту  О.Л. Нитченко

Спорт – це здоров’я

Той, хто любить спортмайданчик

І басейн, і стадіон-

Той ніколи не програє,

Буде справжній чемпіон!

27 березня 2017 року,  під час канікул, у приміщенні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського були проведенні «Веселі старти» між учнями 2- 3 класів.

Одна година захоплюючої, емоційної боротьби принесли велике  задоволення всім учасникам змагань. На спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера. В цілому команди позмагались у семи естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи. За підсумками всіх етапів змагань перше місце зайняли учні 3 класу.

 Захід вдався на славу, адже всі учасники та їх вболівальники провели час із задоволенням!

Зі слів організаторів змагань, якими виступили вчителі початкових класів даного закладу Нестеренко Н.І. та Нестеренко І. В., такі змагання проводяться з метою залучення шкільної молоді до здорового способу життя та занять спортом.

 

Степанюк Ірина, голова батьківського комітету

Районний етап з волейболу

22.02.2017 р. у Баришівській ДЮСШ та Баришівській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.М.Зерова відбувся І районний етап Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків 2000 р.н. і молодших.

В чемпіонаті прийняли участь 9 команд з ЗНЗ Баришівського району.

 

І місце зайняла команда Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

ІІ місце у команди Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

III місце посіли спортсмени з Рудницького НВК

 

Переможці та призери отримали грамоти від УОМС Баришівської райдержадміністрації.

 

 

Головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту  О.Л. Нитченко

Турнір серед учнів БаришівськоїДЮСШ, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні

Нещодавно в Баришівській ДЮСШ проводився турнір  з  футзалу , присвячений Дню Небесної Сотні серед учнів Баришівської ДЮСШ 2004-2005   та 2006-2007 років народження та молодших .  Змагання  проходили в дружній, запеклій боротьбі. Діти вже мають гарні навики щодо змагань, адже деякі з них беруть участь в чемпіонаті Київської області серед команд ДЮФЛКО.   Учні тренера-викладача Кулаги А.О. та Насташевського В.М. брали участь вперше в змаганнях тому їм найбільше цікавилися грою .

Перемогу здобули футболісти  тренера-викладача Сусли В. І.,  друге місце у  вихованців тренера-викладача Живиця Т.Г. і бронзу здобули діти з с.Коржі – тренер-викладач Євтушенко М.В. – вікова група 2004-2005р.н. У віковій групі 2006-2007 р.н.  перше місце посіли учні тренера-викладача – Лазоренка І.А. другими стали учні Кулаги А.О. і третє місце в  учнів тренра  Насташевського В.М.

Переможці та призери отримали   грамоти.

Свої спортивні досягнення та перемоги діти  присвятили батькам ,які прийшли їх підтримати.

 

В.о. директора ДЮСШ Н.П.Конюшок

Спортивні змагання з баскетболу серед команд юнаків загальноосвітніх навчальних закладів Баришівського району

8 лютого 2017 року на базі ЦПР «МРІЯ» відбулися змагання І районного етапу Чемпіонату України з баскетболу 3Х3 серед команд юнаківзагальноосвітніх навчальних закладів Баришівського району.

У змаганнях брали участь 10 команд юнаків (з 10-ти навчальних закладів району).

І місце у команди Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.Зерова

 ІІ місце Садова ЗОШ І-ІІІ ступенів

 ІІІ місце Перемозький НВК

Команди-переможці нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

Головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту  О.Л. Нитченко

Спортивно–мистецький захід

21 січня в ЦПР «Мрія» відбувся вже традиційний спортивно–мистецький захід приурочений закриттю спортивного сезону 2016 року, де було підведено підсумки спортивного життя нашого району. Для учасників та глядачів було підготовлено виступи наших юних артистів. На святі були присутні жителі смт Баришівки та сіл району.

З вітальним словом до присутніх та гостей свята звернулись: перший заступник голови адміністрації – Гордієнко В.М., голова Баришівської районної ради – Гуменюк В. А. та начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської адміністрації – Коцюрбій В. В.

За результатами виступів та участі в змаганнях різного рівня спортсменів і команд у 2016 році, оргкомітетом були визначені найкращі. Спільними подяками від Баришівської райдержадміністрації та Баришівської районної ради, управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА та Баришівської районної організації ВФСТ «Колос» за сумлінну працю, відданість своїй справі, вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту, популяризацію здорового способу життя, активну життєву позицію були відзначені кращі спортсмени, тренери, команди та активісти спортивного руху 2016 року.

Окремо організатори дякують творчим колективам та керівництву ЦПР «Мрія», чарівній ведучій – Обуховій Дарині за допомогу в проведенні заходу.

 

Головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту   О.С. Буряк

Проведення новорічних особистих змагань з настільного тенісу в Баришівськії ДЮСШ

В Баришівськії ДЮСШ  5 січня 2017 року відбулися особисті змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат, в яких взяли участь 20 спортсменів.

Метою проведення змагань з настільного тенісу було популяризація даного виду серед молоді,  підвищення спортивної майстерності та збільшення навиків в даному виді спорту, виявлення кращих спортсменів залучення дітей до занять спортом.

Спортсмени з гарним настроєм провели час та позмагалися в двох вікових групах , незважаючи на канікулярний період .

Гарні результати в вихованців ДЮСШ , які тренуються на базі Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Серед дівчат І місце зайняла  Неткач Каріна, ІІ місце у Рибальченко Поліни і третьою стала Колосенко Аліна.

Серед юнаків першим став Литус Артем, друге місце у Бондарєва Олександра і третє місце у Чунарьова Антона.

У молодших учасників І місце Шапран Денис, другим став Михайліченко Богдан, і третє місце в Гилюка Сергія.

Після закінчення змагань переможці та призери отримали медалі та грамоти від Баришівської ДЮСШ.

 

В.о. директора ДЮСШ  Т.Г.Живиця

Турнір з волейболу серед учнів ЗНЗ

16 листопада 2016року  в м. смт Баришівка відбувся турнір з волейболу серед учнів ЗНЗ баришівського району в якому приймали участь юнаки 9-11 класів.       Змагання проходили в Баришівській ДЮСШ та ЦПР «Мрія» . Брати участь в турнірі виявили 8 команд з ЗНЗ Баришівського району.  Пройшличудові ігри, всі змагалися і спілкувалися такожотримали масу вражень.

Золото здобули  спортсменки , з Волошинівського НВК ім..Р.Лужевського, другими стали юнаки Садової ЗОШ , а бронза дісталася  учням Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.М.Зерова,  які в запеклій боротьбі здолали команду Рудницького НВК. Всі повернулися додому з гарним настроєм та набутими навиками у волейболі .

Переможці та призери отримали грамоти від управління освіти, молоді та спорту та Баришівської ДЮСШ.

 

В.о. директора ДЮСШ Т.Г.Живиця

Турнір з футзалу серед учнів знз

В смт Баришівка  09 листопада 2016 року відбулися змагання з футзалу  серед учнів знз Баришівського району . До Баришівської ДЮСШ  з’їхались 7 команд для участі в змаганнях.

Змагання  проходили в дружній, запеклій боротьбі. Після проведених ігор перше місце виборола команда Баришівського НВК, другими стали спортсмени з Коржівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а третє місце у учнів Садової ЗОШ.

Переможеці турніру отримали  грамоти від Управління освіти,молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації та Баришівської ДЮСШ.

 

В.о.директора ДЮСШ  Т.Г.Живиця

Проведення відкритої першості Баришівської ДЮСШ з настільного тенісу

Згідно Положення про проведення  відкритої першості Баришівської ДЮСШ з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2000-2002р.н., 2003-2004р.н., 2005 р.н. та молодші в спортивній залі  Баришівської ДЮСШ 25 жовтня 2016 року були проведені обласні змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь 60 спортсменів з Баришівської ДЮСШ, Переяслав-Хмельницької ДЮСШ , Броварської ДЮСШ, Бучанської ДЮСШ, Яготинської ДЮСШ, Білоцерківської  ДЮСШ .

Метою проведення змагань з настільного тенісу було популяризація даного виду серед молоді,  підвищення спортивної майстерності та збільшення навиків в даному виді спорту, виявлення кращих спортсменів Київщини, залучення дітей до занять спортом та підтримання дружніх стосунків між дітьми і тренерами Київської області.

Весь час юнаки та дівчата здобували перемогу в теплому дружньому середовищі.

В командному заліку перше місце здобули спортсмени Білоцерківської ДЮСШ,  друге місце у наших вихованців Баришвської ДЮСШ  і  третіми стали вихованці Бучанської ДЮСШ.

Команда переможець була нагороджена кубком, а призери отримали медалі та дипломи відповідних ступенів від управління освіти,молоді та спорту Баришівської  райдержадміністрації , та Баришівської районної організації ВФСТ «Колос АПК України .

