Соціальна сфера

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Під головуванням першого заступника голови адміністрації  Віталія Миколайовича Гордієнка  15 листопада 2018 року відбулося засідання Комісія з питань захисту прав дитини при Баришівській райдержадміністрації за участю керівників управлінь, установ району, відділів та структурних підрозділів адміністрації.

До порядку денного Комісії були подані 20 питань. Секретар Комісії ознайомила присутніх про типове Положення комісії з питань захисту прав дитини в новій редакції.

Розглянули 5  звернень про здійснення нотаріальних дій в інтересах дитини: дарування житлового будинку та земельної ділянки, придбання житлового будинку на ім’я дітей.

У зв’язку з внесеними змінами до деяких законодавчих актів України вперше на Комісії було розглянуто звернення про надання висновку про підтвердження місця проживання дитини для виїзду її за межі України.

З метою збереження біологічної родини, попередження соціального сирітства та забезпечення права дітей зростати в сім’ї розглянули питання про реінтеграцію дітей з Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків»; про влаштування двох дітей-сиріт до прийомної сім’ї Мельниченко.

Директор та фахівці Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ознайомили присутніх про результати роботи з 5 родинами та доцільність припинення соціального супроводу; про необхідність взяття під соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На виконання районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2020 роки розглянули питання про надання матеріальної допомоги неповнолітній, яка опинилися в складних життєвих обставинах, та перебуває під соціальним супроводом Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у сумі 1,500 грн.

Представили членам Комісії для перегляду та затвердження індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до поданих заяв та матеріалів членами Комісії прийняті рішення та надано відповідні рекомендації.

Майорова Т.І. – головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА