Соціальна сфера

31 жовтня 2018 рокупід головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю директора Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) І.І. Кутового, членів комісії відбулося засідання комісії з особливих питань поселення у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Під час засідання розглянули заяву жительки с. Перемога Баришівського району щодо поселення на постійне проживання у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на платній основі.

За результатами засідання прийнято відповідне рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації