Соціальна сфера

Робочий візит

Родина – яке близьке та зрозуміле для нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Та є діти, які недобровільно позбавлені цього почуття. І хто виріс у рідній сім’ї, тому важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Вони позбавлені любові та піклування, та один на один постають перед життєвими труднощами.

В рамках робочого візиту головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА Юлія Ілляш та директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків» Вікторія Кордун відвідали прийомну сім’ю подружжя Каралкіних Нонни Петрівни та Олега Валентиновича, що функціонують у Ставищанському районі Київської області. До прийомної сім’ї  Каралкіних у березні 2019 року було влаштовано двох дітей з первинного обліку ССДС Баришіської РДА.

Під час візиту поспілкувалися з прийомними батьками та дітьми, які виховуються в прийомній сім’ї, обговорили проблемні питання  і шляхи їх вирішення.

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА