Соціальна сфера

Міні-ярмарок вакансій

07 серпня 2019 року у Баришівській районній філії Київського ОЦЗ було проведено міні-ярмарок вакансій за участю представників патрульної поліції м. Бориспіль. Старший інспектор групи зв’язків з громадкістю батальйону патрульної поліції в м. Бориспіль Олександр Ронський та інспектор цієї групи Анна Бикова ознайомили безробітних  з основними обов’язками та функціями патрульних. Це – патрулювання трас міжнародного значення, забезпечення громадського порядку, виїзд на виклики за номером 102, оформлення протоколів.

Також ознайомили з вимогами для бажаючих вступити на службу (громадянство України, вік від 20 років, повна загальна освіта, фізична витривалість, стресостійкість, відсутність судимості). Є можливість отримати водійське посвідчення, вступити на навчання до навчальних закладів МВС.

Представники роботодавця відповіли на  питання присутніх. Троє безробітних виявили бажання заповнити анкети.