Соціальна сфера

Проведення круглого столу «Назустріч дітям»

Великдень — найвеличніше, найкраще та найдавніше свято.

У передсвяткові дні Великодня, службою у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради проведено круглий стіл «Назустріч дітям» для сімей соціально уразливих категорій.

Учасників заходу привітали голова Баришівсої селищної ради Олександр Вареніченко та заступник голови Баришівської райдержадміністрації Олександр Плясецький.

Про дотримання законодавчих актів щодо захисту прав та законних інтересів дітей. Правову відповідальність за невиконання батьківських обов’язків доповіла головний спеціаліст Служби Тетяна Майорова. З особливостями проведення оздоровчої кампанії у 2019 році учасників заходу ознайомила завідувач сектором соціального захисту дітей та сім’ї Баришівської селищної ради Марина Павленко. З питання «Усвідомлене батьківство. Батьківство в радість» виступила директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради Лариса Борзак. Про види державної допомоги сім’ям з дітьми доповіла начальник відділу звернень громадян управління соціального захисту населення Ірина Бикова. З питанням про попередження насильства в сім’ї. Вплив насильства та його наслідки на розвиток особистості дитини виступила, головний спеціаліст Служби Юлія Ілляш.

Всіх присутніх привітали із світлим святом Воскресіння Христового – святом, яке споконвіку символізує життєву силу, торжество істини та справедливості, знаходить глибокий і радісний відгук у наших душах. Учасники отримали продуктові набори та миючі засоби.

Підтримуючи традиції благодійництва, працівники служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації залучили ПП Кальченко Майю Іванівну, Мітіча Сергія Івановича, ТОВ «Фора» і «Фуршет» до проведення акції «З любов’ю до дітей».