Соціальна сфера

Вперед до Чорного моря!

Літнє сонце і довгоочікувані канікули наповнюють дітей передчуттям подорожей і свіжих, яскравих вражень. А для нас, дорослих, турбота про дітей, їх щастя та здоров’я, благополуччя завжди була і буде пріоритетним завданням та обов’язком.

За фінансової підтримки Баришівської районної державної адміністрації, голови Семенівської сільської ради Кочерги М.М., "ПАТ УІФК-Агро", СП ТОВ «Нива Переяславщини» та організаційної допомоги у підборі дітей соціально-вразливих категорій з боку секретарів Яблунівської, Семенівської сільських рад Батюк Л.І. та Жеребко В.М., працівниками служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації 12 червня 2019 року відправлено  групу діток в кількості 41-єї особи на довгоочікуваний 14-денний відпочинок до Чорного моря на курорт «Рассейка» Одеської області Татарбунарського району.

З Баришівки до курорту діти вирушили  на  комфортабельному автобусі  з  3-ма своїми супроводжуючими-наставниками, які будуть з ними протягом всього відпочинку.

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА