Соціальна сфера

Приємно робити добрі справи…

День Христового Воскресіння, Великдень – одне з найбільших українських свят, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю. Всім нам знайома радість родини, котра сідає до великоднього сніданку, які щасливі діти, які безтурботно змагаються чия крашанка сильніша.

Турбуючись про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів і дітей з сімей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, службою у справах дітей та сім’ї Баришівської районної державної адміністрації та Баришівським районним Центром опіки дитини щороку проводиться районна благодійна акція “З любов’ю до дітей”, присвячена Великодню.

Цього року в ході акції вручено продуктові набори 30-ом сім’ям  які виховують 120 дітей нашого району, за фінансової підтримки Баришівської районної державної адміністрації та Баришівської районної ради, на виконання плану заходів Місячника з охорони дитинства, який проходить з 15 квітня по 17 травня 2019 року .

Не потрібно промовляти багато пафосних слів – достатньо було глянути на цю кількість великодніх продуктових наборів: розумієш, що за кожним подарунком стоїть добре, скромне та щире серце благодійника. Висловлюємо велику вдячність небайдужим та щедрим мешканцям нашого району: ПП Кальченко Майї Іванівні, ПП Мітічу Сергію Івановичу, ТОВ «Фора» і «Фуршет»,які долучилися до проведення районної благодійної акції та зробили це свято по-справжньому святковим.

Сидоренко Т.П, бухгалтер Баришівського районного Центру опіки дитини