Соціальна сфера

Добро і милосердя Святого Миколая

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільш шановане християнське свято в Україні-день Святого Миколая, свято захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру вселяє у душі світлі почуття, надихає творити добро. На нього чекають мільйони  малюків в усьому світі та сподіваються на своєрідне диво і здійснення заповітних мрій, адже цей час всі діти з нетерпінням чекають дива. І саме таку довгоочікувану зимову казку 20 грудня 2018 року організували дорослі помічники Святого Миколая – фахівці Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки благодійної організації «ДаМир» (керівник С.В. Тітійов) в чудовому розважальному закладі «KinderBar» (адміністратор С.А. Приходько).

Для 22-х дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах Баришівського району було організовано тематично-розважальну програму за участю казкових героїв аніматорів «KinderBar». Учасники заходу із задоволенням порадували своїми новорічними віршами, брали активну участь у конкурсній програмі, розгадували загадки, водили хороводи та пригощалися піцою і картоплею-фрі, солодощами. На завершення усі присутні дітлахи отримали солодкі подарунки, а Святий Миколай побажав діткам та дорослим здійснення мрій та віри в дива.

Баришівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді