Спорт

22 лютого в спортзалі Баришівської ДЮСШ відбувся 2 тур відкритої першості з тенісу настільного серед юнаків та дівчат закладів загальної освіти. Мета цих змагань - популяризація і подальший розвиток настільного тенісу. Боротьбу за лідерство в рейтингу вели 15 учасників турніру. Змістовну, динамічну гру продемонстрували призери Всеукраїнських змагань Бондарєв Олександр та Шапран Денис. Приємно було відзначити гру наймолодшого учасника турніру - Нечипорука Матвія, 2010 р.н. (учень Яблуневої ЗОШ). Якщо в першому турі Матвій мав в здобутку лише одне очко то сьогодні 2,5. Основному складу тенісної команди Баришівщини хотілося б побажати успіхів в клубному чемпіонаті України.

19 лютого на базі ЦПР «Мрія» проходив місцевий етап Чемпіонату Київської області з волейболу серед юнаків 2003-2004р.н.. Команда Семенівської загальноосвітньої школи зайняла перше місце у цих змаганнях. Вибороти перемогу серед п’яти кращих команд було нелегкою справою, та нам це вдалося.