 

В.о. директора ДЮСШ  Т.Г.Живиця

Козацькі розваги на СК "Прогрес"

12.10.2016 в смт. Баришівка на спорткомплексі «Прогрес» відбулися районні змагання фізкультурно-патріотичного заходу серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів «Козацькі розваги»,присвяченого Дню Захисника України. 

Другий рік поспіль захід проводиться у районі з метою поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів, поглиблення знань учнів про козацьку добу, про її важливе значення в історії України, про духовний зв’язок з лицарями-козаками, залучення до активного вивчення історичних витоків формування Української держави, формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді,

З вітальним словом до учасників заходу звернулася Брилюк Тетяна Олексіївна– начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації, яка побажала всім присутнім міцного здоров я та чесної боротьби.

В змаганнях взяли участь 17 збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів району. Кожна команда складалась з 14 учнів, як із хлопців так і дівчат від 5-го до 11-го класів, які у чесній боротьбі з 8 видів програми продемонстрували не тільки свою фізичну силу, витривалість, спритність, а і визначали інтелектуальний рівень розвитку в конкурсі знавців історії: «Пізнай історію козацтва»; 

Самими видовищними та емоційними виявилися види програми, які проходили на заключному етапі змагань це естафета і перетягування линви. 

Ці етапи продемонстрували командний дух, згуртованість та волю до перемоги учасників. 

Хлопці10 та11 класівпоказалисебесправжнімикозаками: підтягувалисянаперекладині(Імісцесеред10 класів– ШустюкЄвген(СадоваЗОШ), Імісцесеред11 класів–ШаринокЄвген(СадоваЗОШ), металигранатувціль(Імісцевиборолиажпятькоманд(ВолошинівськийНВК, МорозівськийНВК, Перемозький, РудницькийНВКтаЯблуневаЗОШ, ІІмісцепосілиЛукашівськийНВК, СелищанськийНВКтаНедрянськаЗОШ, ІІІмісце- БаришівськийНВК, БаришівськаЗОШ, КоржівськаЗОШ, СеличівськийНВКтаСадоваЗОШ), проходилисмугуперешкод( Імісце-БаришівськаЗОШ№ 2, ІІмісце–ВолошинівськийНВК, ІІІмісце– ЯблуневаЗОШ), розбиралитазбирализброю(автомат) нашвидкість(Імісце(39,8с.) - Лукяненко(БаришівськаЗОШ№ 2.), ІІмісце.(43с. – Омельченко(ВолошинівськийНВК), ІІІмісце(45с.) –Федоров(КоржівськаЗОШ) 

Всі команди показали неабияку майстерність та продемонстрували волю до перемоги. Всі учасники були гідні призових місць, та загальнокомандні місця розподілилися наступним чином: 

Імісце– ПеремозькийНВК

ІІмісцепосілиаждвікоманди– НедрянськаЗОШтаБаришівськаЗОШІ-ІІІстім. М.Зерова 

ІІІ місце – Баришівський НВК. 

Після закінчення змагань на учнів чекав смачний обід – козацький куліш. 

Виносимо вдячність працівникам ЦПР «Мрія» за приготування добрячої каші та голові ВФСТ «Колос» Шинкаруку С.М. за допомогу в придбанні продуктів на козацький куліш. Окремо слід подякувати працівнику поліції Вакуленку Миколі Юрійовичу в організації проведення змагання зі зброєю та суддівській колегії, яка зі знанням своєї справи провела на досить високому рівні дані змагання.

 

Головний спеціаліст відділу молоді та спорту

Зустріч параолімпійської збірної України

Наша паралімпійська збірна створила диво на змаганнях в Ріо-де-Жанейро: 3-є загальнокомандне місце, 41 раз лунав Гімн України, 117 разів піднімався наш прапор.

Баришівською райадміністрацією було організовано поїздку до аеропорту "Бориспіль" з метою надання можливості всім бажаючим мешканцям району особисто зустріти та привітати наших чемпіонів серед перших на рідній землі. Так, делегація з Баришівщини, яку очолив голова райдержадміністрації М.Ф.Клименко разом із першим заступником голови райдержадміністрації В.М.Гордієнком зустріли спортсменів з квітами, повітряними кульками та повернулися о пів на п'яту ночі, було холодно та ще й дощило, проте можливість потиснути руку чемпіонам того варте.

Про проведення Олімпійського тижня у Морозівському НВК

 Згідно Положення про Олімпійський урок та Олімпійський  тиждень – 2016 в Київській області, з метою розвитку олімпійського та спортивного руху в районі, формування в учнівської молоді навичок культури здорового способу життя, залучення її до активних занять фізичною культурою та спортом, поширення ідеї олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні, у Морозівському НВК було  проведено Олімпійський тиждень – 2016 та Олімпійський урок – 2016, який проходив з 08.09.2016 по 15.09.2016.

Розпочався тиждень урочистою  лінійкою відкриття Олімпійського тижня. Вчитель фізкультури, Атаманюк С.С., провів  Олімпійський урок, з показом презентації "Поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні».  На уроці висвітлена  історія Олімпійських Ігор, досягнення  українських спортсменів  в Олімпійських Іграх.  Для учнів молодшої та середньої ланки було проведено спортивні змагання «Веселі старти».  Щодня робочий день в нашому закладі розпочинався проведенням загальношкільної руханки, і завершився Олімпійський тиждень лінійкою, присвяченою закриттю Олімпійського тижня.

Олімпійський тиждень  був насичений, цікавий та змістовний,  учні , учасники Тижня залишилися задоволеними і висловили думку про те, що такі заходи можна і потрібно проводити частіше. Участь у таких заходах допоможе досягти олімпійських висот.

Ми ще раз побачили, що в Морозівському НВКростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

 

Головний спеціаліст відділу освіти  управління освіти, молоді та спорту    О.Л. Нитченко

Турнір з футболу, приурочений пам’яті О.Донця

В селі Селище Баришівського району 16 вересня 2016 року пройшов  турнір з футболу приурочений пам’яті О.Донця .

До Селищанського НВК з’їхались 3 команди для участі в змаганнях. Вже не один рік проводиться цей традиційний турнір, який приурочений  трагічній смерті вчителя фізичного виховання О.Донця.  Змагання  проходили в дружній, запеклій боротьбі. Після літніх канікул учні не тільки згадали свої навики , але й отримали задоволення від спілкування. Вже в котре перемогу здобули учні Рудницького НВК, другими стали спортсмени з Перемозького НВК,  бронзовим призером стали  сусіди з Гостролуцького НВК, а господарі зайняли четверте місце.

Переможець турніру виборов перехідний кубок ,а призери отримали  грамоти від Управління освіти,молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації та Баришівської ДЮСШ.

 

В.о.директора ДЮСШ Т.Г.Живиця

Олімпійський тиждень

Новий навчальний рік розпочався для дітвори Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського весело та цікаво. Розпочався він з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту, який відбувся з 8 по 15 вересня

Учні нашого закладу святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті  пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

Активно і радісно пройшли «Веселі старти» і фізичні розваги «З фізкультурою ми дружим» між учнями початкових класів та серед дітей дошкільного закладу. Діти цей день запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я.

Також в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано серед учнів середніх класів змагання з піонерболу, де перемогою стала  - дружба. А в  учнів старших класів відбувся міні-футбол. Переможцями стали учні 11 класу.

Для учнів старших класів була проведена зустріч з студентами Національного університету фізичного виховання та спорту України - Опадьком Віталієм Віталійовичем та Остапчук Наталією Андріївною, які повідомили про умови вступу в їхній учбовий заклад.

З гарним настроєм та великим задоволенням закінчилися заплановані заходи. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашому закладі ростуть сильні, сміливі, спритні учні.

 

Класовод 3 класу Нестеренко І.В. Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Шахи, приурочені 25-ій річниці Незалежності України

23 серпня 2016 року відбувся турнір з швидких шахів  серед  учнів Баришівської ДЮСШ . Не зважаючи на канікулярний  період  діти   виявили бажання позмагатись.  Партії проводилися  за коловою системою серед двох вікових груп. В змаганнях взяли участь 18 чоловік.  Всі намагалися  здобувати перемогу в напруженій дружній боротьбі. Спортсмени  в особистому заліку  серед молодшої вікової групи посіли такі місця : Імісце – Черній Михайло, ІІ-місце Шарій Єгор, ІІІ – місце Гайдук Ярослав,  у старшій групі перемогу здобув Герус Назар, другим став Шевченко Дмитро та третє місце у Коваленка Аркадія. Всі учасники змагань отримали задоволення від спілкування і турніру та були нагороджені грамотами відповідних ступенів від Баришівської ДЮСШ.

 

В.о.директора  ДЮСШ  Т.Г.Живиця

Бажаємо перемог спортсменам Київщини