Соціальна сфера

Година запитань і відповідей «Домашнє насильство. Як себе захистити?»

13 грудня 2018 року у читальній залі  Баришівської районної бібліотеки для дорослих з учнями 9 «А» класу Баришівського НВК (класний керівник -  Лисюк О.С.) проведено годину запитань і відповідей «Домашнє насильство. Як себе захистити?».

Завідуюча відділом обслуговування Шапоренко Г.О. обговорила з присутніми такі запитання: Що означає домашнє  насильство? Як відрізнити насильство в сім’ївід конфлікту? Причини виникнення насильства у сім’ї? Як тепер карають кривдників? Які нові права отримує поліція?

Присутні переглянули відеоролик «Тиран в родині. Як зупинити домашнє насильство?». Учні спільно намалювали плакат «Ми проти насилля». Галина Олексіївна презентувала   книжкову  виставку  «Сім’я без насильства», на якій розміщені рекомендації, куди звертатися в Баришівському районі у випадку насильства в сім’ї.

Провідний бібліотекар відділу обслуговування, Черватюк С.А.