Соціальна сфера

Новорічна країна чудес

Ось і наступив казковий новорічний час. До нас прийшов Новий рік, якого завжди так чекають і дорослі, і дітлахи. Всі очікують дивовижних чудес, подарунків, чогось загадкового та несподівано-приємного…

З нетерпінням хочеться як найшвидше прикрасити ялинку, помешкання та, звичайно ж, зробити комусь приємний подарунок.

Саме такий подарунок для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, зробили працівники Служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації. Саме за їх сприянням та підтримки 23 грудня 2018 року  службою у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації було організовано поїздку на новорічну виставу «Аліса в країні чудес», яка відбулася у приміщенні Центру культури і мистецтв СБУ, в м. Києві, вул. Ірининська 6,  для 20 -ти дітей соціально-незахищених категорій Баришівського району, з яких 13 – діти, учасників АТО.

Перед виставою дітлахів розважали аніматори, з якими малеча танцювала біля ялинки, бажаючі мали змогу прийняти участь у  різноманітних конкурсах.

У залі панували радість та захоплення, сотні дитячих очей уважно стежили за перебігом подій на сцені. З превеликим задоволенням дітки танцювали, співали, розгадували загадки, плескали в долоні, переживали за казкових героїв. Адже, на виставі були присутні такі відомі їм персонажі мультфільмів та казок.

Не залишилися дітлахи і без солодких подарунків, який кожен отримав  після вистави.

А.В. Баранівська, соціальний педагог І категорії Баришівського районного Центру опіки дитини