Соціальна сфера

Інформаційний лекторій для соціальних партнерів «Насильство в сім’ї як соціальна проблема»

29 листопада 2018 року в рамках акції «16 днів проти насильства!» начальником відділу соціальної роботи Мариною Павленко проведено інформаційний лекторій для працівників Управління соціального захисту населення Баришівської районної державної адміністрації (начальник Маценко Л.В.). Під час лекторію  розглянуто питання особливостей впровадження нового Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству», визначення поняття насильства та його різновидів. Присутні були ознайомлені з статистичними даними здійснення насильства в сім’ї по Україні, Київській області та Баришівському районі за 2017 та 2018 роки. Обговорювались життєві ситуації та випадки, які траплялись в реальному житті, шляхи виходу з даних обставин. Також було проведено тестування «Чи піддаєтеся Ви домашньому насильству», жваве обговорення виникало під час перегляду відеороликів «Зупинимо домашнє насильство», «Проти домашнього насильства». На завершення заходу учасниками надано інформацію про наявні державні та недержавні установи та організації Баришівського району, куди можуть звернутись всі жінки, які постраждали від домашнього насильства. Всі дійшли спільного висновку, що домашнє насильство – це не внутрішньосімейна справа чи особливості родинного спілкування, це протиправні дії, яким немає виправдання та про які не можна мовчати! Вихід є з будь – якої ситуації, важливо вчасно усвідомити проблему, оцінити її можливі наслідки та звернулися за кваліфікованою допомогою!

Баришівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді