Соціальна сфера

«Творча сім’я – моя родина і я»

Все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Сім’я — джерело любові, добра, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Міцна і дружна українська сім’я, в якій звучить дитячий сміх, панує злагода і мир  є запорукою сильної і успішної держави. А основа сім’ї та роду – материнство. Це безцінний дар, вічне джерело людського буття. Для кожного з нас немає нічого святішого, ніж наші матері.

16 квітня з нагоди  Міжнародного дня сім’ї за ініціативою Служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА у КОЦСПРД «Сезенків» відбулась тематична  зустріч вихованців з багатодітною родиною Юліана та Оксани Москаленків«Творча сім’я – моя родина і я», метою якої було  популяризувати повагу до батьків, сімейнихта родиннихцінностей.

Свято розпочалося неймовірним, вражаючим та яскравим концертом діток закладу.З привітальним словом до присутніх звернулись директор КОЦСПРД «Сезенків» Кордун Вікторія Вікторівна та начальник служби у справах дітей та сім’ї Ігнатенко Ганна Іванівна. Запрошеними гостями, які працюють над створенням відеоролика про бачення дітей щодо сім’ї і щасливого дитинства були працівники громадсько-політичного районного тижневика «Баришівський вісник» Наталія Ворона, Сергій Литвин та Олексій Надоленко.

Цікаво пройшов майстер - клас від Москаленко Оксани по виготовленню привітальної листівки. Юліан провів  розминку по системі CrossFitпід музику   «Mobi-bringsalliup» та лекцію «Здоровий спосіб життя – запорука успіху».

Закінчилось свято родинним чаюванням!!!!

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА

Використано фотоматеріали ТОВ «Баришівський вісник»