Соціальна сфера

Баришівщина приєдналася до Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди»

День усиновлення відзначається щороку 30 вересня. Цього року вже десята річниця. Це свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї.

Метою Всеукраїнського флешмобу є привернення уваги до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування мешканців, про маленьких українців різного віку, їхніх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

28 вересня 2018 року мешканці Баришівки, небайдужі до проблеми дитячого сирітства, зібралися на площі Миру (біля адміністрації). У рамках заходу діти, тримаючи у руках кульки, сформували велике серце, всередині якого також знаходились діти, як символ того, що усиновлення – це любов назавжди.

Говорячи про Всеукраїнський флешмоб начальник Служби у справах дітей та сім’ї Ганна Іванівна Ігнатенко подякувала всім, хто приєднався, адже чужих дітей не буває, і відмітила, що це надзвичайно суспільно-важливий захід.

«Всіх сьогодні присутніх об'єднує розуміння того, що кожна дитина має бути зігріта любов'ю батьків, їй потрібно дарувати чарівний світ дитинства та віру в життя, – зазначила Ганна Іванівна. – Міцна та дружня українська сім’я, у якій лунає дитячий сміх, панує взаємоповага, злагода і мир – таким повинно бути майбутнє в нашій країні».

За організаційного забезпечення служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації, Центру опіки дитини участь у заході взяли учні загальноосвітніх закладів освіти та їх педагоги, вихованці Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків», центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представник громадської спілки «Об’єднання народного контролю України».

Опісля заходу всі діти отримали солодощі, які надали дирекція ТОВ «Торговий дім Шантіль».

 

 

Т.І. Майорова, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації