Соціальна сфера

Міні-ярмарок вакансій

Однією з дієвих форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вільні робочі місця є проведення міні-ярмарок вакансій.

З метою підбору майбутніх працівників до центру зайнятості звернулася начальник відділу кадрів ТОВ «Метало Гальва Україна». 24 липня 2019 року на замовлення роботодавців було проведено міні-ярмарку.

Представник підприємства Юрій Бондар розповів про діяльність підприємства. Це сучасне підприємство по виробництву металоконструкцій різної складності з їх подальшим антикорозійним покриттям. Також проінформував  про перспективи його розвитку. Дане підприємство постійно розвивається, удосконалюється і розширюється. На даний час на підприємстві працює 240 працівників. Найближчим часом (орієнтовно у вересні) планується відкриття нового цеху. Буде створено близько 50 нових робочих місць.

Представник відділу кадрів ознайомила присутніх з наявними вакансіями на даний час та на перспективу, розповіла про умови праці, заробітну плату, соцпакет. Є новий комфортабельний гуртожиток.. Підприємство забезпечує працівників безкоштовним харчуванням, спецодягом, засобами індивідуального захисту. Також забезпечує доставку працівників корпоративним транспортом до місця роботи з м. Києва та різних населених пунктів Баришівського р-ну.

Наприкінці заходу безробітні ставили запитання представникам роботодавця, на що отримували вичерпні відповіді, також мали змогу особисто поспілкуватись з представниками роботодавців. Всім пошукачам роботи було надано інформаційні матеріали.

Захід відвідали близько 40 безробітних осіб. Деякі з них домовилися про зустріч безпосередньо на підприємстві, щоб ознайомитись з умовами праці.

 

Заступник директора Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Карпенко Л.В.