Соціальна сфера

ОБЛАСНИЙ ФОРУМ СІМ’Ї

“Що ви можете зробити для змінення миру в усьому світі?

Йдіть додому і любіть свою сім’ю”

св.Мати Тереза

Чому так важко любити свою сім’ю, плекати та розвивати сімейні цінності? З якими труднощами, викликами та завданнями сьогодні зустрічаються українські сім’ї, зокрема діти та молодь?

Щоб дати  відповіді на ці та інші запитання Київською обласною адміністрацією, Міністерством освіти і науки України, громадською радою з питань співпраці з цервами та релігійними організаціями - організаційним комітетом Київського обласного форуму сім’ї проведено в приміщенні Великої конференц-зали НАН України м. Києва, Обласний Форум сім’ї. У роботі Форуму взяли участь і представники Баришівського району: головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської районної державної адміністрації Ілляш Юлія, пастор християнської євангельської  церкви «Відродження» Шевченко Роман, практичний психолог районного інклюзивно-ресурсного центру Баришівської районної ради  Галушка Ірина.

Організаторам Форуму сім’ї вдалося зібрати під одним дахом не лише представників влади,  громадських діячів та представників усіх релігійних громад міста та області, але також чудових спікерів – професіоналів у своїх галузях, людей, чий досвід у роботі із сім’ями важко переоцінити, чиї здобутки та досвід вимірюються не лише теорією, але й багаторічною практикою. Форум сім’ї став тим майданчиком, який показав, що варто об’єднувати зусилля та досвід для отримання результату.

Доповідачі Форуму розглянули такі важливі теми, як гендерна ідеологія, формування психосексуальної культури молоді, жіноче лідерство, побудова стосунків, відповідальне батьківство. Не оминули також і такої актуальної для нашого суспільства проблеми, як роль держави у формуванні сім’ї.

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА