Соціальна сфера

Люди не товар!

31 жовтня 2018 року службою у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА для учнів 9 – 11 класів Паришківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Баришівської районної ради  проведено  лекцію з елементами бесіди«10 міфів про торгівлю людьми!».

Головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА Ілляш Ю.В.  ознайомила присутніх з  формами торгівлі людьми, а саме: трудова експлуатація, примусове жебрацтво, втягнення у злочинну діяльність, сурогатне материнство, незаконне усиновлення тощо. Також Юлія Вікторівна розвінчала міфи, пов’язані з торгівлею людьми.

Учасники переглянули відеоролик «Торгівля дітьми» та «Торгівля людьми – проблема сьогодення».

Сподіваємося, жоден із учасників лекції - застереженняне потрапить у ситуацію, де доведеться скористатися набутими на лекціїзнаннями.

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації