Соціальна сфера

Рівні права – рівні можливості

Гендерні відносини є ключовим елементом людського розвитку. Рівноправна участь жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства та держави є важливою умовою й гарантією утвердження демократії в Україні та запорукою її європейської інтеграції.

24 квітня 2019 р.за ініціативи працівників дитячої бібліотеки Центру позашкільної роботи «Мрія» для учнів 10-В класу Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Миколи Зерова працівником служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА  проведений тренінг «Рівні права – рівні можливості».

Захід провела головний спеціаліст Служби Юлія Ілляш. Під час тренінгу були висвітлені такі актуальні проблеми, як гендерна рівність чоловіків та жінок, соціальний статус та права жінок і чоловіків, рівень самореалізації успішних жінок та багато інших. Учасники заходу взяли участь у обговоренні презентації “Що таке гендер?”,  з’ясували основні поняття, зокрема «стать та ґендер», «ґендерна  рівність» та інші. Опрацювали усвідомлення стереотипів стосовно феноменів людського різноманіття у грі «Гендерні стереотипи» та «Кіт і Миша». Працюючи у групах, виконали практичне завдання «справжній чоловік» - «справжня жінка».

По завершенні тренінгу учасники заходу отримали буклети розроблені службою у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА «Рівні права – рівні можливості».

 

Служба у справах дітей та сім’ї  Баришівської РДА