Соціальна сфера

Семінар – нарада начальників служб у справах дітей та сім’ї Київщини

За організаційного забезпечення служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністраціїз 28 по 30 жовтня на базі ДЗОВ "Зоряний", що в селі Карапиші Миронівського району, відбувся семінар-нарада для начальників служб у справах дітей та сім'ї РДА та МВК, представників ОТГ відповідальних за питання захисту конституційних прав дітей та підтримки сімей в громаді, та директорів обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

Захід відбувся за участю в.о. начальника ССДС КОДА Петра Романовича Ткача, заступника директора департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення Мінсоцполітки України Володимира Семеновича Вовк та працівників обласної служби у справах дітей та сім'ї. Баришівщину представляли Майорова Тетяна – головний спеціаліст ССДС Баришівської РДА, Павленко Марина – начальник  ССДС Баришівської ОТГ, Кордун Вікторія – директор КОЦСПРД «Сезенків».

Приємно зазначити про отримані нагороди під час наради для начальників Служб. За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України нагороджено Ганну Іванівну Ігнатенко та за Друге зайняте місце серед районних адміністрацій у сфері оздоровлення та відпочинку дітей Київської області під час літньої оздоровчої кампанії у 2019 році.

29 – 30 жовтня 2019 року в рамках реалізації проекту «Розробка і впровадження регіонального плану збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів) у Київській області» відбувся семінар-тренінг на тему: "Соціальне замовлення: від визначення потреб у соціальних послугах до оцінки їх якості".

Проект: «Розробка і впровадження регіонального плану збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів) у Київській області»

#Громададлядитини – це команда міжнародних та українських експертів, яких об’єднує мета: щоб кожна дитина мала родину та підтримку від громади.
Протягом 2017-2020 рр. на замовлення Мінсоцполітики, за підтримки Світового банку, на Київщині працює проект із реформування інтернатних закладів та розвитку системи надання соціальних послуг на основі сімейно-орієнтованого підходу.

У період з 2018 по 2020 рр. у супроводі експертів проекту трансформуватимуться перші заклади інституційного догляду дітей в області. До 2026 року всі дитячі заклади цього типу трансформуються.

Деталі за посиланнями: https://www.facebook.com/community4child/

Служба у справах дітей та сімї Баришівської РДА