Соціальна сфера

Новорічна казка

У День Святого Миколая, 19 грудня, у  Парку «Київська Русь» с. Копачів відбулося офіційне відкриття Обласної новорічної ялинки. За ініціативи Служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА 25 дітей КОЦСПРД «Сезенків», 5 дітей з багатодітних родин і 3 дитини з прийомної сім’ї Петренків  Баришівського району,  взяли участь у обласному заході.

На учасників чекали: цікава екскурсійна програма вулицями Князівства «Київська Русь»; огляд експозицій середньовічного суднобудування, історичних костюмів та обладунків; відкарбування золотої монети «на щастя» на Монетному дворі; похід до магазину сувенірів, подарунків та амулетів Київської Русі; зимові музичні розваги та рухливі ігри для дітей; яскрава фотосесія з казковими героями; святковий виїзд Святого Миколая на новорічних санях, запряжених кіньми.

У Головній резиденції Нового Року діти зустрілися з добрим дідусем-чарівником, поклали листа до Чарівної скриньки щоб Святий Миколай зміг виконати побажання всіх дітлахів.

Кожна дитина отримала смачний обід в ланч-боксі та частування гарячим узваром а також подарунки (цукерки та символ нового 2019 року – іграшкова свинка).

Після вітального слова начальника служби у справах дітей та сім’ї КОДА Наталії Онопрієнко-Капустіної на головному ристалищі відбулась прем'єра інтерактивної авторської вистави-мюзиклу «Новорічна казка». Дійство було цікавим та пізнавальним, як для дітей, так і для дорослих. Авторська постановка давньослов’янською мовою, де Іван княжич в пошуках чарівної Жар-птахи для батька-князя, пройшовши різноманітні випробування - здобув кохання. Здивували присутніх виступи кінно-трюкового театру з використанням середньовічної зброї та вогняними ефектами.

З великою радістю дітвора поверталась по своїх домівках в очікуванні магії Новорічних та Різдвяних свят.

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА