Соціальна сфера

Захист житлових прав

26 червня 2019 року Уряд ухвалив постанову за № 616, яка містить нову редакцію постанови № 877 «Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа».

У Баришівській районній державній адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови адміністрації Гордієнка В.М. та заступником комісії, начальником служби у справах дітей та сім’ї Ігнатенко Г.І. відбулося перше засідання комісії  з питань проведення проектних, будівельно-ремонтних робіт, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На засіданні розглянули три пропозиції подані управлінням соціального захисту населення. Були запрошені дві особи з числа  дітей, позбавлених батьківського піклування та одна дитина, позбавлена батьківського піклування що перебувають на квартирному обліку. Присутніми було лише двоє заявників, які ознайомлені з порядком та умовами придбання житла за рахунок субвенції або виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для зазначеної категорії осіб.

В термін до 15 серпня 2019 року місцева комісія  формує потребу у придбанні житла або виплати грошової компенсації та подає свої пропозиції на розгляд обласної комісії.

 

Служба у справах дітей та сім’ї  Баришівської РДА