Соціальна сфера

Усиновлення – це любов назавжди

Запрошуємо  Вас, жителі району,  батьки з дітками,представники громадських та благодійних організацій,  небайдужихдо проблеми дитячого сирітства приєднатися до флеш-мобу!!!

28 вересня  о 14:00 відбудеться Всеукраїнська акція-флешмоб «УСИНОВЛЕННЯ – ЦЕ ЛЮБОВ НАЗАВЖДИ», спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

У Баришівці захід відбудеться на  площі Миру біля будівлі Баришівської районної державної адміністрації.

Учасники заходу, тримаючи у руках кольорові кулькита символ миру – паперового голуба, зроблять велике серце, всередині якого будуть діти.

Усіх небайдужих запрошує приєднатись служба у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації до надзвичайно суспільно важливого заходу.

Наперед дякуємо за підтримку!!!

Знайдіть будь-ласка час для не чужих дітей!

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА