Соціальна сфера

Правовий діалог в рамках Всеукраїнського право-просвітницького проекту Міністерства юстиції «Я маю право» пройшов в с. Паришків «Права людини. Вмій себе захистити»

13 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського право-просвітницького проекту Міністерства юстиції «Я маю право» в  приміщенні сільської ради с. Паришків проведено правовий діалог «Права людини. Вмій себе захистити»  з жителями села.  На зустріч завітали начальник Баришівського районного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції в Київській області М.І.Старенький, консультант-нотаріус Н.В. Макаренко, виконуючий обов’язки начальника Баришівського  бюро правової допомоги Д.П.Однокоз. Жителі села отримали відповіді на свої наболілі питання, які стосувалися прийняття та оформлення спадщини, визнання права власності на нерухоме майно в судовому порядку, договорів оренди землі та нерухомого майна, відповідальність сторін за кредитним договором.

Присутні познайомилися з книжковою викладкою «Я маю право».

Бібліотекар  бібліотеки-філіалу с. Паришків, В.М.Петренко