Соціальна сфера

В Країні дружби, віри і надії!

11 грудня  2018 року в приміщенні районного будинку культури Баришівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом культури організовано та проведено щорічний  районний фестиваль художньої творчості «Повір у себе -2018» для дітей та молоді з інвалідністю.Фестиваль відбувся за сприяння Баришівської районної державної адміністрації – голова Левченко О.А. та Баришівської районної ради – голова Гуменюк В.А.

На захід з’їхалися діти всього району. В Програмі фестивалю  відбулася виставка ужиткового мистецтва робіт дітей з інвалідністю  «Натхнення»,  святкова безкоштовна, безпрограшна лотерея «Сюрприз», аква - грим «Веселі личка», кава - пауза «Смачна хвилинка». Конкурсна програма з художньої  самодіяльності дітей та молоді  з різних жанрів. Анімаційна програма за участі дітей з інвалідністю «Веселі розваги».  «Срібне Шоу», які провели креативнитй колектив «Кіндербар».

Переможцям було вручено «Оскар» відділу культури, Грамоти Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді а також подарунки - всім учасникам свята.

У святі взяли участь Т.О. Брилюк керівник апарату Баришівської районної державної адміністрації, С.І. Богдан заступник голови Баришівської районної ради, М.А. Лук’яненко депутат Київської обласної ради,  Ж.В. Данчук   заступник Баришівського селищного голови, Л.М. Бабич начальник відділу культури, Л.Д. Сухенко заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Т.С. Безпалюк  директор центру опіки дитини,  В.В. Кордун  директор КОЦСПРД «Сезенків», А.О. Басенко  - головний редактор газети “Баришівський вісник”, О.І. Ільченко – депутат районної ради, голова Аграрної партії Баришівського району, А. Деркач депутат районної ради, С.В. Тітійов президент БО «ДаМир», С.А. Приходько ФОП «Кіндербар», С.А. Сидорець  - адміністратор Бару – піцерії, ТОВ «Кондитерський  дім «Шантіль»,   М.М. Забула - лікар – стоматолог, І.О. Кириченко, А.Г. Квітка. Всі ці люди, які вклали в наше свято частинку своєї душі, матеріальних можливостей та практичної праці.

«Фестивальна піца» - обід в бар – піцерії стало завершенням Фестивалю.

Л.В. Борзак- директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді