Соціальна сфера

Новорічні подарунки дітям пільгових категорій

Новий рік – це особливе, найчарівніше свято для дорослих та дітей, свято, яке об’єднує людей різного віку, національностей та віросповідання, яке дарує надію на краще майбутнє, гарний настрій, віру в диво.

Уже сяють різнобарвними вогниками новорічні ялинки-красуні, в школах та дитячих садочках відбуваються новорічні ранки, Дід Мороз та Снігуронька поспішають до дітлахів з Новорічними подарунками.

В рамках реалізації районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018 – 2020 роки  працівники служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації  привітали дітей соціально вразливих категорій Яблунівської та Семенівської територіальних громад з прийдешніми святами, побажали їм міцного здоров’я, щастя, успіхів в навчанні, гарного настрою, та вручили солодкі подарунки і канцтовари.

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА